Problem z aktualizacją FSD!

Podstawowe pojęcia i wskazówki dla początkujących użytkowników.

Problem z aktualizacją FSD!

Postprzez 3n3rgy » 4 maja 2015, o 18:01

Witam,
Od niedawna jestem posiadaczem Xbox360 Slim E 4GB, po instalacji GTA V, które zadziałało mi 1 raz a później gdy ponownie uruchomiłem konsole żadna z zainstalowanych na dysku zew. gier nie chciała się uruchomić już, bo wyświetlał się komunikat, żeby pobrać ją ponownie.. Próbowałem wyczyścić pamięć podręczna i różne rzeczy i znajomy powiedział, żebym zaktualizował FSD i ściągnąć najnowszego dash'a.
Próbowałem z tego tutka to zrobić viewtopic.php?f=57&t=10386 ale niestety z poziomu XEXmenu pokazało mi tylko dysk usb i flash na którym nie było starego FSD do usunięcia.. Jedyne co znalazłem w starym FSD w menadżerze plików w folderze OnBoardMU właśnie concent i FSD oraz launch z którego wyczytałem ścieżkę do pliku startowego
"[QuickLaunchButtons]
BUT_X = MmcMu:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\C0DE99990F586558
Default = MmcMu:\FSD\Polish.xex"

Pomóżcie mi proszę z aktualizacją tego FSD, bo później z aktualizacją dasha przez jrunner myślę, że nie będę miał problemów, ale z tym fsd męczę się już kilka godzin i dalej nic nie wymyśliłem ..
User

Konsola: X360 E

Powrót do Dla początkujących

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość