Zapisy na turniej Blur

W tym dziale są umieszczane ogłoszenie i informacje odnośnie tego forum.

Zapisy na turniej Blur

Postprzez cycek1989 » 7 wrz 2014, o 09:14

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju. Turniej odbędzię się za tydzień tj. 28.09.2014 o godzinie 16:00.

Wymagania:
- Najnowsze TU
- Headset (opcjonalnie)
- Trochę wolnego czasu.

Zasady są proste, rozgrywka odbędzie się w trybie Deathmach w którym najlepszy zawodnik zwycięża. Będą 3 wyścigi. Za każdy wyścig gracz otrzyma punkty. Suma punktów na koniec da nam zwycięzców.

[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]

Przewidziane są 3 miejsca na podium.
Dla zachęty dodam że przewidziane są nagrody.

!!Chwilowy brak nagród!!

Zapisy potrwają do piątku (26.09.2014) do godziny 20.
Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia proszę podawać w formie np. "Zapisz mnie" Poprzez prywatną wiadomość do mnie.

Lista Chętnych:
morf81
x360

WYNIKI Poprzedniego Turnieju Gratulacje!:
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Ostatnio edytowano 27 wrz 2014, o 19:35 przez cycek1989, łącznie edytowano 14 razy
Obrazek
"Nawilżaj oko cwelu, zaraz poczujesz co to znaczy rozpierdolić łeb!" ~ Trevor Philips z firmy TP INC (Trevor Philips Industries)
Inżynier
Przyjaciel

Konsola: Brak - Aktualnie PC i pampersy córci :)
Podziękowania: 190

Re: Zapisy na turniej Call of Duty: Ghosts

Postprzez POJeeP » 7 wrz 2014, o 09:36

Ja bym był chętny , ale jak uporam się z system linkiem bo padł mi i mam problemy :) ale może do tego czasu się uporam. Ale co do wymagań to hadset-u nie posiadam .
POMOGŁEM ?? Kliknij w zieloną łapkę :)
Zasłużony

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 2394

Postprzez cycek1989 » 7 wrz 2014, o 10:19

Zobaczymy ile osób w ogóle wyjdzie z inicjatywą headsetu. Być może ten warunek zostanie zniesiony
Obrazek
"Nawilżaj oko cwelu, zaraz poczujesz co to znaczy rozpierdolić łeb!" ~ Trevor Philips z firmy TP INC (Trevor Philips Industries)
Inżynier
Przyjaciel
Autor tematu

Postprzez morf81 » 7 wrz 2014, o 13:03

Możemy zagrać. Ja pogram rekreacyjnie :D
Administrator

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1991

Re: Odp: Zapisy na turniej Call of Duty: Ghosts

Postprzez morf81 » 7 wrz 2014, o 13:15

TwojaStara napisał(a):Jak tylko ogarnę się z czasem to również zagram, nawet bardziej rekreacyjnie niż Ty Morf, bo gracz z Ciebie wyśmienity. Ciekawe czy Pablo dołączy?

Na pewno ;)
ps: headseta gdzieś mam
Na jakiej mapce będziecie grać ?
Administrator

Postprzez cycek1989 » 7 wrz 2014, o 13:28

Mapka to prawdopodobnie jedna z podstawowych żeby już życia z DLC nie utrudniać :)

Co do headseta jest fajny sposób żeby zrobić mixer audio. Tańsze wykonanie a jakość jak przy steelseries :D jakby ktoś chciał to z chęcią pomogę wykonać stereło headset tak żeby dźwięki z gry również było słychać :D
Obrazek
Inżynier
Przyjaciel
Autor tematu

Postprzez morf81 » 7 wrz 2014, o 13:37

cycek1989 napisał(a):Mapka to prawdopodobnie jedna z podstawowych żeby już życia z DLC nie utrudniać :)

Co do headseta jest fajny sposób żeby zrobić mixer audio. Tańsze wykonanie a jakość jak przy steelseries :D jakby ktoś chciał to z chęcią pomogę wykonać stereło headset tak żeby dźwięki z gry również było słychać :D

Masz GG ?
Administrator

Postprzez cycek1989 » 7 wrz 2014, o 14:06

Linka i poradnika nie mam bo samemu to wykonałem. Za niedługo wrzucę temat w poradnikach jak to zrobić.
Obrazek
Inżynier
Przyjaciel
Autor tematu

Postprzez x360 » 7 wrz 2014, o 15:48

rowniez dolacze ale tak jak pan morf81 rekreacyjnie. wspomoge druzyne duchowo o ile warunek z Headset-em nie bedzie mnie trzymal.... co do Morfa wysmienity to malo powiedziane powiedzialbym ze to raczej skynet a nie czlowiek.... a co do pomyslow z turniejem dodam jeden swoj wlasny plan ktory wymaga organizacji i samozaparcia ale cycu podola :P ... kiedys by urzadzil sparing z innym forum o tematyce xbox-a....
x360

Postprzez cycek1989 » 7 wrz 2014, o 17:20

Nawet wiem z jakim :D odpowiednik naszego forum z dopiskiem .com :P
Temat ożywa, fajnie, fajnie :D panowie, zapraszajcie matki żony i kochanki, kolegów i nawet proboszcz waszej parafii przejdzie. Co do headseta aktualizuję pierwszy post na wersje opcjonalną. Kto ma niech używa kto nie ma niech słucha i żałuje :)

Morf przyjacielu, mógłbyś podpiąć temat? Bez pomocy kady inicjatywa upadnie szybcej niż powstaje :)
Obrazek
Inżynier
Przyjaciel
Autor tematu

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość