Odrobina rygoru na forum

Masz pomysł jak ulepszyć forum ? W tym dziale możesz o tym napisać!

Odrobina rygoru na forum

Postprzez Janiuszko » 22 wrz 2015, o 10:32

Mam od siebie propozycję. Nie lubię adminofaszyzmu i wydawało mi się, że to forum jest na tyle niewielkie (w porównaniu do popularnych warezów), że można przymknąć oko na nieprzestrzeganie regulaminu w kwestii spamu, ale od jakiegoś czasu dochodzę do wniosku, że się myliłem, śledząc nowe posty w tematach widzę po prostu falę próśb o reupload linków do jakiejś gry, podczas gdy często na przedostatniej, 3 od końca stronie lub nawet w pierwszym poście są aktywne linki. Poza tym dochodzą prośby o generowanie linków premium w tematach z wstawkami zamiast w odpowiednich wątkach. Proponuję upominać lub blokować możliwość pisania postów w niektórych działach dla takich użytkowników, bo jednak to drażni i przeszkadza - np. gdy przegląda się temat, żeby sprawdzić czy jest polski język, czy są problemy z wypakowaniem, jak zainstalować grę etc. i temat zamiast 3 stron ma ich 15.

Nie chodzi mi nawet o karanie ludzi, a raczej uniemożliwienie takich praktyk, w związku z tym proponuję jedno ostrzeżenie na PW i potem "wyciszenie" użytkownika na dany dział (download).
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Gracz casualowy, multiplatformowy :)
Donator

Konsola: Xbox 360 Slim E 1Tb
Podziękowania: 148

Re: Odrobina rygoru na forum

Postprzez stankovi23 » 26 wrz 2015, o 13:08

Zacznę trochę przeglądać forum na bieżąco to sprawdzę jak wygląda sytuacja ;)
Zasłużony

Podziękowania: 281

Powrót do Propozycje, Uwagi

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość