Dodane.pl i inne szybkie strony

Rozmowy ogólne o Xbox 360.

Dodane.pl i inne szybkie strony

Postprzez mularek4444 » 5 cze 2014, o 19:35

Siemka

Ostatnio pobierałem sobie Watch Dogs i trafiłem na stronę Dodane.pl jest to coś w stylu chomikuj :D Może w tym pobieraniu nie jest nic dziwnego ale dodane.pl za zarejestrowanie się oferuje pobieranie z pełną mocą naszego łącza co oznacza , że mi gra pobierała się 10 minut. Odrazu po odpaleniu gry zacząłem pisać ten wątek ze względu na to , że chciałbym prosić (jeżeli to zgodne z regulaminem jeżeli nie to może na pw ???) o linki do osób które mają konta na dodane.pl i gry rgh na nich :D Z góry Dziękuje ;)
Obrazek
User

Konsola: xbox 360 arcade
Podziękowania: 9

Re: Dodane.pl i inne szybkie strony

Postprzez morf81 » 5 cze 2014, o 21:10

Raczej mało jest gier na tym serwie. Administracja szybko kasuje wstawki tego typu.
Jest tam wyszukiwarka plików chyba.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim 2TB
Podziękowania: 1979

Postprzez POJeeP » 5 cze 2014, o 21:13

mularek4444 napisał(a):Siemka

Ostatnio pobierałem sobie Watch Dogs i trafiłem na stronę Dodane.pl jest to coś w stylu chomikuj :D Może w tym pobieraniu nie jest nic dziwnego ale dodane.pl za zarejestrowanie się oferuje pobieranie z pełną mocą naszego łącza co oznacza , że mi gra pobierała się 10 minut. Odrazu po odpaleniu gry zacząłem pisać ten wątek ze względu na to , że chciałbym prosić (jeżeli to zgodne z regulaminem jeżeli nie to może na pw ???) o linki do osób które mają konta na dodane.pl i gry rgh na nich :D Z góry Dziękuje ;)

Powiem tak dodane .pl było zajeb,ste kilka miesięcy temu (na początku działalności) . teraz ten serwis to syf :D , i raczej tam już nikt nie wrzuca plików , przeczytaj PW ode mnie
POMOGŁEM ?? Kliknij w zieloną łapkę :)
Zasłużony

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 2390

Postprzez dziewczynazcieszyna » 6 cze 2014, o 10:40

Raczej wszyscy wrzucają na inne serwisy bo mogą na tym zarobić lub pośrednio zarobić. Jest też serwis megaszafa i stamtąd też szybko idzie. Można by było się też dogadać na priv i wrzucać zaszyfrowane wstawki na dysk googla.
User

Konsola: slim
Podziękowania: 1

Postprzez maciekww28 » 6 cze 2014, o 14:22

dla mnie dodane nie jest złe tylko że pobiera mi 3 pliki na 10 :)
nie wiem czym to idzie ale jak już ma być jakiś darmowy i szybki hosting to już wolę mega lub firedrive
User

Podziękowania: 23

Postprzez gromit » 20 sie 2016, o 11:19

[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] tu masz stronkę z niej ściągniesz całą grę w prawiegodzinkę możesz wszystkie party ściągać jednocześnie
User

Postprzez mularek4444 » 24 sie 2016, o 10:53

gromit napisał(a):http://skidrowgamez.net tu masz stronkę z niej ściągniesz całą grę w prawiegodzinkę możesz wszystkie party ściągać jednocześnie

Tam są nawet gry na xone i ps4 ...
Obrazek
User
Autor tematu

Konsola: xbox 360 arcade
Podziękowania: 9

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość