Recenzja Sniper Elite 3

Recenzje gier użytkowników forum.

Re: Odp: Recenzja Sniper Elite 3

Postprzez Driftman306PL » 30 cze 2014, o 18:22

jacek6663 napisał(a):
TwojaStara napisał(a):
xtomashx napisał(a):Recenzja na 8 zdań ? Daruj sobie takie stwierdzenia. Jak chcesz pisać recenzje to niech będą co najmniej 6-7 razy dłuższe :)

Sam sobie daruj takie uwagi!
Kolega zaczyna dopiero więc spokojnie8-)
Jak jesteś taki kozak to Sam napisz recke to użytkownicy ocenią!
Tylko obowiązkowo musi być w niej pierdylion słów z których utworzysz srylion zdań:smile:

:troll_dance :spokojestes :troll_dance

Hej nie będę pisał takich krótkich ale nie chce też ich zrobić na " pierdylion zdań " żeby to można było jakoś przeczytać w 9 minut max.
Pozdrawiam Driftman306PL
Przyjaciel

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 33

Re: Recenzja Sniper Elite 3

Postprzez Janiuszko » 1 wrz 2014, o 16:11

Ej, a powiedzcie mi, bo się waham (wiem, że xbox360iso, to może nie najlepsze miejsce na to pytanie, ale niech tam) od niedawna mam konsolę i zastanawiam się czy warto w to grać na xbox'ie czy raczej na PC? Chodzi mi o przede wszystkim o dynamikę gry, prostotę celowania i tego typu rzeczy.

Jeśli chodzi o recenzję, to mi się podobała. Podziwiam, że Ci się chciało. Na przyszłość tylko opisz trochę więcej (ze 2 razy tyle byłoby optymalnie IMO) . Propsuję.
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Gracz casualowy, multiplatformowy :)
Donator

Konsola: Xbox 360 Slim E 1Tb
Podziękowania: 148

Re: Recenzja Sniper Elite 3

Postprzez matisan » 2 wrz 2014, o 16:40

Dla tych co by narzekali na grafike ,że jakieś textury niedopracowane niech pamiętaja że x360 to już leciwa konsolka w porównaniu z dzisiejszymi standartami grafiki więc takiej grafy jak jest dla przykładu w sniper elite 3 na pc nie uświadczą tu. pograłem i w wersie pc i x360. na pc przeszedłem i oczywiście tam jest nieco lepsza grafika ale grywalność czyli to co najważniejsze jest praktycznie taka sama.choć na pc w strzelanki nieco lepiej mi sie gra bo precyzyjniej sie celuje myszą niż padem.
do.. Janiuszko jak masz możliwość pogrania akurat w sniper elite 3 na pc to graj na pc. generalnie strzelanki wole na pc ze względu na precyzje celowania. Niemniej na konsoli też jest masa zabawy ;) gra bardzo udana. Podoba mi sie tak samo jak poprzednia część.Kilka sposobów przejścia misji. można i na "rambo" jak i po cichu. jest fajnie ;)
Niby kilka snajperek do wyboru ale jakoś z mosinem gralo mi sie najlepiej.
User

Poprzednia strona

Powrót do Recenzje

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość