Temperatura Xbox

Rozmowy ogólne o Xbox 360.

Re: Temperatura Xbox

Postprzez czarny7905 » 23 cze 2015, o 20:07

A jaką paste polecacie

xbox360serwis.ugu.pl
RGH/LT
Obrazek
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Obrazek
User

Konsola: Xbox360/Fat/RGH/250 GB
Podziękowania: 12

Postprzez morf81 » 23 cze 2015, o 20:49

Ja bym polecił coś z minimum średniej półki. Swego czasu miałem pastę o nazwie coś ala Arctic Silver (maleńka czerwona strzykawka) na bazie srebra i spisywała się świetnie, ale może ktoś jeszcze się wypowie.
Ostatnio próbowałem do PC kolegi czegoś takiego: [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] Nie polecam.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim 2TB
Podziękowania: 1982

Postprzez Suchy » 17 lip 2015, o 16:29

Orientuje się ktoś do jakich temperatur dochodzi nieprzerobiona konsola ? Na wiatraku 65% mam CPU ok 50 a na auto ok 82. To przypadkiem nie są normalne temp, które występują przy nieprzereobionej konsoli?
User

Postprzez POJeeP » 17 lip 2015, o 21:35

Suchy napisał(a):Orientuje się ktoś do jakich temperatur dochodzi nieprzerobiona konsola ? Na wiatraku 65% mam CPU ok 50 a na auto ok 82. To przypadkiem nie są normalne temp, które występują przy nieprzereobionej konsoli?

Z tego co wiem to nie przerobiona konsola osiąga temperatury do ok 80 stopni i jest to bezpieczna granica
POMOGŁEM ?? Kliknij w zieloną łapkę :)
Zasłużony

Konsola: xbox360 rgh
Podziękowania: 2390

Postprzez verbanski » 23 cze 2016, o 20:36

Pozwole sobie odświeżyć,
U mnie temperatura waha się od 78stopni do 80 procesor i grafika? opłaca się regulować wiatraczki czy jest dobrze?
chociaż jak dotykam xboxa to wydaje sie dosyć gorący jak przegotowana woda ;))
User

Postprzez PeCetoLog » 23 cze 2016, o 20:54

Zerknij w ustawienia dashlauncha, polecam podczas upałów jednak podkręcić wentylatory (no chyba że macie klime obok konsoli)
In GOD (containers) We Trust
Ekspert

Konsola: Jasper JTAG/ Trinity RGH
Podziękowania: 778

Postprzez morf81 » 23 cze 2016, o 22:30

verbanski napisał(a):Pozwole sobie odświeżyć,
U mnie temperatura waha się od 78stopni do 80 procesor i grafika? opłaca się regulować wiatraczki czy jest dobrze?
chociaż jak dotykam xboxa to wydaje sie dosyć gorący jak przegotowana woda ;))

80 stopni to już sporo. Dobrze byłoby coś z tym zrobić.
Administrator

Postprzez BoxuMaster » 26 cze 2016, o 17:44

Witam. Mam świeżego xboxa 360 Slim Corona . Kupiłem od gościa który kupuje najmniej awaryjne konsole przerabia je i sprzedaje. Gość wgrał mi rgh i przed wysyłką wymienił pastę i przeczyścił konsolkę.gdy włączę xboxa po jakiś 10 minutach temperatura wskakuje do 80 stopni na procku ramie i grafie chassis (nie wiem co to jest) ma temperaturę 50 stopni. To dobre temperatury?
User

Podziękowania: 1

Postprzez morf81 » 26 cze 2016, o 21:36

To 80 stopni na grafie i procku to sporo. Ustaw wyższe obroty wentylatora w dashlaunchu np na 55% i temperatury spadną.
Administrator

Postprzez BoxuMaster » 27 cze 2016, o 17:58

morf81 napisał(a):To 80 stopni na grafie i procku to sporo. Ustaw wyższe obroty wentylatora w dashlaunchu np na 55% i temperatury spadną.

Ustawiłem w dashlaunchu prędkość wiatraków na 65% i teraz po kilku godzinach pracy/grania temperatury mam takie procesor 63.7 grafika 59.6 pamięć 54.7 chassis (nie wiem co to) 39.9. Dobre temperatury czy jeszcze za wysokie?
User

Podziękowania: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość