Przeszukiwanie działów.

Masz pomysł jak ulepszyć forum ? W tym dziale możesz o tym napisać!

Przeszukiwanie działów.

Postprzez Pawelshelby » 30 paź 2015, o 16:57

Witam :)

Mam pewna propozycję dotyczącą mojego ulubionego forum :D Chodzi mi o to, że gdy chcę przeszukać jakiś dział np. "Gry ISO Download" i chcę wyszukać temat z konkretną grą to zawsze muszę się przekopać przez morze wyników dotyczących generowania linków. Bardzo mi się to nie podoba i wnoszę o otwarcie nowego działu zawierającego tylko prośby o generowanie linków. Wtedy wyszukiwanie tematów z grami stałoby się o wiele przyjemniejsze.

Pozdrawiam
Pawelshelby
User

Konsola: xbox 360 slim 250gb RGH
Podziękowania: 2

Re: Przeszukiwanie działów.

Postprzez zmysl84 » 1 lis 2015, o 01:48

Cześć.
Nie rozumiem, dlaczego "muszę się przekopać przez morze wyników"?
Przecież jeśli chcesz znaleźć jakąś konkretną grę, wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce nazwę, zaznaczasz Tylko tytuł postu i wybierasz dany dział... tak, jak poniżej:

Obrazek

Nie wiem, czy o to chodziło, lecz za każdym razem, jak ja wyszukuję, to nie mam "morza wyników".
Try ;)
X360 Slim 4GB RGH + M$ 250GB + Transcend 750GB + Kinect + Wireless Speed Wheel + XFPS 360
50" LED TV 3D TX-50AS650E + WD Elements 2,5TB
FSD3 rev58 PL / Aurora 0.5b / DL 3.11 PL / XexMenu 1.1 / 16547
CUSTOM COVERS by zmysl84
Ekspert

Konsola: Xbox360 Slim 4GB RGH (Corona v4)
Podziękowania: 282

Postprzez psgpl » 7 lis 2015, o 20:06

będąc w danym dziale na górze po lewej stronie jest pole wyszukiwania z napisem" Przeszukaj ten dział" i najlepiej by było gdyby wpisując cokolwiek w to pole forum przeszukało by dany dział a nie podawało wyniki z działow generowania linków
oczywiście twoje info na temat SZUKAJ-> opcja TYLKO temat też działa ale nie jest to tak wygodne jak wpisanie czegokolwiek w to pole "przeszukaj ten dział"
Jeśli jest opcja aby to pole "przeszukaj ten dział" działało podając wyniki wyszukiwania tylko z tego działu w którym się znajdujemy to byłoby to najlepsze rozwiązanie :)
pozdrawiam
User

Podziękowania: 1

Postprzez stankovi23 » 14 lis 2015, o 16:35

Poprawiłem trochę działania wyszukiwarki w działach.
Dajcie znać, czy może być :)
Zasłużony

Podziękowania: 281

Postprzez zmysl84 » 17 lis 2015, o 20:14

Teraz jest bardzo dobrze. :)
X360 Slim 4GB RGH + M$ 250GB + Transcend 750GB + Kinect + Wireless Speed Wheel + XFPS 360
50" LED TV 3D TX-50AS650E + WD Elements 2,5TB
FSD3 rev58 PL / Aurora 0.5b / DL 3.11 PL / XexMenu 1.1 / 16547
CUSTOM COVERS by zmysl84
Ekspert

Konsola: Xbox360 Slim 4GB RGH (Corona v4)
Podziękowania: 282

Powrót do Propozycje, Uwagi

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość