Darmowe konta premium

Podstawowe pojęcia i wskazówki dla początkujących użytkowników.

Re: Darmowe konta premium

Postprzez kuba1124 » 6 maja 2015, o 15:05

StefaN1993 napisał(a):
dishar napisał(a):
StefaN1993 napisał(a):tb7 płacisz 20 zł masz 25 GB do generowania dodatkowe 10GB co 24H przez 100 dni chyba najbardziej sie opłaca

25gb to dla mnie 3 filmy 1080p. Dziennie lekko ściągam 15-50gb różnie to bywa ale głównie filmy HD...
Wszystko... podkreślam wszystko mam z darmowych serwerów nie wydając ani złotówki od lat...Ostatnie konto jakie kupiłem to roczne Rapidshare z dawnych czasów...jeszcze extra na pół roku mi dali na urodziny ;)

gdzie masz takie linki na darmowych serwerach ?

Darmowym serwerem jest np. mega. I jest to mój ulubiony serwis na którym ktoś może coś wrzucić.. Zero zabawy z wysypanym jdownloaderem i z tą bezsensownym menadżerem plików w przeglądarce.
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Donator

Konsola: Xbox 360 250 GB (Wew) Aurora 0.5b || LiNK
Podziękowania: 17

Re: Darmowe konta premium

Postprzez dishar » 13 maja 2015, o 00:04

StefaN1993 napisał(a):
dishar napisał(a):
StefaN1993 napisał(a):tb7 płacisz 20 zł masz 25 GB do generowania dodatkowe 10GB co 24H przez 100 dni chyba najbardziej sie opłaca

25gb to dla mnie 3 filmy 1080p. Dziennie lekko ściągam 15-50gb różnie to bywa ale głównie filmy HD...
Wszystko... podkreślam wszystko mam z darmowych serwerów nie wydając ani złotówki od lat...Ostatnie konto jakie kupiłem to roczne Rapidshare z dawnych czasów...jeszcze extra na pół roku mi dali na urodziny ;)

gdzie masz takie linki na darmowych serwerach ?

Wszędzie...Nie pamiętam kiedy już coś pobierałem z płatnych...
100% Darmowe Serwery!
Ekspert
Autor tematu

Konsola: PC
Podziękowania: 697

Poprzednia strona

Powrót do Dla początkujących

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość