The Crew DRAMAT

Recenzje gier użytkowników forum.

Re: The Crew DRAMAT

Postprzez arex982 » 30 gru 2014, o 21:02

A co z sterowaniem ;)? nie ma takich opóźnień jak "San francisko drajwer" gdzie po 2 sekundach dopiero reagowało na klawisz skrętu?
I czy na xboxie 360 jest z kim grać? czy wszystko gra na PC i next genach ;p
Obrazek
User

Konsola: Arcade 120GB LT 3.0
Podziękowania: 4

Postprzez revan777 » 31 gru 2014, o 09:15

arex982, ani w The Crew, ani w Driver SF nie miałem żadnych opóźnień :D
User

Konsola: Jasper
Podziękowania: 12

Postprzez wiking19 » 31 gru 2014, o 16:46

co do celowego zaniżania jakości produkcji, to wystarczy podać przykład Horizona 2. crap nad crapami.
a w Forza Horizon to przecież jedna z najładniejszych gier. a wiec da się.
na the crew czekałem jak na żadną grę. ale graficznie kupa, brak widoku z wnętrza, sterowanie nfs-owe...co to kuźwa, ma być?
Przyjaciel

Konsola: slim 250
Podziękowania: 32

Postprzez slejter » 31 gru 2014, o 16:58

Koledzy też tak myślałem jak wy, grałem sobie w Far Cry 4 na x360 i myślałem że jest super do czasu gdy nie kupiłem ostatnio Xone i Far Craya 4 właśnie na tę konsolę i stwierdzam że niby ta sama gra a różni się niesamowicie, gra jest prześliczna, to samo z Fifą 15 i Forzą Horizon 2 , nie wspominając o Forzie Motorsport 5, te gry wyglądają cudownie dopiero na konsole "nowej" generacji.
User

Podziękowania: 5

Postprzez morf81 » 31 gru 2014, o 17:07

Gdyby się postarali z grami na X360 to nie było by widać tak dużej różnicy :D No, ale przecież to jest next gen trzeba trochę ludziom mózgi wyprać :D XOne musi się przecież sprzedawać. Nie mówię prędzej czy później kupię nextgena tym bardziej, że oprogramowanie deweloperskie jest już poza murami M$.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1991

Postprzez slejter » 31 gru 2014, o 18:56

Ja skończyłem z piractwem na konsole :) więcej radości i przyjemności mam z grania jeśli na półce leżą trzy gry każda po 200zł niż posiadać 100 gier na dysku i nie mieć w co grać, a tak gry się szanuje i gra na maxa.
User

Podziękowania: 5

Postprzez arex982 » 1 sty 2015, o 14:52

W Driver SF wersja na pc, mimo wysokich fps-ów było takie dziwne opóźnienie podczas skrecania, PC był mocny, a nawet sprawdziłem to na innych i to samo.

No nic ;p sprawdzimy ta gre.
Obrazek
User

Konsola: Arcade 120GB LT 3.0
Podziękowania: 4

Postprzez kibel96 » 8 sty 2015, o 20:01

Uważam że nie macie racji że ostatnie gry na X360 są specjalnie pobrdzydzane graficznie.
To jest oczywiste że im konsola staje sie coraz starsza tym coraz gorzej sobie radzi z grami jeszcze gdy już jest naprawde wiekowa.
Karta graficzna XBOXa 360 jest porównywalna wydajnościowo z ATI Radeonem X1800 czyli antykiem który był wydajny ale w 2006 r. Jakby mieć takiego Radeona w kompie,to można było by grać co najwyżej w NFS Carbon albo GTA San Andreas
Procesor ten 3-rdzeniowy Xenon czytałem na zagranicznych forach że on nie dogania nawet ostatnich Core 2 Duo jakie były
A ilość RAMu jaką ma ta konsola (512 MB) jest taka sama jaką miały wypasione kompy PC w latach 2003-2005
A nie pamiętacie jak wyglądały ostatnie wysokobużetowe gry na szóstą generacje konsol (PS2 i XBOXa jedynke) ?
Tymi grami były w przypadku PS2 NFS Carbon który był dużo brzydszy porty na PC,X360 i PS3 i miał tylko 4 rywali w trakcie wyścigu nie 8 jak na innych platformach, NFS Pro Street który był bardzo brzydki i NFS Undercover którego port na Playstation 2 miał odrażającą grafikę i na dodatek inne miasto i wyścigi niż reszta platfrom.
A ostatnią wysokobudżetową grą na najstarszego XBOXa był NFS Carbon który wyglądał gorzej niż na ówczesnych next-genach i PC
User

Postprzez morf81 » 8 sty 2015, o 20:09

Zgodzę się z Tobą w tej kwestii, ale niech nie mówią, że na 360 nie da się zrobić ładnie wyglądającej gry (nie mówię tutaj o stałych 60fps czy o ultra detalach i texturach, ale o przyzwoicie wyglądającej grafice). Przykładem jest np BlackFlag czy ostatni Tomb Raider (nie da się ? da się). Już pominę, że FC4 wygląda gorzej niż FC3 bo to jest sandbox itp itd ok, ale to co podali ostatnio rzeszy użytkowników 360tki pod nazwą Cień Mordoru to już są kpiny i kompletny brak szacunku :) już o Forzie Horizon 2 nie wspomnę wystarczy porównać z pierwszą częścią.
Wydaje mi się, że gdyby te nowości były na poziomie tych co wymieniłem wcześniej to o wiele mniej osób rzuciło by się na nextgena :)
Może się mylę nie wiem jakoś tak to odbieram.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1991

Postprzez Dkacper10 » 8 kwi 2015, o 21:53

Racja racja marketing , komercja i utrudnianie życia piratom to ms
A sony pokazuje że ps4 to najnowocześniejsza konsola a nie potrafi zabezpieczyć danych osobowych graczy
A co do the crew jest słabo ale grałem w gorsze tytuły test drive ferrari legends to jest dramat
User

Konsola: xbox360

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Recenzje

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość