Jak skopiowac gre z pendrive na dysk konsoli ?

Podstawowe pojęcia i wskazówki dla początkujących użytkowników.

Jak skopiowac gre z pendrive na dysk konsoli ?

Postprzez AndrzejGdz » 20 mar 2015, o 18:41

Witam !!!

Koledzy jeszcze w grudniu potrafilem skopiowac gre z Pendrive na XBOX 360 a teraz nie potrafie ?
Mianowice pobralem gre Metro 2 Last. Nastepnie rozpakowalem i przerobilem programem ISO2 GOD.
Powstal folder o nazwie 4B4D07F5. Folder skopiowalem na pendrive , wkladam pendrive do XBOXa wchodze w Menadzer Plikow i mam okno po lewej i po prawej. W oknach sa tylko takie nazwy Game oraz Hdd1.
Gdzie szukac pendrive ktory jest podlaczony do XBOXa ?

Andrzej
User

Konsola: XBOX 360 Slim RGH + LT

Re: Jak skopiowac gre z pendrive na dysk konsoli ?

Postprzez POJeeP » 20 mar 2015, o 18:47

sprawdź czy na pewno dobrze jest podłączony pendrive , bo powinno ukazać Ci się jako USB1 ( LUB podobnie ) a jaki format plików masz na pendrive ?? FAT32??
POMOGŁEM ?? Kliknij w zieloną łapkę :)
Zasłużony

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 2394

Postprzez AndrzejGdz » 20 mar 2015, o 18:49

POJeeP napisał(a):sprawdź czy na pewno dobrze jest podłączony pendrive , bo powinno ukazać Ci się jako USB1 ( LUB podobnie ) a jaki format plików masz na pendrive ?? FAT32??

O ja pier.... na pendrive jest format NTFS , jeszcze sam formatowalem dzis do NTFS.
Rozumie ze ma byc FAT 32 ?
User
Autor tematu

Re: Jak skopiowac gre z pendrive na dysk dalszy konsoli ?

Postprzez AndrzejGdz » 20 mar 2015, o 20:13

Jacek666 napisał(a):oczywiście Fat32 tylko i wyłącznie

Ciag dalszy , znowu nie pamietam jakie przyciski naciskać na padzie aby skopiowac do prawego okna do folderu Gry XBOX ?
Po lewej mam USB1 , otwieram wskazuje wybrany folder i ........ chce go przekopiowac na prawo do Folderu Gry XBOX.
Jakie przyciski i jaka kolejnosc ? Probuje ale nie wychodzi :(
User
Autor tematu

Postprzez x360 » 20 mar 2015, o 21:00

A7: Pod NXE, dostępny mendager plików to XEXMENU (znajdziesz go w zakładce z grami).
Pod FSD, jest wbudowany menager plików dostępny w głównym menu.

- FSD Menager plików – otwierasz w jednym oknie miejsce skąd chcesz coś skopiować, a w
drugim oknie, miejsce docelowe dla kopiowanej zawartości. Zgodnie z menu na dole ekranu,
element który chcesz skopiować, zaznaczasz klawiszem X. Aby wykonać kopiowanie, naciskasz
Button miejsca docelowego oraz guzik A (przykładowo, kopiowanie zaznaczonego elementu z
okienka lewego do prawego to naciskasz RB +A. Aby skopiować zaznaczony element z prawego do
lewego okna, naciskasz LB + A).
x360

Powrót do Dla początkujących

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość