iHas 124-14 E/EU nagrywa poprawnie (Aktualizacja: 15.12.16r)

Problemy związane z Waszymi konsolami xbox 360.

Re: iHas 124-14 E/EU nagrywa poprawnie

Postprzez lasmix » 7 gru 2016, o 00:55

Siemka, pozwolę sobie odświeżyć temat. Otóż jestem świeżo po formacie kompa. Trochę się tego obawiałem ponieważ miałem wszystko pięknie, ładnie ustawione pod narywanie gier na X360. Jednak po postawieniu systemu W7 na nowo okazało się że nie miałem się czego obawiać. Nagrywara wypaliła przed chwilą Red Dead Redemption bez zająkniecia. Co najlepsze dokładnie na tych ustawieniach wg. IceG. Wcześniej byłem skazany na odhaczenie opcji BURN-proof i buffer size 200 mb w zakładce I/O. Teraz BURN-proof mam zaznaczony i buffer size 512 mb jak w tym poradniku i śmiga aż miło. I tu rodzi się w mojej głowie pytanie.

Czy dołożenie pamięci RAM i dysku oraz wyeksploatowanie nagrywary miało jakiś wpływ na poprawne wypalenie gierki?

Wcześniej miałem 1GB RAM z czego dostępne było 800 MB z hakiem a teraz mam 3GB RAM dostępne 2,8GB z hakiem i dysk miałem 80GB i często podczas wypalania płytek brakowało miejsca na nim (czyt. zasyfiony dysk), a teraz posiadam 80GB tylko dla systemu + 500GB na wszystko inne.
Ostatnio edytowano 8 gru 2016, o 00:03 przez lasmix, łącznie edytowano 1 raz
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]

User

Konsola: FAT / LT 3.0 / 20GB + 500GB / iHas rev. E (4L08)
Podziękowania: 4

Postprzez piterk » 7 gru 2016, o 21:46

Co do zmiany parametrów kompa.
Dołożenie pamięci. Poprzednia kość mogła mieć błędy w wyniku czego system jak i programy uruchamiane mogły mieć defekty w pracy.
Zmiana dysku. Poprzedni dysk mógł mieć badsectory lub inne uszkodzenia wynik pracy system to samo co wyżej.

Jeśli po postawieniu na nowy systemu nagrywarka działa lepiej problem mógł również wynikać:
a) posypany system
b) niepoprawne sterowniki od kontrolera sata
Masz problem z FSD? Może z LINK? Czy nawet z routerm i odblokowywaniem portów pytaj śmiało a z chęcią doradzę.
Ja tu byłem
Moderator

Konsola: SLIM CoronaV4 4Gb + RGHSquirt v1.2 + 1Tb WD
Podziękowania: 327

Postprzez lasmix » 7 gru 2016, o 22:52

kość ramu zmieniona z kingmax na 2x good ram, dysk stary + nowy z 500gb pojemności, system w7 jak poprzednio :)

piterk napisał(a):Co do zmiany parametrów kompa.
Dołożenie pamięci. Poprzednia kość mogła mieć błędy w wyniku czego system jak i programy uruchamiane mogły mieć defekty w pracy.
Zmiana dysku. Poprzedni dysk mógł mieć badsectory lub inne uszkodzenia wynik pracy system to samo co wyżej.

Jeśli po postawieniu na nowy systemu nagrywarka działa lepiej problem mógł również wynikać:
a) posypany system

Generalnie wszystko działało bez problemów, oprócz tego że komp zamulał bo nie miał miejsca na dysku i pamięci było za mało, no i na dodatek system W7, który go dodatkowo obciążał. Miałem postawionego XP przez chwilę, ale doprowadzał mnie do szału, bo co chwilę były jakieś problemy, jak nie z przeglądarką internetową to z połączeniem sieciowym i innymi pierdołami.

piterk napisał(a):b) niepoprawne sterowniki od kontrolera sata

Nie wydaje mi się, dokładnie te same sterowniki posiadam teraz jak i wcześniej, chyba że uległy awarii, a system o tym nie poinformował

User
Autor tematu

Konsola: FAT / LT 3.0 / 20GB + 500GB / iHas rev. E (4L08)
Podziękowania: 4

Poprzednia strona

Powrót do Problemy, Pomoc

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość