Recenzja Forza Horizon 2

Recenzje gier użytkowników forum.

Recenzja Forza Horizon 2

Postprzez Driftman306PL » 27 wrz 2014, o 11:35

Witam, chciałbym wam zapowiedzieć recenzje Forzy Horizon 2, która pojawi się do jutra do 17:00. Od razu uprzedzam pytania i recenzje napiszę sam i będzie trochę dłuższa od poprzednich. Z góry dziękuję za przeczytanie
( Recenzja pojawi się w tym poście, edytuje go )
Przyjaciel

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 33

Re: Recenzja Forza Horizon 2

Postprzez tymoteusz537 » 28 wrz 2014, o 16:38

recenzja jest nie potrzebna ta gra jest pod kazdym względem zajebista począwszy od modelu jazdy szukanie pierdół czyli tablic do premii, starych wozów poukrywanych tu i tam ścigałek z samolotami ,helikopterami itd sam miód efekt brudnyh samochodów jest fajny poza grafiką ale z tej maszyny już się wycisło co się da to nie xone sory za pisownie ale mam nieprzespaną noc i pare litrów akoholku w sobie i ta gra mnie wciąga jak ****** jade dalej a i muza również trzyma wysoki poziom
Przyjaciel

Konsola: ps4
Podziękowania: 38

Postprzez KSm3PL » 29 wrz 2014, o 11:08

Pozwolę sobie napisać mały komentarz do tej gry :)

Druga część gry forza horizon jest lepsza niż część 1 tej gry. Grafika jest nieco poprawiona, gdzie nie gdzie są przechodnie poruszający się jak roboty :lol: , znalazłem kilka błędów takich jak zatapianie się samochodu w textury na niektórych bezdrożach. Samochody, które dostaniemy w jazdach pokazowych nie są dostępne do kupienia. Mam około 48% gry i brakuje/może nie znalazłem kilka samochodów takich jak:
ktm-xbow, ariel atom, caterham, ( 2 terenówki, których nie znam marek), toyota frs. Możliwe, że któryś z tych pojazdów dostaniemy w jazdach pokazowych tzn wyścigi z samolotem, pociągiem czy innymi maszynami
Pomogłem ? Podziękuj klikająć ZIELONĄ ŁAPKĘ
Przyjaciel

Konsola: XbaN 2TB
Podziękowania: 180

Postprzez Driftman306PL » 29 wrz 2014, o 13:30

Sorry że nie napisałem ale teraz tworzę vinyle do forzy a pierwszy z nich znajdziecie tutaj wraz z objasnieniem jak wgrać :http://xbox360iso.pl/viewtopic.php?f=13&t=7936
Przyjaciel
Autor tematu

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 33

Powrót do Recenzje

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość