Skopiowana gra nie wyświetla się w zakładce moje gry.

Podstawowe pojęcia i wskazówki dla początkujących użytkowników.

Skopiowana gra nie wyświetla się w zakładce moje gry.

Postprzez kuba11 » 28 mar 2015, o 10:18

Witam, mam taki problem, od niedawna posiadam konsole z RGH, po skopiowaniu pliku z grą, do folderu:
Hdd1:/Content/0000000000000000/ gra nie wyświetla mi się w zakładce moje gry, plig z grą ma taki dziwny ciąg liter i cyfr, lecz po wejściu w file manager i naciśnięciu na ten plik z ciągiem liter wtedy gra, się uruchamia.
User

Konsola: XBOX 360 Slim 500GB + 1TB
Podziękowania: 1

Re: Skopiowana gra nie wyświetla się w zakładce moje gry.

Postprzez x360 » 28 mar 2015, o 10:46

Hmm
Pierwsza rzecz jaka mi przyszła do głowy to gra Arcade... Sprawdź w innej zakładce...
Jeśli w folderze z grą występuje Folder z dziwnym ciągiem cyfr i plik Data z taką samą dziwną nazwą to jest gra w formacie god...
I wtedy masz dwie możliwości:
Przeskanować ręcznie i sprawdzić poprawność ścieżki lub viewtopic.php?f=14&t=5026&p=17778#p17778
x360

Postprzez kuba11 » 28 mar 2015, o 12:58

Tak jest to gra arcade. Może dla tego jej nie widać ?

Edit

Jeszcze, takie pytanie, czy w dobre miejsce wrzuciłem grę na dysk ?, (plik na dole ze strzałką to jest ta gra).
Czytałem państwa poradnik na temat RGH, lecz nie wiem czy dobrze wrzuciłem plik.
I jeszcze pytanie, jakim programem przerobić plik, aby utworzył mi się ten właśnie plik, z ciągiem liter ?

Obrazek
User
Autor tematu

Postprzez x360 » 28 mar 2015, o 13:15

Takie pytanie gdzie wrzucasz gry??? Bo na Hdd1/content/16zer nie masz żadnych gier... Więc zapewne nie masz Ustawionej ścieżki do contentu przenieś tą grę tam gdzie trzymasz inne gry i daj przeskanuj i daj znać czy pomogło... lub utwórz w FSD ścieżkę do contentu...
Żeby był plik i folder to używasz programu Iso2God i służy on do przerabiania obrazów iso do formatu God, więc przy Arcade Ci się nie przyda...

PS odbijasz się na zdjęciu... polecam robienie zrzutów ekranu... (Tak da się :D)
x360

Postprzez kuba11 » 28 mar 2015, o 14:09

Hmm, a więc robie tak,
W pierwszym oknie klikam na: Usb0:
w środku mam plik, z ciągiem liter oraz cyfr.

W drugim oknie, otwieram:
Root:
Hdd1:
Content:
A następnie 16 zer, w momęcie jak jestem w tym folderze daję wklej.
User
Autor tematu

Powrót do Dla początkujących

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość