Fsd vs. Aurora 0.5b

Rozmowy ogólne o Xbox 360.

Re: Fsd vs. Aurora 0.5b

Postprzez przemo41 » 2 lip 2015, o 10:32

Może nie zapisałeś zmian i plik launch.ini dalej ma ścieżkę do FSD nie Aurory.

Nie wiem gdzie masz dokładnie Aurorę skopiowaną, ale u mnie 3 linijka od góry w launch.ini wygląda tak
Kod: Zaznacz cały
Żeby zobaczyć linki, musisz się zarejestrować lub zalogować.

sprawdź jak u Ciebie
User

Konsola: XBOX 360 E 500GB + RGH
Podziękowania: 20

Postprzez minimass » 2 lip 2015, o 13:10

przemo41 napisał(a):Może nie zapisałeś zmian i plik launch.ini dalej ma ścieżkę do FSD nie Aurory.

Nie wiem gdzie masz dokładnie Aurorę skopiowaną, ale u mnie 3 linijka od góry w launch.ini wygląda tak
Kod: Zaznacz cały
Żeby zobaczyć linki, musisz się zarejestrować lub zalogować.

sprawdź jak u Ciebie

Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałeś- jeśli zrobię tak jak mówisz po włączeniu XBOX będzie mi startowała Aurora- ja chce ze by startowało FSD. W dashlaunch w ścieżkach masz opcje przypisania akcji do do przycisków- chce zrobic sobie skrót- tak ze wcisne i przytrzymam np start lub back(na odpalnym FSD ) i urochomi mi sie Auora. Mozna tak zrobic ?? :)
Czy poniosła mnie wyobraznia??:)
P.S. Napisz do jakiego katalogu powinna być wrzucona Aurora.
Pozdrawiam
Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie.
User

Konsola: Xbox360/Jasper-RGH/FSD3

Postprzez x360 » 2 lip 2015, o 17:31

Ustaw Aurore na Guide czyli duży przycisk na padzie...
I uruchamiaj konsolę za pomocą Guide czyli jak konsola jest w stanie spoczynku uruchamiasz ją przyciskiem Guide i masz Aurore...
x360

Postprzez minimass » 3 lip 2015, o 07:45

OK Dzieki za pomoc Panowie.
Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie.
User

Konsola: Xbox360/Jasper-RGH/FSD3

Postprzez Szpecu » 30 maja 2016, o 12:36

A z ciekawości zapytam ... jak ustawić te odpalanie FSD i Aurory na jednej konsoli? Byłoby mi to pomocne, chciałbym pośmigać na Aurorze, ale synkowi zostawiłbym FSD.
Nie każdy gamer musi być grubym nerdem!;)
Respect for all!
Hardstyle & Paintball 4 Evah!

http://xbox360iso.pl/viewtopic.php?f=16&p=90734#p90734 Instalacja itemów pod Avatary offline by Me ;)
User

Konsola: xbox 360 E Stingray 750GB
Podziękowania: 36

Postprzez morf81 » 30 maja 2016, o 14:17

Szpecu napisał(a):A z ciekawości zapytam ... jak ustawić te odpalanie FSD i Aurory na jednej konsoli? Byłoby mi to pomocne, chciałbym pośmigać na Aurorze, ale synkowi zostawiłbym FSD.

Wszystkie te opcje ustawisz w dashlaunchu zapisując do pliku launch.ini
Możesz przykładowo ustawić tak aby domyślnie startowało fsd a po przytrzymaniu np "B" na padzie będzie startowaź aurora czy tam xexmenu. Ustawień do woli.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim 2TB
Podziękowania: 1982

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość