Przywrócenie konsoli do ustawień farbycznych

Problemy związane z Waszymi konsolami xbox 360.

Przywrócenie konsoli do ustawień farbycznych

Postprzez dobrechrupki2 » 7 sty 2017, o 23:43

Jako że nie dostaje żadnych odpowiedzi na wcześniejsze tematy postanowiłem zresetować ustawienia xboxa może wtedy będę mógł wybrać przestrzeń na pen drivie. Więc mam pytanie jak przywrócić xboxa do ustawień fabrycznych i czy potrzebuje do tego jakiś numerów seryjnych itp. i czy nie zaszkodzi to mojemu RGH?
User

Re: Przywrócenie konsoli do ustawień farbycznych

Postprzez przemo41 » 8 sty 2017, o 02:44

Przeczytałem Twoje 2 wcześniejsze tematy.

Wgraj sobie FSD (chociaż ja polecam Aurorę) lub sam plik launch.ini który pewnie wywaliłeś przez FTP, polecam FilleZilla.

Podłącz xboxa z komputerem przez kabel RJ45 lub przez WiFi.
Włącz FilleZilla, w polu serwer wpisz adres IP xboxa, w polu nazwa użytkownika "xbox" i hasło "xbox" i daj szybkie łączenie i masz po lewej swojego PC, a po prawej zawartość xboxa. Wystarczy teraz skopiować na HDD xboxa plik launch.ini i będzie Ci się odpalać FSD jeśli wszystko dobrze skopiujesz. Jak będziesz miał problem to pisz bo opisałem to tylko ogółami bo może akurat będziesz wiedział :)
User

Konsola: XBOX 360 E 500GB + RGH
Podziękowania: 19

Postprzez Zinyx » 8 sty 2017, o 07:51

Bez launch.ini nie połączy się przez FTP <lol>

@ dobrechrupki2 podłącz pena pod konsolę i sformatuj. Podepnij teraz go pod PC a konsolę wyłącz.
Następnie ściągnij to > [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] - jak masz winrara to PPM "Wypakuj pliki..." i wskaż na swój pendrive.
Teraz podepnij pena pod konsolę i włącz. FSD wystartuje Ci z pena.
Dalej to mam nadzieję ze wiesz już co robić żeby zapisać nowe ustawienia launch.ini
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
(((d-_-b))) UK Hardcore (((d-_-b)))
Moderator

Konsola: Jasper 120GB RGH 1.2 + LT3.0
Podziękowania: 131

Postprzez przemo41 » 8 sty 2017, o 13:00

Zinyx napisał(a):Bez launch.ini nie połączy się przez FTP <lol>

O widzisz tego nie wiedziałem :P w sumie nigdy sobie pliku launch.ini nie wywaliłem to nie wiedziałem :P
User

Postprzez Zinyx » 8 sty 2017, o 19:14

Domyślny dash M$ nie ma serwera FTP, jedynie FSD i Aurora, a bez launch.ini ich nie odpalisz na starcie, chyba że z xexmenu którego kolega nie posiada mniemam.
Wystarczy sobie przygotować resztę do kopiowania, teraz z pendrive wystartuje FSD tylko aktualnie działającego FSD nie skopiujesz, proponuję zrobić kopię i nazwać np. "FSD" i wtedy przeżucić na HDD, następnie DL wskazać ścieżkę do default.xex i zapisać nowe launch.ini już na HDD
(((d-_-b))) UK Hardcore (((d-_-b)))
Moderator

Konsola: Jasper 120GB RGH 1.2 + LT3.0
Podziękowania: 131

Postprzez dobrechrupki2 » 8 sty 2017, o 21:04

Dzięki chłopaki, że coś się ruszyło w temacie. Zrobiłem tak jak napisał Zinyx i FSD odpalił się z pen drive. Napisałeś aby teraz zapisać nowe ustawienia lauch.ini. Nie siedzę za bardzo w temacie, głównie grałem w gry, nie bawiłem się programami itp. Wchodząc w menager plików mam foldery z plikami Aurora, FSD, Dashlaunch 3.17 i 3.16 oraz xm360v2.0. Jakbyś mógł pokierować jak z powrotem ustawić FSD aby działał z HDD to byłbym wdzięczny. ;)
User
Autor tematu

Postprzez przemo41 » 8 sty 2017, o 22:13

Odpal daushlaunch 3.17 plikiem default.xex który powinien być w folderze installer.

Jak się odpali to wchodzisz w ścieżki potem w default, i ustawiasz tam ścieżkę do pliku default.xex do swojego FSD które masz na dysku (jak nie masz FSD na dysku tu musisz je tam najpierw skopiować).

potem ustawiasz w zakładce zachowanie tak jak na screenie [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]

potem w sieć tak jak na tym screenie [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]

po ustawieniu klikasz RB i wskazujesz na swój dysk HDD żeby tam zapisało plik launch.ini zatwierdzasz X i jest :)
User

Powrót do Problemy, Pomoc

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość