The Crew DRAMAT

Recenzje gier użytkowników forum.

The Crew DRAMAT

Postprzez vip38 » 25 gru 2014, o 13:29

Gra to dramat grafika straszna jak bym się cofnął w czasie do NFS underground sterowanie szok ladowanie miedzy misjami trwaja wiecznosc
User

Re: The Crew DRAMAT

Postprzez Vercil » 28 gru 2014, o 14:22

Jesteś kolejną osobą która to mówi, zastanawiałem się nad sprawdzeniem tej gry ale jeśli mówisz że taki szok to nawet nie będę tracił czasu
"Your love makes me strong,
Your hate makes me unstoppable" ~ Cristiano Ronaldo
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
User

Konsola: XBOX360 Elite 120GB |LT 3.0|RG
Podziękowania: 9

Postprzez revan777 » 28 gru 2014, o 15:14

Zgadzam się z wami. Gra na x360 wygląda strasznie... Sterowanie też nijakie. Grałem również na xbox one i tam jeszcze ujdzie.
User

Konsola: Jasper
Podziękowania: 12

Postprzez macabra » 28 gru 2014, o 16:16

Kupa roku

tapnięte z mobila

GT XBL : JoGoPeeL
Przyjaciel

Konsola: X360 SLIM+RGH / XO FAT
Podziękowania: 88

Postprzez morf81 » 28 gru 2014, o 16:21

Coś mi się wydaje, że jakość ostatnich tytułów na x360 jest celowo zaniżana. Też macie takie wrażenie ?
Na 360 idzie zrobić ładną grę i niech nie gadają, że nie (a bo konwersja itd itp) przykładem jest nowy Tomb Raider chwilami byłem zdziwiony, że gram na 360 :)
Gdyby wszystkie tytuły były na tak wysokim poziomie to zainteresowanie next genami było by minimalne.
Zaniżanie - celowa polityka, uśmiercanie ps3 i x360 :) Bynajmniej ja tak to widzę.
Next gen oczywiście jest potrzebny bo dzisiejsze pc-ty są dużo mocniejsze, ale to nie jest powód aby na ps3 i 360 odstawiać kaszanę.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim 2TB
Podziękowania: 1978

Postprzez macabra » 28 gru 2014, o 16:29

Dokładnie coś w tym jest....

tapnięte z mobila

GT XBL : JoGoPeeL
Przyjaciel

Konsola: X360 SLIM+RGH / XO FAT
Podziękowania: 88

Postprzez Vercil » 28 gru 2014, o 16:29

Zgadzam się z Tobą morf81. PS3 i XBOX360 wcale nie są takie słabe żeby robić takie słabe graficznie gry. Tak jak mówisz że chcą uśmiercić Xbox360 i Ps3 a prawda taka że one długo nie pójdą w zapomnienie bo są to dobre i tanie konsole !
"Your love makes me strong,
Your hate makes me unstoppable" ~ Cristiano Ronaldo
User

Konsola: XBOX360 Elite 120GB |LT 3.0|RG
Podziękowania: 9

Postprzez morf81 » 28 gru 2014, o 16:39

Wiadomo, że PC ma o wiele większą moc i w pewien sposób konsole tą właśnie moc hamowały, ale niech nie wmawiają ludziom, że na 360 i ps3 nie idzie zrobić ładnej gry bo przykładów, że idzie jest wiele :) Co do One i Ps4 to myślę, że nie przyjmą one się tak mocno jak ps3 i 360 bo już na starcie były słabe czego nie można powiedzieć o poprzednikach. Po dziś dzień pamiętam wrażenie kiedy kupiłem zaraz po premierze x360 i grę GOW :) szczenę zbierałem z podłogi.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim 2TB
Podziękowania: 1978

Postprzez arex982 » 30 gru 2014, o 19:17

Przykładem ślicznej gry jest GTA V- zakochałem się w tych falach.
Jeszcze nie miałem okazji uruchomić Cryssis-a 3 ale znając te studio gra jest na wysokim poziomie graficznym, choć nie jest to PC.

Zbesztajcie mnie ale Far Cry 4 nie wygląda już tak slicznie, może dlatego, że produkowano ją już na next geny to dano sobie spokój z naszymi konsolami- przykładem jest sławna małpka na starcie ;)
Po prostu olano generacje x360/ps3 bo można było z nich wyciągnąć coś więcej.

A co do The Crew
Naprawdę jest tak kiepsko? Już nie wnikam, że wymaga live bo zamierzam kupić tego golda.
Graficznie może byc klapa ;) bo dla mnie się liczy grywalność ale co z sterowaniem? i czy jest tam co robic ;)? bo samo zwiedzanie miast jest nudne.
Obrazek
User

Konsola: Arcade 120GB LT 3.0
Podziękowania: 4

Postprzez revan777 » 30 gru 2014, o 20:15

Tomb Raider, GTA V, Crysis 2 i 3 - to tylko kilka przykładów gier fantastycznie wyglądających na x360. Gdyby się bardziej postarali to The Crew na x360 by miało równie dobrą oprawę graficzną jak PS4 i XO. Jest to celowe zaniżenie, bo gdyby nie było różnicy to nowe konsole by się nie sprzedały :)
User

Konsola: Jasper
Podziękowania: 12

Następna strona

Powrót do Recenzje

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość