LT 3.0 / LT 2.0 Pytania i Odpowiedzi

Podstawowe pojęcia i wskazówki dla początkujących użytkowników.

LT 3.0 / LT 2.0 Pytania i Odpowiedzi

Postprzez morf81 » 19 mar 2015, o 23:27

W tym wątku można pytać o wszystko czego chcemy się dowiedzieć o LT.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1989

Re: LT 3.0 / LT 2.0 Pytania i Odpowiedzi

Postprzez piszcz » 31 maja 2015, o 08:49

Witam,
od niedawna mam xboxa LT3.0 oraz nagrywarke Pionnera (bo kompatybilna z iHAS). Myślałem że nią nagram wszystko i będę mógł grać we wszytko a czytam tu na forum że:
- FIFA 15 - nie bo CIV (i tylko nagrywarki z rev. B),
- NFS Rivals , BF4, - nie, bo trzeba instalować na dysku jakieś tekstury a ja nie mam RGH

Pytanie: czy na zwykłym LT3.0 mogę zagrać w :
1) fifę 15, NFS Rivals, BF4 ?
2) czy jest gdzieś aktualna lista (bo nie znalazłem) gier gdzie trzeba instalować tekstury?
Dzięki
User

Konsola: xbox

Postprzez czper » 8 sie 2015, o 02:13

jak rozpoznać czy mam lt 2.0 czy 3.0? kupiłem używanego x'a
pytam bo nagrałem dead or alive 5 które jest na XGD3 i normalnie działa.... a wczesniej tak samo według tego viewtopic.php?f=16&t=7875 poradnika darksiders II i Prototype 2 i nie działają... kmunikat o ściereczce... wersja dasha 16xx... nie wiem o co chodzi a chcę nagrac jeszcze raz ale nie chcę zmarnowac płyty kolejnej... możecie mi pomóc zdiagnozowac w czym problem?
User

Postprzez Vici » 9 sie 2015, o 20:42

czper napisał(a):jak rozpoznać czy mam lt 2.0 czy 3.0? kupiłem używanego x'a
pytam bo nagrałem dead or alive 5 które jest na XGD3 i normalnie działa.... a wczesniej tak samo według tego viewtopic.php?f=16&t=7875 poradnika darksiders II i Prototype 2 i nie działają... kmunikat o ściereczce... wersja dasha 16xx... nie wiem o co chodzi a chcę nagrac jeszcze raz ale nie chcę zmarnowac płyty kolejnej... możecie mi pomóc zdiagnozowac w czym problem?
. Możliwe że, mają źle topologie wrzuconą. Przepuść przez abgx, wtedy zobaczyć czemu nie działały.
User

Konsola: FAT L.T 3.0

Powrót do Dla początkujących

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość