Fsd vs. Aurora 0.5b

Rozmowy ogólne o Xbox 360.

Fsd vs. Aurora 0.5b

Postprzez psn555 » 23 cze 2015, o 13:11

Co lepsze na start konsoli? 8-[]
User

Konsola: Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1

Re: Fsd vs. Aurora 0.5b

Postprzez x360 » 23 cze 2015, o 13:18

Hmm mi się wydaje, że to bez znaczenia kwestia gustu...
Zawsze możesz ustawić w DL by FSD startowało przyciskiem Power, Aurora Guide na padzie...
Aurora jest mam wrażenie lżejsza niż FSD niech tylko pojawią się zakładki jak w FSD i więcej nie potrzeba nikomu...
x360

Re: Odp: Fsd vs. Aurora 0.5b

Postprzez iPINGWIN » 23 cze 2015, o 20:15

Swoją drogą... da się ustawić w DL, aby na "power" startowała aurora, a na "eject" FSD ? :P

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Przyjaciel

Konsola: PC
Podziękowania: 122

Postprzez x360 » 23 cze 2015, o 20:24

iPINGWIN napisał(a):Swoją drogą... da się ustawić w DL, aby na "power" startowała aurora, a na "eject" FSD ? :P

Co do Powera to tak.. Eject odpada →Xell
x360

Postprzez morf81 » 23 cze 2015, o 20:57

Dokładnie też posiadam FSD3 i Aurorę0.5.
Przy większej ilości gier przykładowo 750GB czy 1TB Aurora wydaje się wypadać lepiej. Tak jak już ktoś wspomniał lżejsza, szybsza.
Zarządzanie z PC (okładki, belki, opisy, tapety itp) FSD wypada lepiej na razie.
No i FSD est dla oka atrakcyjniejszy. Co kto woli ;)
Administrator

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1991

Postprzez KSm3PL » 23 cze 2015, o 21:06

Wyrażę swoją opinię po wczorajszej przesiadce z FSD na Aurorę. FSD jest do ogarnięcia w błyskawicznym tempie. Przesiadłem się z FSD na Aurorę bo wszystko zaczęło się sypać, nie wyszukiwało TU do gier, co chwilę wyskakiwały błędy podczas przenoszenia plików, gry się lagowały, konsola się bardzo często zacinała. Przesiadłem się na Aurorę to jak chciałem się poruszać w menu czy jak ten interfejs nazwać stwierdziłem ,, ja pier**e co to jest, przecież tego nie ogarnę ?! '' siedziałem kilka godzin i uczyłem się obsługiwać każdą opcję -_- Potem zagrałem w grę i miło mnie zaskoczyło zero lagów, wszystko się pięknie ładuje, aktualizacje wyszukuje ( może nie wszystkie ale większość ), okładki też pobierają się automatycznie ( czasami niektóre trzeba ręcznie pobrać bo automatycznie nie idzie :( ) Ogólnie miłe wrażenie sprawia Aurora. Wydaje mi się, że na początek będzie lepsza Aurora, potem jak już znudzi Ci się jej wygląd czy obsługa to będziesz mógł się przesiąść na FSD, które ogarniesz w mgnieniu oka. No chyba, że zrobisz tak jak koledzy wyżej piszą/mówią guidem FSD, powerem Aurora. Nie zjedzcie mnie za opinie (;
Pomogłem ? Podziękuj klikająć ZIELONĄ ŁAPKĘ
Przyjaciel

Konsola: XbaN 2TB
Podziękowania: 180

Postprzez iPINGWIN » 24 cze 2015, o 06:33

x360 napisał(a):
iPINGWIN napisał(a):Swoją drogą... da się ustawić w DL, aby na "power" startowała aurora, a na "eject" FSD ? :P

Co do Powera to tak.. Eject odpada →Xell

Właśnie chodziło mi o to, aby zamiast Xella dać FSD, ale jak się nie da to trudno.

Przyjaciel

Konsola: PC
Podziękowania: 122

Postprzez minimass » 30 cze 2015, o 08:18

Witam
zainstalowałem wczoraj Aurorę - ogarniecie całej trwało może 10 min ,prosta przejrzysta. Za bardzo nie wiem o co chodzi z tymi dodatkami które można pobierać klikając na gre(aktulalizuj) - czemu to słuzy?? Bo np w PES nie zauwazyłem zadnej różnicy po zainstalowaniu.
Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie.
User

Konsola: Xbox360/Jasper-RGH/FSD3

Postprzez przemo41 » 1 lip 2015, o 14:27

minimass napisał(a):Witam
zainstalowałem wczoraj Aurorę - ogarniecie całej trwało może 10 min ,prosta przejrzysta. Za bardzo nie wiem o co chodzi z tymi dodatkami które można pobierać klikając na gre(aktulalizuj) - czemu to słuzy?? Bo np w PES nie zauwazyłem zadnej różnicy po zainstalowaniu.

To jest TU (Tittle Update) czyli patch do gry, zawsze warto mieć najnowszy, aby grać przez neta lub instalować DLC, które wymagają nowych TU.

A co do samego tematu, FSD vs Aurora to właśnie przed chwilą przesiadłem się na Aurorę z FSD ponieważ w FSD padło pobieranie właśnie TU, i jak dla mnie miazga po zaledwie 30 min użytkowania :D biblioteka śmiga świetnie bez przerywania itp. wszystko przejrzyste normalnie masakra :D pewnie bym się na nią nie przesiadł z FSD gdyby tam pobieranie TU nie padło, ale na szczęście padło i się przerzuciłem na to cudo! :D
User

Konsola: XBOX 360 E 500GB + RGH
Podziękowania: 20

Postprzez minimass » 2 lip 2015, o 08:50

A możecie podpowiedzieć czy da rade odpalić Aurorę z przycisku ?? wszedłem do dashlunch (wer. 3.14) Wybrałem ścieżki- ustawiłem pod przycisk START ścieżkę do HDD tam gdzie mam Aurorę - ale jak przy włączaniu trzymam start to zero reakcji - xbox staruje z fsd a ze by odpalić Aurorę wchodzę w managera i tam dalej dysk i folder gdzie jest aurora- jak to ustawić i czy jest taka opcja?
Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie.
User

Konsola: Xbox360/Jasper-RGH/FSD3

Następna strona

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość