Sega GT Online

Gry na konsole XBOX pierwszej generacji.

Sega GT Online

Postprzez pieszczoch1234 » 25 sty 2015, o 16:42

Obrazek

Sega GT Online to udoskonalona edycja gry Sega GT 2002. Pierwsza część tej serii ukazała się jeszcze w 2001 roku. Wspomniane usprawnienia objęły w głównej mierze dodanie pełnoprawnego trybu sieciowego (moduł Xbox Live!), dzięki któremu do pojedynczego wyścigu może przystąpić maksymalnie sześciu zawodników. Sega GT Online zawiera też oczywiście „klasyczny” multiplayer, w którym kolejne pojedynki rozgrywane są na podzielonym ekranie. W tym przypadku w wyścigu mogą wziąć udział dwie osoby. Opisywana gra, podobnie jak jej poprzednik ukazała się wyłącznie na konsolę Microsoftu.

Zasady rozgrywki pozostawiono właściwie bez większych zmian. Kluczowy punkt programu w dalszym ciągu stanowi rozbudowany tryb kariery, w którym za kolejne zwycięstwa otrzymuje się pieniądze. Posiadane fundusze przeznacza się następnie na zakup nowych maszyn, bądź też ulepszanie posiadanych aut. W tym drugim przypadku można wybierać pomiędzy wieloma różnymi obiektami, obejmującymi zarówno tuning wizualny (spoilery, felgi itp.), jak i mechaniczny. Model jazdy w dalszym ciągu stanowi kompromis pomiędzy arcade, a symulacją. Sterowanie pojazdami zazwyczaj nie wymaga zbyt dużego wysiłku ze strony gracza, aczkolwiek wskazane jest dokładne poznanie tras oraz możliwości poszczególnych maszyn.

Wspomniany już wyżej tryb sieciowy daje przede wszystkim możliwość brania udziału w wybranych przez siebie typach zawodów. Na tym jego możliwości się jednak nie kończą. Na uwagę zasługuje na przykład opcja wymieniania się posiadanymi częściami, a nawet całymi samochodami. Co ciekawe, gracze mogą przenosić swoje save’y z Sega GT 2002, tak aby nie musiał ponownie przechodzić doskonale znanych wyścigów. W edycji Online pojawiło się również kilkanaście zupełnie nowych wyzwań, przeznaczonych dla pojedynczego gracza. Istnieje także możliwość odblokowania nieznanych dotąd modeli aut (w sumie zadbano o ponad 40 nowych maszyn), tras, lepszych części czy innych tego typu bonusów. Wizualnie Sega GT Online prezentuje bardzo zbliżony poziom do swojego poprzednika. Na uwagę zasługują przede wszystkim szczegółowo przygotowane modele aut. Niewiele gorzej wypada pod tym względem otoczenie. Wyścigi odbywają się na wielu znanych obiektach sportowych.


Link:
Spoiler:
Avatar użytkownika
User
 
Posty: 22
Konsola: xbox 360 slim Halo Reach Edition
Podziękowania: 1

Re: Sega GT Online

Postprzez vvvcrack » 22 lip 2016, o 18:24

jak sciagnac chcem ten programik to jest przeniesiony na inny serwis , i niby za free . ale jak sciagne to plik ma 2megabajty (2mb) i rozszerzenie deb. ??? (mam linuxa ,ale chcialem iso przeciez ) ??? Dziekuje
User
 
Posty: 4
Konsola: xbox 360 fat & RGH 3.0 i LTE (jakos tak)


Powrót do XBOX Gry Download

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość