Recenzja Grid Autosport

Recenzje gier użytkowników forum.

Czy artykuł był pomocny i czy chcecie takich więcej ?

Tak, uważam że coś takiego powinno znajdować się na naszym forum
8
67%
Artykuł średni ale można coś takiego zrobić
3
25%
Nie potrzebne jest coś takiego bo tylko zaśmieca forum
1
8%
NIE
0
Brak głosów

Liczba głosów : 12

Recenzja Grid Autosport

Postprzez Driftman306PL » 23 cze 2014, o 13:41

Grid Autosport to kolejna gra od codemasters, które zajmowało się grami takimi jak: DiRT Showdown, DiRT 3 a także F1 2013 i Grid 2. Codemasters w planach mają też F1 2014 które ukaże się w październiku. Wracając do gry, oferuje nam wyścigi typu:
-F1 , F2, F3 czyli wyścigi formuł a także aut wyścigowych które startują na tych samych torach np. Catheram i Radical.
- Wyścigi aut codziennego użytku np. Mercedes C klasa, Ford Fiesta czy BMW m3.
- Wyścigi hipersamochodów nocą
- Wyścigi " tuner " czyli takie w których jeździmy mocno podrasowanymi autami w zawodach typu : Zwykły wyścig, Drift ( Jej ! ) czy też próba czasowa
- Wyścigi po ulicach czyli Street. W tym sezonie będziemy jeździć po San Francisco i innych miastach
- Oostatnim sezonem jest Grid czyli coś w stylu wyścigów DTM.
Całość oferuje nam duuużo zabawy w każdym sezonie. Stylistyka jazdy ( Fizyka ) jest nawet ładnie zrobiona ponieważ łatwo wpadamy w poślizg czy ciężko się skręca na innej nawierzchni niż asfalt co łatwo można zobaczyć na wyścigach Open Wheel ( formuła 1, 2 i 3 ). Sztuczna inteligencja została dość dopracowana więc też łatwo mam wypadek czy wypada z toru lub wpada w poślizg. Drift był w Grid 2 najgorszym elementem tamtej odsłony gry a w Autosporcie jest on nawet nawet ( D*PY nie urywa ).W grze mamy dość dużo aut które możemy przed wyścigiem tuningować.
Ogólnie o grze nie można powiedzieć że to jest "odgrzewany kotlet" co było w BF 4. Graficznie gra się nieco zmieniła dając jedynie lepsze dopracowanie aut i efekty jeżdzenia po trawie czy zderzeń. Biorąc pod uwagę te wszystkie elementy i to że gameplay jest przyjemny śmiało można powiedzieć że gra jest tytułem obowiązkowym dla fanów motoryzacji. Moja ocena to 9/10
Przyjaciel

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 33

Re: Recenzja Grid Autosport

Postprzez qbala » 26 cze 2014, o 12:59

A ja mam pytanko: Czy u was też tak kierownica marnie wygląda ?

Spoiler:
yolo
User

Konsola: Slim - RGH
Podziękowania: 7

Re: Recenzja Grid Autosport

Postprzez Driftman306PL » 26 cze 2014, o 13:01

o.O ja mam ładniejszą kierownicę :O
Przyjaciel
Autor tematu

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 33

Powrót do Recenzje

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość