Dla uploaderów

Masz pomysł jak ulepszyć forum ? W tym dziale możesz o tym napisać!

Dla uploaderów

Postprzez Marvel » 15 kwi 2017, o 21:11

Koledzy to sugestia a zarazem proźba. Od jakiś dobrych 2ch lat przestałem korzystać z torrentów a przerzuciłem się na bezpośrednie pobieranie z hostingów do przechowywania danych. Każdy tu zarejestrowany dobrze raczj o tym wie na czym ot polega biorąc pod uwagę że korzysta się z tych stron za pomocą Jdownloadera. Z tego co zauważyłem przez ostatnie 2 lata to na innych stronach najbardziej popularne sa 3 strony z hostingiem plików.

Catshare , Fileshark i Rapidu i może by tak uploaderzy skupili się na tych stronach bo wykupywanie kont premium dla każdej innej strony aby móc pobierać swobodnie doprowadzi do bankructwa nie jednego. Ja korzystałem z wielu naprawdę wielu przez ostatni czas i faktycznie najstabilniejsze z mojej perspektywy i najczęściej praktykowane przez uploaderów są właśnie te 3 strony wyżej wymienione. Te strony także dają profity uploaderom i tym co kupują konta premium w postaci punktów które można wymieniać na voucher na przykład 1 miesiąc konta premium za darmo . Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z tych stron.
S.T.A.R.S
Zasłużony

Konsola: PC,PS4,X360RGH,PSP,R.PI 3
Podziękowania: 410

Re: Dla uploaderów

Postprzez Ged24 » 18 kwi 2017, o 23:48

Sam dotychczas wykupowałem na cathshare ale na tym forum zauważyłem że najwięcej wstawek jest na rapidu. Jeśli ściągasz z wielu serwisów to polecam [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] . Ale wiadomo jak targasz duże pliki, masz dobrego neta to nic nie zastąpi premium na danym serwisie. Na allegro są premium za śmieszne pieniądze (ale podejrzewam ze albo kradzione albo współdzielone).

PS Torrenty są dobre jak ściągasz nowe gry / filmy etc, dużo gorzej jest jak ściągasz coś starszego.
REGULAMIN FORUM viewtopic.php?t=57
Playstation 2 Slim SCPH-75003 FMCB
Xbox 360 Slim Trinity 8 GB RGH
Playstation 4 Slim 500 GB CUH-2016A
Moderator

Podziękowania: 16

Postprzez Zinyx » 19 kwi 2017, o 13:04

[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] lepszy jest - więcej GB na dobe
rapidu dobrze łyka upload, czasami nawet i 90MB/s catshate znow bez premium koszmarnie chyba koło 10MB/s UP po ftp, a nie lubie czekać wrzucając 8GB. ogólnie zostałem z rapidu i mam tam premium zeby wstawki nie zostały skasowane. Co 3 miechy wymieniam na voucher i tak sie samo napędza - dzięki downloaderom oczywiście. Z mojej strony tylko Rapidu
Jeśli widzisz nie działające linki, pisz śmiało na PW to zrobię reup
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
(((d-_-b))) UK Hardcore (((d-_-b)))
Moderator

Konsola: Jasper 120GB RGH 1.2 + LT3.0
Podziękowania: 207

Postprzez Marvel » 6 maja 2017, o 22:27

Dokładnie Rapidu jako jedno z nielicznych nabija punkty za konta premium i można je wymieniać na wouchery. Dobry zabieg .
S.T.A.R.S
Zasłużony
Autor tematu

Konsola: PC,PS4,X360RGH,PSP,R.PI 3
Podziękowania: 410

Powrót do Propozycje, Uwagi

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość