Recenzja Enemy Front

Recenzje gier użytkowników forum.

Re: Recenzja Enemy Front

Postprzez morf81 » 23 cze 2014, o 21:12

Ja jej dam 5/10. Gdyby nie naprawdę fajne lokacje (zwłaszcza we francji) dał bym 3/10. Płynność i sterowanie to jakaś kpina ;)
Administrator

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1991

Postprzez flowek » 23 cze 2014, o 21:48

Przy tych wszystkich nowoczesnych CoD i BF dla gimbusów którymi rzygać się chcę, mi się gra podobała, wiem że to nigdy nie będzie Cod2 czy MoH:AA ale fajnie wrócić do WWII, broń brzmi strasznie słabo, misje są jakie są, u mnie ma 7/10.
Po za tym przykry jest fakt, że to studio spartoliło tak ważki temat, jak Powstanie Warszawskie, gdzie masa odważnych ludzi położyła głowy z powodu nieprzemyślanej decyzji kilku decydentów z przerośniętym ego.
User

Konsola: Slim
Podziękowania: 6

Postprzez qbala » 24 cze 2014, o 17:23

Piszesz coś, że to "twoje recenzje" a czy to nie jest kopiuj wklej? a np. tutaj > [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] widzę coś podobnego - przypadek ?
yolo
User

Konsola: Slim - RGH
Podziękowania: 7

Postprzez Driftman306PL » 24 cze 2014, o 17:45

Nie pwoiedzłame że moje recenzje a tą wstawilem na szybko, tylko chce żeby nie trzeba było szukać po necie b wszystko będzie tutaj nie powiedzialem że to moje recenzje. Jak chcesz to obczaj też recenzje Grida tam też się przyczep ;)
Przyjaciel
Autor tematu

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 33

Postprzez qbala » 24 cze 2014, o 17:48

To Grida się nie czepiam, spokojnie. Tylko jak w innym temacie zapowiedziałeś, że będziesz pisał recenzje to zrozumiałem, że samodzielnie. Taka mała uwaga :)
yolo
User

Postprzez Driftman306PL » 24 cze 2014, o 17:57

Nie martw się qbala tylko tą musiałem na szybko wrzucić bo obiecalem a czasu nie miałem własnej napisać. Następne będą moje i tylko moje udostępnione wam. Jak wszystko się rozwinie moge je wam nawet wstawiać do ściągnięcia w pliku pdf czy zwykłym doc =)
Przyjaciel
Autor tematu

Postprzez qbala » 24 cze 2014, o 19:22

To może dodatkowo w djvu bym poprosił :)
A tak serio to z chęcią coś Twojego przeczytam. (screeny obowiązkowo muszą być)
yolo
User

Postprzez JaDCorbeN » 25 cze 2014, o 08:51

@Driftman: powinien być warn za używanie kopiuj/wklej z innej strony. Masz zgodę na coś takiego od autora? Nawet nie zaznaczyłeś w pierwszym poście że to jest skopiowane.
Task się po prostu nie robi, jeżeli na tym mają polegać Twoje recenzje to jest em za usunięciem wątku.
Obrazek
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]

Regeneracja płyt XBOX!
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
XBOXserwis.pl
Moderator

Konsola: XBOX SLIM RGH 2.0
Podziękowania: 100

Postprzez Driftman306PL » 25 cze 2014, o 13:00

Nie nie na tym ponieważ tą moge usunąć i nie musisz się czepiać ;)
Przyjaciel
Autor tematu

Postprzez Marvel » 19 kwi 2017, o 23:28

Driftman306PL napisał(a):Ja postawiłem tak wysoką notę tej grze ponieważ twórcy osadzili gre w realiach drugiej wojny światowej i powstania ale chciałbym się zapytać teraz wszystkich czy mógłbym prowadzić taki dział każda recenzja będzie coraz lepsza. Każdy który chce taki dział który będę prowadził niech kliknie na zieloną rączke mogę dzisiaj dla ogólnej decyzji zrobić jeszcze jedną recenzje. Proszę dajcie mi prowadzić taki dział.

Jestem zdecydowanie za robieniem recenzji przez użytkowników tylko że to ma być recenzja a nie tylko streszczenie i jedno zdanie od siebie. Zwróć uwagę jaką recenzję zrobił autor ALAN WAKE i weź z tego opisu przykład. Za dużo zdjęć z złym formacie powinno być w formacie okienkowym link do gameplay lub trailera w aktywnym playerze i bardziej schludnie.

PLUS : za chęci
MINUS : za realizację

Przyłóż się bo same chęci nie wystarczą musisz mieć do tego odpowiednią formę składania zdań i ich formułowania. Nie chcę nikogo obrażać ale dla mnie to tak jak by to pisała osoba o bardzo bardzo młodym wieku. Wybierz swoją ulubioną grę przemyśl co lubisz a czego nie opisz swoje odczucia w miedzy czasie lekko streść grę wrzuć z 4 screeny okienkowe małe które po kliknięciu rozwijają się i przede wszystkim na samym dole youtubowy player z gameplay lub trailerem i ostatecznie co ważne twoje PLUSY i minusy najlepiej po 4 z każdego. Pisze ci o tym w dobrej intencji i na pewno nie po to aby ci zrobić przykrość zresztą jeśli jesteś bystrą osobą to to zrozumiesz :)

PS: Kiedyś w to forum włożyłem bardzo dużo serca i bardzo dużo czasu lecz musiałem na parę latek wylogować się że tak powiem z powodów prywatnych :) I widzę że moja elita przyjaciół ( Morf81 , Kre2 , XBOX , JaDCorbeN , Zmysł84 ) bardzo dzielnie walczą o prężny rozwój forum co mnie bardzo cieszy :) Dlatego jeśli chcesz zainteresować kogoś dobrym pomysłem to musisz trochę włożyć w to serca i czasu :) bo bardzo popieram czytanie dobrych nie za długich recenzji waszych ulubionych gier czy to dobrych czy negatywnych bo zawsze daje to mały zarys tego czym jest gra i czy warto poświecić dla niej czas :) Jak najbardziej jestem ZA tylko mały upgrade jak zrobisz swojej recenzji to powinno być bardzo dobrze :) Mam nadzieje że inni także się zemną zgodzą lub też nie kto wie ale na myśli mam dobro i rozwój jednego z najlepszych jak nie NAJLEPSZEGO forum o XBOXIE jakie znam :)

Pozdrawiam Marv
MARVEL
Zasłużony

Konsola: PC,PS4,X360RGH,PSP,R.PI 3
Podziękowania: 408

Poprzednia strona

Powrót do Recenzje

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość