Genma onimusha

Gry na konsole XBOX pierwszej generacji.

Genma onimusha

Postprzez Ghost » 1 maja 2014, o 17:08

Obrazek

Dawno temu, kiedy na świecie panowała jeszcze magia, a Japonia była pogrążona w wojnie i chaosie, na pewnym wzgórzu stał zamek. Został on w XVI wieku otoczony przez armie rządnych władzy najeźdźców, równocześnie na dworze zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Ludzie znikali, a szlachetna księżniczka Yuki zaczęła obawiać się o swoją przyszłość. Jeden samotny szermierz Samanosuke usłyszał, że księżniczka potrzebuje pomocy, pośpieszył jej na ratunek, niestety zbyt późno. Kiedy chciał pomóc, jej już nie było, zniknęła. W tym samym czasie za murami obronnymi rozpętało się piekło, wrogowie zaczęli atakować zamek. Teraz Samanosuke musi wypełnić swoje przyrzeczenie, pomścić księżniczkę i pokonać legiony demonów...

Genma Onimusha to gra akcji, w której głównie walczymy z hordami wrogów, ale także od czasu do czasu nie obędzie się bez wykorzystania naszych szarych komórek. Raz trzeba znaleźć klucz, innym razem połączyć jakieś przedmioty i odnaleźć drogę, więc będzie trzeba trochę pokombinować. Zagadki nie są bardzo trudne do odgadnięcia, ale dają dużo satysfakcji z ich rozwiązania. Kierujemy poczynaniami dwóch postaci, pierwszą jest już wspomniany Samanosuke, natomiast drugą jest jego partner Kaede, który jest wojownikiem ninja.

Animacje FMV występujące jako przerywniki są najwyższych lotów, są dumą producenta gry, firmy Capcom. Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, akcję obserwujemy ze statycznych kamer, tła są renderowane zupełnie podobnie jak ma to miejsce w serii gier Resident Evil. Z głośników wydobywa się świetna muzyka zagrana przez orkiestrę, która wspaniale oddaje atmosferę panującą w Onimusha.

Wypakować programem 7-Zip


[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Avatar użytkownika
Zasłużony
 
Posty: 3046
Podziękowania: 3935

Re: Genma onimusha

Postprzez k71 » 1 lut 2015, o 14:31

Linki padły, można prosić o reup? Najlepiej NTSC.
User
 
Posty: 1
Konsola: Xbox Original


Powrót do XBOX Gry Download

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość