adapter WiFi USB

Dyskusje o sprzęcie kompatybilnym z konsolą XBOX 360

Re: adapter WiFi USB

Postprzez x360 » 12 gru 2014, o 19:10

Cycu fajnie fajnie masz dobre podejście... Dodałbym na padzie jakiś motyw np:
Obrazek

Wydruk na papierze samoprzylepnym wycięcie z rozmysłem naklejenie i malunek i pad dedykowany gotowy... Ale masz jeszcze konsolę w razie czego... Taki mały pomysł jakby co...
x360

Postprzez cycek1989 » 12 gru 2014, o 21:31

Na padzie motyw ciezko wykonac ale na konsoli to juz bajka :) jutro biore sie za tuning konsoli. Karta wifi juz jest w domu :p kolory jakich mam zamiar uzyc to czarny mat ( zostalo z pada) i zostanawiam sie nad limonkowa zielenia a cyanem. Pablo myslalem nad motywami z punishera oraz gears of war. Jezeli chodzi o gow to mysle zeby motyw wykonac w kolorze krwistej czerwieni. A na wlaczniku umiescic jakze wszystkim znana zembatke ;) ewentualnie wyciac w obudowie jakis fajny wzor w miejsce wyciecia wstawic plexi i zastosowac podswieltenie led. Co do pada to klawisze RT oraz LT zostawilem biale. Co by uwiecznic dzialalnosc naszego forum zamiast napisu z informacja o pojemnosci dysku na jego obudowie zamierzam uwiecznic link do forum ;) w sumie napis 60GB jest juz mocno nieaktualny od kiedy w konsoli siedzi 500gb xd
Obrazek
"Nawilżaj oko cwelu, zaraz poczujesz co to znaczy rozpierdolić łeb!" ~ Trevor Philips z firmy TP INC (Trevor Philips Industries)
Inżynier
Przyjaciel

Konsola: Brak - Aktualnie PC i pampersy córci :)
Podziękowania: 190

Postprzez cycek1989 » 13 gru 2014, o 14:43

Prawie skończona, jeszcze motywy graficzne i case dysku twardego:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niestety na tą chwilę nie mogę zainstalować krty wifi ponieważ lutownica odmawia posłuszeństwa (transformator się skończył) ale jak tylko dopadnę nową lutownicę to zamontuje i pokażę sposób mocowania.
Obrazek
"Nawilżaj oko cwelu, zaraz poczujesz co to znaczy rozpierdolić łeb!" ~ Trevor Philips z firmy TP INC (Trevor Philips Industries)
Inżynier
Przyjaciel

Postprzez filo301 » 13 gru 2014, o 15:52

Takie rzeczy najlepiej lutować lutownicą oporową/kolbową. W transformatowówce powinno się uziemić grot, w przeciwnym razie można upalić np. xsb.
User

Konsola: jasper/kronos rgh2.0 500GB
Podziękowania: 4

Postprzez cycek1989 » 13 gru 2014, o 16:33

zamowilem juz gazową.
Obrazek
Inżynier
Przyjaciel

Postprzez cycek1989 » 14 gru 2014, o 11:33

Obrazek

Case Dysku Pomalowany :)
Obrazek
Inżynier
Przyjaciel

Postprzez dragon1493 » 10 sty 2015, o 18:29

Panowie lutuję tą kartę Wifi ze slima do Jaspera ale ona nic, a nic nie chce działać. Sprawdzałem miernikiem i dobrze lutuję 3,3V itd. także nie wiem co jest przyczyną, lutowałem od spodu mobo wg. schematów i później do karty Wifi ale konsola mi jej nie wykrywa, próbowałem lutować na X sposobów z przenoszeniem masy na inne masowe punkty itd. ale zero efektu. Teraz wlutowałem GND i 3.3V od dołu płyty pod MU2 i na górze MU2 wlutowałem Data - i Data + ale konsola nadal nie wykrywa modułu wifi. Jak moduł wylutuję z konsoli i podpinam do slima to działa normalnie, więc ja nie wiem w czym jest problem. Moja konsola ma RGH jak coś. Proszę o pomoc, bo siedzę nad tym już z 10h -.-
User

Konsola: X360 Slim

Postprzez dragon1493 » 11 sty 2015, o 17:21

Zrobiłem aktualizację dasha do 17150 i nadal nie działa ten adapter Wifi, ten schemat to raczej ściema i nie wiem jak to mogło komuś działać na Falconie, jak na Jasperze nie działa.
User

Postprzez dragon1493 » 11 sty 2015, o 18:09

Właśnie próbuję to dograć tylko nie chce mi wyskoczyć że jest dostępna aktualizacja. Nazywam folder $$ystemupdate i wrzucam na root pendrive, wykrywa mi urządzenie w NXE ale nic poza tym.
User

Postprzez nawadsama » 11 sty 2015, o 18:22

Odpal jakas gre. Powinien wyskoczyc monit o uruchomienie update'a.

Wytapane z HTC Desire 610
User

Konsola: Jasper / Lt 3.0+ / RGH 2 / Kinect / 500 GB ext HDD
Podziękowania: 37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do XBOX 360 Sprzęt

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość