Jak poprawnie zainstalować BATTLEFIELD HARDLINE

Podstawowe pojęcia i wskazówki dla początkujących użytkowników.

Re: Jak poprawnie zainstalować BATTLEFIELD HARDLINE

Postprzez morf81 » 23 mar 2015, o 21:28

Chcesz na LT czy RGH ? Jak RGH to na dysk wewnętrzny czy zewnętrzny dysk USB ?
Administrator

Konsola: Xbox One Slim 2TB
Podziękowania: 1979

Postprzez intoksynator » 2 kwi 2015, o 13:54

Pytanko, czy gra wymaga dysku ? Czy mogę dograc tekstury na pendrive i grać normalnie z płyty, gdy nie posiadam oryginalnego dysku

dziekuje. pozdrawiam
User

Postprzez morf81 » 2 kwi 2015, o 14:03

Możliwe, że ruszy przy LT jak wrzucisz textury przez horizona. Z dysku zewnętrznego działa content na rgh.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim 2TB
Podziękowania: 1979

Postprzez mortens » 12 kwi 2015, o 12:04

W sumie ja pobrałem z forum gre i normalnie wrzuciłem na dysk konsoli nie wchodziłem nawet w content :) Odpaliła sie bez problmu i wszystko śmiga.
User

Konsola: 360E
Podziękowania: 5

Postprzez x360 » 12 kwi 2015, o 13:37

mortens napisał(a):W sumie ja pobrałem z forum gre i normalnie wrzuciłem na dysk konsoli nie wchodziłem nawet w content :) Odpaliła sie bez problmu i wszystko śmiga.

Zapewne pobrałeś gotowca od Pana Cyny...
x360
Autor tematu

Postprzez mamama07 » 1 cze 2015, o 14:07

A ja mam jeszcze jedno pytanko. Otóż w poradniku http://xbox360iso.pl/viewtopic.php?f=16&t=8207 i w punkcie o grach dwupłytowych. Jest tam napisane, że obydwie płyty wgrywamy do hdd/cont/000/FOLDER_GRY/Dysk1 a płyte 2 analogicznie tylko (-||-)/Dysk2.

I wiem, że tu jest już FULL pokazane co i jak. Ale tak na przyszłość chciałbym się dowiedzieć kiedy nie będzie chciało mi się bawić z wyciąganiem conentu a gre bede miał w postaci 2x ISO.

A pytanie brzmi następująco - czy wg cytowanej przeze mnie instrukcji mam (tu przykład z BF) zrobić tak, że obydwa ISO przerobić do GOD i wrzucić je do folderu hdd/cont/000/itd?

Po prostu chciałbym aby ktoś mi wytłumaczył ów zdadnie z wklejonego przeze mnie linku:
Gry na dwóch płytach instalujemy Hdd1:\Content\0000000000000000\Folder z nazwą gry np. Wiedźmin\ Dysk 1 i Dysk 2

Czyli - jak mają być przerobione ów gry? I czy obydwa DVD mają być w content? Czy może być tak, że DVD2 w GOD wrzucam do gier a DVD1 XEX/GOD i wrzucam CAŁOŚĆ do content?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)
Donator

Konsola: STINGRAY
Podziękowania: 10

Postprzez mamama07 » 1 cze 2015, o 15:25

Ach rozumiem :) I dziękuję za wytłumaczenie. Aczkolwiek rodzi to kolejne me pytanie. Otóż czy da się też gierki typowo-contentowe zainstalować tak jak tego wiedzmina z podziałem na dv1 dv2? Czy koniecznie musi być rozdzielone na dvd i content bo nie ruszy?

Osobiście nie mam narazie jak sprawdzić. Gdyby nie to, to sam bym wszystko testował i dał znać ale xboxa obecnie nie mam w domu :/ Ale gierki pobieram non-stop i chce sobie wszystko na przenośny wgrać tak, żeby tylko przenieść z gotowymi ścieżkami zrobionymi na przenośnym i włala.
Donator

Postprzez mamama07 » 1 cze 2015, o 17:15

Rozumiem i ogromne dzięki za odpowiedź :)

A dysk zewnętrzny mam tylko do komunikacji PC <-> konsola :D służy mi tylko na przerzuty. Więc o to jestem spokojny :)
Donator

Poprzednia strona

Powrót do Dla początkujących

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość