Assassin's Creed - dzbanki w samouczku

Masz jakiś problem z grą? Nie wiesz jak przejść dany poziom? Zapytaj tutaj!

Assassin's Creed - dzbanki w samouczku

Postprzez AssasinM » 24 maja 2015, o 23:33

Mam pewien problem, mianowicie podczas samouczka nie mogę przejść między kobietami z dzbankami, bo cały czas je zbijam. W internecie przeczytałem, że trzeba trzymać cały czas wciśnięty klawisz "B" ale u mnie to nie działa. Ktoś miał podobny problem? Dodam, że klawisz zachowuje się tak jakby nie dało się go trzymać wciśniętego (na interfejsie nie wyświetla, że jest wcisniety). Nie jest to wina pada, bo testowalem na dwóch :)
User

Podziękowania: 1

Re: Assassin's Creed - dzbanki w samouczku

Postprzez Janiuszko » 13 wrz 2015, o 20:59

Też miałem z tym problem, poszło dopiero za którymś razem, rozwiązanie, o ile to w tym tkwił problem, to żeby nie podchodzić nieśmiało tylko TRZYMAJĄC przycisk B iść w stronę tłumu z maksymalnie wychylonym do przodu analogiem (nie wciskać prawego triggera), czyli Altair idzie najszybciej jak może (nie biegnie). Trochę to sprzeczne z intuicją, ale u mnie zadziałało, z kolei jak szedłem pomału (lekko wychylając gałkę analoga) albo wręcz zatrzymywałem się w tłumie, pomimo wciśniętego "B" dzbanki i tak spadały.

Wiem, że odgrzewam w tym momencie kotlet sprzed kilku miesięcy, ale komuś w przyszłości może się przyda, ja akurat mam to na świeżo, bo właśnie przechodzę :)
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Gracz casualowy, multiplatformowy :)
Donator

Konsola: Xbox 360 Slim E 1Tb
Podziękowania: 148

Powrót do Problemy

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość