I STAŁO SIĘ WKOŃCU MAM JE !!

Dział poświęcony naszym komputerom działających pod kontrolą Windows, Linux itd..

I STAŁO SIĘ WKOŃCU MAM JE !!

Postprzez Marvel » 15 cze 2017, o 02:14

Oj słodziutki Boziu :D Po wielu latach poszukiwań ugryzłem w śmiesznej cenie 2wa pierwsze RESIDENT EVIL w bardzo dobrym stanie. Nie lada przypadek że za cenę kebaba udało mi się dorwać te 2wa rewelacyjny jedyne w swoim rodzaju klasyki. Aż się przebłyskuje mi moje dzieciństwo setki godzin przelanych na RE 1 , 2 ,3. Te gry wyryły się w mojej psychice i pozostaną chyba do końca mych dni jako ogromne gamingowe doświadczenie mojej młodości i fakt że dzięki tym grom ukształtowałem się jako fan te całej serii :) Jeszcze brakuje do pełnej satysfakcji RESIDENT EVIL 3 : NEMESIS i pełna kolekcja PC RESIDENTÓW spocznie w zaciszu pięknie oszklonego kredensu :D aby swoją cudną obecnością mogła rozświetlać pokój pięknie go zdobiąc aurą zaszczytu posiadania tak cudownej i unikalnej kolekcji :D Oczywiście to tak żartem napisane ale nie mniej jednak jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony że w końcu dorwałem 2ie z 3ch pierwszych części RE którymi zachwycałem się wraz także z późniejszym RE : CODE VERONICA prze pół swojej młodości a nawet po dziś dzień :)

Obrazek Obrazek

___________________________________________________________________________________________________________

A o to moja kolekcja RESIDENT EVIL NA PC którą posiadam. Z czasem w planie Kupno wszystkich innych na PSX2 , WII bo w końcu emulatory emulują je doskonale :)

Obrazek
____________________________________________________________________________________________________________________

Dajcie znać w komentarzach w jakich tytułach lub też seriach nie ważne na jaką platformę się lubujecie ? Chętnie chciałbym zobaczyć jakieś wasze Zdjęcia kolekcji którymi dysponujecie waszych ulubionych serii gier. Pozdrawiam mordeczki :)
S.T.A.R.S
Zasłużony

Konsola: PC,PS4,X360RGH,PSP,R.PI 3
Podziękowania: 410

Re: I STAŁO SIĘ WKOŃCU MAM JE !!

Postprzez kroffka » 16 cze 2017, o 21:30

Gratuluje Ci takiej kolekcji. Chciałem zebrać kolekcje serii Assassin's Creed ale poległem i kupiłem wszystkie odsłony w wersji digital :(
Widzisz niedziałające linki? Napisz PW
Pomogłem Podziękuj
XBOX 360 SLIM 1TB
XBOX ONE 500GB
PS4 1TB
PS4 PRO 1TB
PS2 SLIM
Moderator

Konsola: Xbox 360 Slim 1TB + Kinect
Podziękowania: 31

Postprzez Marvel » 18 cze 2017, o 00:20

Fakt zestawienie skromnie ubogie. Ale Skupiałem się tylko na platformie PC. A jakieś zabawki wersje kolekcjonerskie mnie nie interesują. Kolekcja ma być rzeczowa a nie zaśmiecać pokój :) też to wszystko zależy jak kto na to patrzy. kiedyś miałem pełną kolekcję Residentów na GAMECUBE ale sprzedałem i żałuję. teraz miały by 10 krotnie wiekszą wartość niż tą za którą sprzedałem w komisie w Holandii :(
S.T.A.R.S
Zasłużony
Autor tematu

Konsola: PC,PS4,X360RGH,PSP,R.PI 3
Podziękowania: 410

Postprzez kroffka » 18 cze 2017, o 12:20

Marvel napisał(a):Fakt zestawienie skromnie ubogie. Ale Skupiałem się tylko na platformie PC. A jakieś zabawki wersje kolekcjonerskie mnie nie interesują. Kolekcja ma być rzeczowa a nie zaśmiecać pokój :) też to wszystko zależy jak kto na to patrzy. kiedyś miałem pełną kolekcję Residentów na GAMECUBE ale sprzedałem i żałuję. teraz miały by 10 krotnie wiekszą wartość niż tą za którą sprzedałem w komisie w Holandii :(

Niektóre wydania gier po wielu latach mogą być wartę tysiące ;) ;)
Widzisz niedziałające linki? Napisz PW
Pomogłem Podziękuj
XBOX 360 SLIM 1TB
XBOX ONE 500GB
PS4 1TB
PS4 PRO 1TB
PS2 SLIM
Moderator

Konsola: Xbox 360 Slim 1TB + Kinect
Podziękowania: 31

Powrót do PC

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości