JTAG / RGH Pytania i Odpowiedzi

Podstawowe pojęcia i wskazówki dla początkujących użytkowników.

Re: JTAG / RGH Pytania i Odpowiedzi

Postprzez dobrechrupki2 » 15 maja 2016, o 19:36

Grę z Pen Drive udąło mi się uruchomić ale mam problem z DLC dlatego mam jeszcze kilka pytań.
- Czy DLC muszą być wgrane tylko na dysku wewnętrznym konsoli?
- DLC i TU już przerzuciłem na dysk wewnętrzny do odpowiedniego folderu i gdy wchodzę do biblioteki gier, wciskam Y i w zakładce z dodatkami aktywuje TU. Resetuje konsole i jak odpalam gre to mam czarny ekran i nic sie nie uruchamia. Podejrzewam że wszystko robię dobrze tylko wersję TU mam inną niż gry.
- Tittle ID gry to 41560855, media ID gry to 0AEB2159 (według ABGX360) pobrałem najnowszy update 11 o tym media ID więc co jest źle?

Edit: Dzisiaj zainstalowałem Black Opsa 2 i wgrąłem do niego DLC i wszystko śmiga więc podejrzewam, że coś namieszałem przez to, że raz wgrywałem inny TU a raz inny i gra sie popsuła. Usunę wszystko i spróbuję jeszcze raz. Dodam jeszcze, że w ustawieniach/skanowanie coś poprzestawiałem i mi nie czytało Cod GHOSTa którego miałem 1+2DVD na dysku wew. Ale potem znowu ustawiłem skanowanie poprawnie i grę mogę odpalić tyle że teraz w bibliotece gier nie mam 1 gry Cod GHOST tylko osobno DVD 1 i DVD 2 i okładka zniknęła. Jak ustawić żeby DVD 1+2 były z powrotem jako 1 gra?
User

Postprzez sebeksta02 » 18 cze 2016, o 18:29

Witam.
1.Chciałbym się dowiedzieć jak i czym konwertować xex na god i god na xex. Nie mogę znaleźć tej informacji na forum bo prawdopodobnie nie umiem szukać. Jestem nowy w tym temacie.

2. Gdzie zdobyć i jak zainstalować 2 płytę do Forzy Motorsport 4?
User

Konsola: Xbox 360 Slim RGH FSD 3.0

Postprzez PeCetoLog » 18 cze 2016, o 22:27

1. Stara infografika z 2012r, ale opis softu nadal aktualny.
W międzyczasie doszło kilka tools'ów do przerobienia ISO to XEX (ExisoGUI, 360MPGui itp ), ale przeróbka do XEX z GOD się nie zmieniła
Obrazek
2. Z płyty nr 2 wyciągasz content, odblokowujesz na PC (360 content manager) lub xboxie (XM360) i kopiujesz do systemowego content,
hdd:\content\0000000000000000\4d530910\00000002\pliki
Wszystkie pliki odblokowane + dodatkowe DLC można pobrać z tematu Forza 4 (archiwum cont1 toto co Ciebie interesuje)
Ostatnio edytowano 18 wrz 2016, o 19:50 przez PeCetoLog, łącznie edytowano 1 raz
In GOD (containers) We Trust
Ekspert

Konsola: Jasper JTAG/ Trinity RGH
Podziękowania: 792

Postprzez BoxuMaster » 26 cze 2016, o 00:31

Witam. Jest jakiś sposób na dogranie Flash Playera do linuxa? Nie da się YouTube oglądać bo wtyczki brakuje.na tym linux wszystko się tnie nie ma możliwości słuchania muzyki oglądania filmów tylko przeglądanie stron.
User

Podziękowania: 1

Postprzez oscar1994 » 17 sie 2016, o 19:32

jak wyczyścić pamięć cache w fsd?
User

Postprzez tomaszw5 » 18 wrz 2016, o 10:49

Witam mam problem z NBA2K17 przerobiłem Iso2god przekopiowałem do konsoli dodałem ścieżkę i gra się nie uruchamia
Czy ktoś juz uruchomił tą grę? proszę o podpowiedź pozdrawiam
User

Postprzez PeCetoLog » 18 wrz 2016, o 12:01

tomaszw5 napisał(a):Witam mam problem z NBA2K17 przerobiłem Iso2god przekopiowałem do konsoli dodałem ścieżkę i gra się nie uruchamia

Gra działa na Systemie 17150, jeśli masz niższy (podejrzewam że 16549 jest minimum) to update'uj system konsoli
Ekspert

Postprzez polik » 18 wrz 2016, o 18:54

PeCetoLog napisał(a):
tomaszw5 napisał(a):Witam mam problem z NBA2K17 przerobiłem Iso2god przekopiowałem do konsoli dodałem ścieżkę i gra się nie uruchamia

Gra działa na Systemie 17150, jeśli masz niższy (podejrzewam że 16549 jest minimum) to update'uj system konsoli

Gdzie można sprawdzić numer systemu ??
User

Podziękowania: 5

Postprzez tomaszw5 » 18 wrz 2016, o 19:12

przerabiałeś iso2god? czy do xex?
User

Postprzez PeCetoLog » 18 wrz 2016, o 19:15

tomaszw5 napisał(a):przerabiałeś iso2god? czy do xex?

Nie używam XEX, tylko GOD (no w 99%)
polik napisał(a):Gdzie można sprawdzić numer systemu ??

Tutaj dla przykładu screeny z systemu 17150
  • W oryginalnym dashu (Z FSD/Aurora, Guide, RB,RB, Ustawienia systemu, A, Ustawienia systemu, dane konsoli), [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] ;
  • W FSD w informacji Credits, Kernel version (w dolnej części ekranu), [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] ;
  • W dashlaunchu - odpalasz Install\default.xex i masz info w prawym dolnym rogu ekranu, Kernel info [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] ;
Ostatnio edytowano 18 wrz 2016, o 19:36 przez PeCetoLog, łącznie edytowano 1 raz
Ekspert

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dla początkujących

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość