Temperatura Xbox

Rozmowy ogólne o Xbox 360.

Re: Temperatura Xbox

Postprzez Balik » 27 cze 2016, o 19:23

Bardzo dobre :)
Donator

Konsola: Arcade/RGH + LT 3.0/120 Gb/Falcon
Podziękowania: 22

Postprzez hops » 28 cze 2016, o 10:09

Ja kiedyś ustawiałem w dashlaunchu temp minimalne i maksymalne według jakiegoś poradnika i jak dotąd konsolka nie przekracza 67 stopni. Dodam że w jeśli ustawia się procentowo to strasznie głośno chodzi konsola bo wiatraki dmuchają ze stałą prędkością a nie wtedy kiedy tego potrzebują.
User

Konsola: Slim TRINITY RGH + HDD 120 GB

Postprzez morf81 » 28 cze 2016, o 20:17

BoxuMaster napisał(a):Ustawiłem w dashlaunchu prędkość wiatraków na 65% i teraz po kilku godzinach pracy/grania temperatury mam takie procesor 63.7 grafika 59.6 pamięć 54.7 chassis (nie wiem co to) 39.9. Dobre temperatury czy jeszcze za wysokie?

Jest ok.
hops napisał(a):Ja kiedyś ustawiałem w dashlaunchu temp minimalne i maksymalne według jakiegoś poradnika i jak dotąd konsolka nie przekracza 67 stopni. Dodam że w jeśli ustawia się procentowo to strasznie głośno chodzi konsola bo wiatraki dmuchają ze stałą prędkością a nie wtedy kiedy tego potrzebują.

Bo Ty ustawiałeś pewnie temperatury docelowe a nie prędkość wiatraka na sztywno. Można i tak (;
Administrator

Konsola: Xbox One Slim 2TB
Podziękowania: 1979

Postprzez OsterdamMlody » 16 sie 2016, o 23:16

Sorry za odgrzebywanie tematu, ale mam pytanie. Mianowicie gość u którego kupiłem konsole, zaznaczył w karcie gwarancyjne, że wentylator ustawiony ma być na AUTO i że 80 C. to norma. Podobno jeśli będę zmianiał ustawienia wentylatora, to stracę gwarancje. Prosiłbym o poradę jakiś wyjadaczy w tej dziedzinie. Dzieki i pozdrawiam ;)
ZAKAZAĆ art. 62.1 !!!!!!!!!!!!!
User

Konsola: XBox360 slim 1TB RGH/RGX/Jtag
Podziękowania: 1

Postprzez kre2 » 18 sie 2016, o 07:19

Ciekawe, bo 80C to już naprawdę dużo, człowiek który Ci to sprzedał, pewnie i tak by się wypierał i zwalił na Ciebie winę za ugotowanie konsoli, moim zdaniem powinieneś ustawić przedział temp. 65 - 67C.
".... A kiedy przyjdzie Jezus , pokazemy mu tabliczke, z kierunkiem na Wieliczke :D "
Percival Schutenbach - Satansimus
Spawacz Konstrukcji Drewnianych
Ekspert

Konsola: Trinity S-RGH - Ace v2 by 15432
Podziękowania: 287

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość