The Evil Within update

Masz jakiś problem z grą? Nie wiesz jak przejść dany poziom? Zapytaj tutaj!

The Evil Within update

Postprzez Stryfe » 1 gru 2016, o 12:28

Mam problem z wgraniem update do The Evil Within. Czytałem,że najnowsza łatka dodaje możliwość grania na pełnym ekranie bez przycięć. Update pobieram ze strony xboxunity.net do wersji gry viewtopic.php?f=11&t=8079&hilit=the+evil+within&start=30 Od PeCetoLog'a (MediaID: 2C481C5B). Nie wiem w czym leży problem,ale wydaje mi się,że brakuje mi jakiegoś folderu w content. Plik wrzucam do folderu o takim samym numerze jak gra,ale bez żadnego np "000002". Jeśli ktoś wgrał taki patch to prosiłbym o jakąś radę co zrobić. Będę wdzięczny :)
User

Konsola: Elite
Podziękowania: 4

Re: The Evil Within update

Postprzez piterk » 1 gru 2016, o 14:04

To tak pamiętaj że TU musisz wrzucać na HDD wewnętrzny i do lokalizacji "CONTENT/0000000000000000/TITLE ID gry/000B0000/ tutaj Twoje TU".

Chyba że masz jakąś pamięć zewnętrza dostosowaną z poziomu NXE. To spróbuj na nią. Druga sprawa po odpowiednim wrzuceni musisz je aktywować.
W FSD wchodzisz w zakładkę z grami odnajdujesz The Evil Within -> Wciskasz na padzie Y -> Wybierasz Aktualizacje/Title Updates i zobacz czy jest tu widoczne jak tak to je aktywuj.
Podobny zabieg musisz wykonać w Aurorze jednak tutaj dodatkowym zabiegiem jest ręczne przeskanowanie dodanych aktualizacji lub ustawienie tej opcji na AUTO w wyniku czego przy każdy uruchomieniu Aurory będzie samoczynnie sprawdzać czy jest coś nowego.
Masz problem z FSD? Może z LINK? Czy nawet z routerm i odblokowywaniem portów pytaj śmiało a z chęcią doradzę.
Ja tu byłem
Moderator

Konsola: SLIM CoronaV4 4Gb + RGHSquirt v1.2 + 1Tb WD
Podziękowania: 327

Re: The Evil Within update

Postprzez Stryfe » 1 gru 2016, o 14:14

piterk napisał(a):To tak pamiętaj że TU musisz wrzucać na HDD wewnętrzny i do lokalizacji "CONTENT/0000000000000000/TITLE ID gry/000B0000/ tutaj Twoje TU".

Chyba że masz jakąś pamięć zewnętrza dostosowaną z poziomu NXE. To spróbuj na nią. Druga sprawa po odpowiednim wrzuceni musisz je aktywować.
W FSD wchodzisz w zakładkę z grami odnajdujesz The Evil Within -> Wciskasz na padzie Y -> Wybierasz Aktualizacje/Title Updates i zobacz czy jest tu widoczne jak tak to je aktywuj.
Podobny zabieg musisz wykonać w Aurorze jednak tutaj dodatkowym zabiegiem jest ręczne przeskanowanie dodanych aktualizacji lub ustawienie tej opcji na AUTO w wyniku czego przy każdy uruchomieniu Aurory będzie samoczynnie sprawdzać czy jest coś nowego.

Właśnie brakowało mi tego folderu "000B0000". Dodałem go i wszystko cacy. Muszę wgrywać to ręcznie bo nie mam konsoli do neta podłączonej. Dziękuje Ci bardzo za pomoc !
User
Autor tematu

Konsola: Elite
Podziękowania: 4

Powrót do Problemy

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości