Problem z nowymi grami.

Problemy związane z Waszymi konsolami xbox 360.

Problem z nowymi grami.

Postprzez 69guziec » 4 sty 2017, o 17:23

Witam. Od razu chciałbym napisać, że jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o konsole i wszystko co z nimi związane. Ale do rzeczy.

Około miesiąc temu otrzymałem od brata swojej dziewczyny Xbox 360 w wersji Slim z przeróbką RGH. Miał nagrane na HDD kilka gier typu Batman Arkham City, Assasin Creed IV czy GTA V i na sam początek mi to wystarczyło, więc nie próbowałem nagrywać innych gier. Apetyt rósł w miarę jedzenia i pomyślałem o FIFE 17. Znalazłem na tej stronie grę, pobrałem ją, przerabiałem wieloma programami i wszystko wyglądało na to, że dobrze ją przerobiłem. Niestety po nagraniu na dysk, podczas uruchamiania wyskakuje błąd - 'Nie udało się uruchomić. Pobierz grę ponownie'. Brat dziewczyny powiedział, że niestety nie będą mi działać nowe gry typu FIFA 17, ale jednak są takie możliwości pobrania na Waszej stronie. Nie znam się dlatego też pytam co bym musiał zrobić (jakieś nowe aktualizacje?). Proszę o pomoc :(
User

Re: Problem z nowymi grami.

Postprzez Zinyx » 4 sty 2017, o 20:28

Ciekawe jaki masz kernel pewnie 16202.
Gry na RGH będą Ci wszystkie śmigać jakie tu mamy na forum, tylko trzeba by update zrobić.
Szwagier Ci tego nie ogarnie ? Albo jakiś ziomek ?
Dość prosta sprawa...

Odpal konsolę przyciskiem "eject" od tacki i obczaj czy masz taki widok.
Czy wyświetla sie "your cpu key : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx "
Obrazek
Czy jednak może swieche złapie na SATA
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
(((d-_-b))) UK Hardcore (((d-_-b)))
Moderator

Konsola: Jasper 120GB RGH 1.2 + LT3.0
Podziękowania: 129

Postprzez 69guziec » 4 sty 2017, o 21:52

Obrazek

Nie wiem o co chodzi, ale liczę na dalsze wskazówki :)
User
Autor tematu

Postprzez Zinyx » 4 sty 2017, o 22:11

Rozumiem że foto twoje?

ściągnij nand flasher > [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
sformatuj pena FAT32, wypakuj na pena
podłącz pena pod xbox, włącz x'a i uruchom z pena Default.xex a następnie wciśnij na padzie X poczekaj aż skończy przy okazji pstryknij fotę jak bedzie robić gdy wciśniesz X

później podłącz pena pod kompa i spakuj mnie to wszystko z niego i wrzuć na zippyshare, to Ci wrzuce gotowy nand, bo nie chce mi się tłumaczyć zzz
Moderator

Postprzez 69guziec » 4 sty 2017, o 22:21

Tak, foto moje :)

Obrazek podczas wciśnięcia X

Wszystko co mi zgrało lub pozostało na penie wrzuciłem tutaj na zippy :)

User
Autor tematu

Postprzez 69guziec » 5 sty 2017, o 03:50

Sorki, że nie edytuję, ale piszę post po 5 godzinach i wielu próbach samodzielnych. Po wielu poradnikach i przewertowaniu całych internetów udało mi się zaktualizować konsolę z 16197 na 17052. Niestety FIFA wciąż nie działa... FIFA co prawda nie z naszej strony (ale teraz pobiorę stąd), ale po prostu, gdy gra pojawia się w Xbox Games to odpalam... znika na chwile ikonka "Play Games" i znów się pojawia. Po prostu nic się nie dzieje. To samo mam z Rayman Legends (z tej strony gra). Nie mam pojęcia o co kaman, ale no jeszcze spróbuję z FIFĄ z tego forum. Wcześniej udało mi się przerobić UFC 3 i zadziałało. Widziałem też, że 99% gier na tej konsoli (po "szwagrze") są w formacie .xex a ja pobieram .god, bo łatwiej znaleźć linki. Jeśli komuś się rysują jakieś pomysły to czekam na odpowiedź :)

ps. gry przerabiam programem iso2god

EDIT: FIFA JEDNAK Z NASZEGO FORUM (TA Z GŁÓWNEJ STRONY), WIĘC NIE MAM JUŻ WIĘCEJ POMYSŁÓW...
User
Autor tematu

Postprzez Zinyx » 5 sty 2017, o 06:31

Jak ci się udał update to dobrze, Ja wczoraj zasnąłem.
Może brak avatarów wykrzacza gry...

Sformatuj pena na FAT32 sciągnij > [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] wypakuj na pena i zmień $SystemUpdate na $$ystemUpdate odpal konsolę, wyjdź do oryginalnego dasha (jeśli domyślnie startuje fsd lub aurora - znaczek xboxa na padzie> w lewo> moje gry> i wycofaj "B") następnie podłącz pena i jak zapyta czy aktualizować to aktualizuj.

Przy okazji Dashlaunch też sobie zaktualizuj > [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] tak samo na pena i w folderze Installer odpal default.xex

Co do gier xex czy god powinny śmigać, ja mam w god - mniej plików do przerzucenia.

Daj znać jak zaktualizujesz wszystko...
na 17502 powinno Ci wszystko śmigać jeśli wszystko zaktualizowane - kernel, avatary, dash
Ja mam też 17502 i z żadną nie mam problemu.
Jeszcze napisz jak wrzucasz gry na x'a Pendrive, czy Filezilla
Moderator

Postprzez 69guziec » 5 sty 2017, o 18:11

Niestety konsola mnie nie pyta czy zaktualizować jak podłączam pena z tym folderem w oryginalnym dashu. Na 100% zrobiłem wszystko ja powiedziałeś. Najpierw podłączyłem pena w oryginalnym dashu a potem jeszcze próbowałem z wpiętym już zanim go uruchomiłem. Nic jednak nie pyta czy zaktualizować.

Gry wrzucam na x'a z pendrive, nie wiem czy dobrze to robię, przypomnialem sobie ze UFC 3 wrzucilem juz jak byl przerobiony, moze zle przerabiam, no ale nie widze innego sposobu.
User
Autor tematu

Postprzez Zinyx » 5 sty 2017, o 18:42

Avatary musi ci wgrac nie ma opcji, zlukaj najpier aktualizacje Dashlaunch a na koniec zostaw $$ystemUpdate albo zmień na $$ystemupdate juz nie pamietam dokładnie.
$$ na bank tylko nie pamietam czy Update z małej czy z dużej litery..
Moderator

Postprzez 69guziec » 5 sty 2017, o 20:00

EDIT: UDAŁO MI SIĘ ZROBIĆ SYSTEM UPDATE Z INNEGO PENDRIVE, ZARAZ SPRAWDZĘ EFEKTY

Edit2:

Nie potrafię tego zrozumieć, gra kompletnie nie raguje, to samo z rayman legends a teraz zauwazylem ze niektore gry ktore byly tu juz wczesniej tez tak reagują... nie wiem, chyba cos zle nagrywam... mozna prosic o jakies inne opcje nagrywania/przerabiania gier? powoli zaczyna mnie to wszystko irytowac....
Ostatnio edytowano 5 sty 2017, o 21:51 przez 69guziec, łącznie edytowano 1 raz
User
Autor tematu

Następna strona

Powrót do Problemy, Pomoc

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość