Recenzja Enemy Front

Recenzje gier użytkowników forum.

Recenzja Enemy Front

Postprzez Driftman306PL » 23 cze 2014, o 16:07

Obrazek
Enemy Front łączy dość przyjemną rozgrywkę z przeciętną oprawą wizualną i fatalną sztuczną inteligencją. To typowy średniak, który powiela utarte schematy wojennych strzelanek.
Obrazek
Gra polskiego studia CI Games rzuca nas na pola walk II wojny światowej. Obrane realia, w których rozgrywa się akcja, to najmocniejsza strona produkcji. Nie da się ukryć, że kiedyś bardzo eksploatowany temat od wielu lat nie gościł w klasycznych strzelankach, dlatego stanowi największą atrakcję tytułu.
Obrazek
W Enemy Front wcielamy się w postać Roberta Hawkinsa, amerykańskiego korespondenta wojennego, który w poszukiwaniu materiałów do artykułu, zapędził się do okupowanej przez nazistów Polski. W Warszawie wybucha powstanie, którego Hawkins jest nie tylko świadkiem, ale i uczestnikiem, przy okazji świetnie posługującym się bronią palną. Wcielając się w Hawkinsa, w formie retrospekcji poznajemy historię konfliktów, w których brał udział, by co i rusz wracać do naszej stolicy wspomagając powstańców. W późniejszych etapach gry będziemy we Francji. Kampania nawet na średnim poziomie trudności nie jest wymagająca, głównie ze względu na wspomnianą już słabą sztuczną inteligencję przeciwników i wszędzie porozrzucane skrzynki z amunicją. Ukończenie całości może zająć do siedmiu godzin, co jak na tego typu produkcję jest zadowalające.

Jak dla mnie gra wciąga bo chcemy poznać losy naszego bohatera i co on przeżywał. Jednak jak na 7 godzin gry to nieźle jak na dzisiejsze standardy. Podziwiać widoków raczej nie będziemy więc można spokojnie zająć się rozwałką :) miłej gry wam życze.

Gre oceniam na 5.7/10

Źródło:Eurogamer.pl
Ostatnio edytowano 25 cze 2014, o 17:46 przez Ghost, łącznie edytowano 3 razy
Powód: Aktualizacja źródła
Przyjaciel

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 32

Re: Recenzja Enemy Front

Postprzez pyra115 » 23 cze 2014, o 17:14

Dla mnie też 3/10.

- Grafika słaba i dużo błędów
- Sterowanie słabe
- Przeciwnicy którzy widzą cię z kilometra a ty nie widzisz ich przez lornetkę, a w innych sytuacjach nie widzą cię gdy stoisz obok nich
- Ogólny "idiotyzm" niemców (brak reakcji gdy zabijesz niemca stojącego metr od innego, wybieganie wprost na ciebie i wystarczy stać i tylko naciskać strzał)
- Otrzymywanie obrażeń przez ściany lub przez 3 skrzynie
- Ogólna optymalizacja gry - ta gra ma chyba stałą blokadę ustawioną na 20 FPS bo co chwile jakaś przycinka

Jedyny plus jak dla mnie to polski akcent historyczny ale nie tak to powinno wyglądać niestety :(
User

Konsola: Xbox 360 Slim 250 GB
Podziękowania: 1

Postprzez Driftman306PL » 23 cze 2014, o 17:50

Ja postawiłem tak wysoką notę tej grze ponieważ twórcy osadzili gre w realiach drugiej wojny światowej i powstania ale chciałbym się zapytać teraz wszystkich czy mógłbym prowadzić taki dział każda recenzja będzie coraz lepsza. Każdy który chce taki dział który będę prowadził niech kliknie na zieloną rączke moge dzisiaj dla ogólnej decyzji zrobić jeszcze jedną recenzje. Proszę dajcie mi prowadzić taki dział.
Przyjaciel
Autor tematu

Postprzez POJeeP » 23 cze 2014, o 18:56

dołóż jakieś Screnny z gry , okładkę i itp. ,bo tak napisane to nawet za bardzo nie chce się czytać
POMOGŁEM ?? Kliknij w zieloną łapkę :)
Zasłużony

Podziękowania: 2390

Postprzez Driftman306PL » 23 cze 2014, o 19:03

Popracuję nad tym i następna recenzja będzie lepsza
Przyjaciel
Autor tematu

Postprzez POJeeP » 23 cze 2014, o 19:09

Driftman306PL napisał(a):Popracuję nad tym i następna recenzja będzie lepsza

może by się jeszcze przydały daty wydania gier ( w Polsce , na świecie) , jakie języki są (czy w polskim i itp.)
Zasłużony

Postprzez Driftman306PL » 23 cze 2014, o 19:14

Nie no spoko tylko nie wiesz że to jest moja 4 recenzja :(
Przyjaciel
Autor tematu

Postprzez POJeeP » 23 cze 2014, o 19:16

jak już coś robisz to zrób to dobrze ,raz a porządnie :):):)
Zasłużony

Postprzez Driftman306PL » 23 cze 2014, o 19:23

Mariusz ja cie dodam na gg
:D Pogadamy
Przyjaciel
Autor tematu

Postprzez Pandemicone » 23 cze 2014, o 20:45

Co do gry Enemy Fron moja ocena 6,5/10, sterowanie nie należy do najlepszych, ale nie aż takie słabe, przeciwny to prawda bardzo szybko nas widzą, czasami stojąc obok wroga jesteśmy przez niego nie zauważalni, grafika nie najgorsza, dialogi wzbogacają grę, fabuła ciekawa jak na realia powstania ;)
User

Konsola: xbox360 Slim Corona RGH + 320 Gb
Podziękowania: 5

Następna strona

Powrót do Recenzje

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość