adapter WiFi USB

Dyskusje o sprzęcie kompatybilnym z konsolą XBOX 360

Re: adapter WiFi USB

Postprzez x360 » 8 gru 2014, o 18:23

Po prostu 3.3v do 3.3v, data - do data - itd. moduł miałem przylutowany zamiast gniazd "memory card".
Moduł wifi ze slima można kupić poniżej 20zł.
Pozdrawiam.

Cycu pozbywasz się usb i lutujesz... Polecam zaopatrzyć się w pistolet na klej to nawet do obudowy przykleisz i kabelkami sobie połączysz... A co ja będę tłumaczył.. Sam zapewne wiesz najlepiej jak sobie poradzić...
x360

Postprzez filo301 » 8 gru 2014, o 19:11

Ta karta jest na 3.3v, w usb jest 5v więc ją upalisz. Miałem ją przylutowaną zamiast portów na karty pamięci(nie korzystałem z nich), karty są zasilane z 3.3v więc nie trzeba było stosować regulatora napięcia(z regulatorem powinna też w usb działać, ale nie testowałem). Jeśli nie potrzebujesz drugiego portu "memory unit" to możesz go wyprowadzić na zewnątrz(jako usb) tylko trzeba wziąć 5v z innych portów.
User

Konsola: jasper/kronos rgh2.0 500GB
Podziękowania: 4

Postprzez cycek1989 » 8 gru 2014, o 20:42

No kart pamięci nie używam. masz jakiś tutek jak to wykonać? Bo słownie nie potrafię sobie tego zobrazować.
Obrazek
"Nawilżaj oko cwelu, zaraz poczujesz co to znaczy rozpierdolić łeb!" ~ Trevor Philips z firmy TP INC (Trevor Philips Industries)
Inżynier
Przyjaciel

Konsola: Brak - Aktualnie PC i pampersy córci :)
Podziękowania: 190

Postprzez cycek1989 » 8 gru 2014, o 20:51

no tak są :P rano z telefonu sobie spoglądałem i zdjęć nie doczytało. No to zbuduje sobie slima na płycie jasper :D a co :P
Obrazek
"Nawilżaj oko cwelu, zaraz poczujesz co to znaczy rozpierdolić łeb!" ~ Trevor Philips z firmy TP INC (Trevor Philips Industries)
Inżynier
Przyjaciel

Postprzez cycek1989 » 9 gru 2014, o 18:37

W piątek powinienem mieć już kartę, w pracy dzisiaj się nudziłem i wykonałem stelaż z aluminium który jest umieszczany pod stopki napędu. Przy okazji kupiłem fajny oczojebny spray i spełnie się artystycznie tuningując lekko obudowę. Jako iż memory unit B przestanie istnieć, włóknem szklanym i szpachlą samochodową zakryje po niej ślad. Oczekujcie przy weekendzie Fotek odświeżonej wersji fatoslima :D
Obrazek
Inżynier
Przyjaciel

Postprzez IceG » 10 gru 2014, o 22:44

cycek1989 napisał(a):Oczekujcie przy weekendzie Fotek odświeżonej wersji fatoslima :D
Litości cóż to będzie za monstrum.. czyżby jakiś nowy przeciwnik dla Godzilli :D FATOSLIM.. czego to ludzie nie wymyślą.. :) Może ktoś się dopatrzy w tej szpachli i włóknie szklanym rysów starej poczciwej 360-tki :). A tak serio, ciekawe czy to będzie działało :).
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Obrazek
Obrazek
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Ekspert

Konsola: Slim LT3.0 / 320GB / KINECT | iHas B/EU+S18LBK
Podziękowania: 578

Postprzez piterk » 10 gru 2014, o 23:07

Tak a potem kupujesz taką konsole i niby nie bita nie szpachlowana.

A tak serio to przy okazji modzenia z WiFi cyknij parę fotek może przydarzą się dla innych. Z opisem jak umocować adapter itp.
Masz problem z FSD? Może z LINK? Czy nawet z routerm i odblokowywaniem portów pytaj śmiało a z chęcią doradzę.
Ja tu byłem
Moderator

Konsola: SLIM CoronaV4 4Gb + RGHSquirt v1.2 + 1Tb WD
Podziękowania: 327

Postprzez cycek1989 » 11 gru 2014, o 05:48

IceG napisał(a):
cycek1989 napisał(a):Oczekujcie przy weekendzie Fotek odświeżonej wersji fatoslima :D
Litości cóż to będzie za monstrum.. czyżby jakiś nowy przeciwnik dla Godzilli :D FATOSLIM.. czego to ludzie nie wymyślą.. :) Może ktoś się dopatrzy w tej szpachli i włóknie szklanym rysów starej poczciwej 360-tki :). A tak serio, ciekawe czy to będzie działało :).

Juz taki mam charakter ze lubie grzebac, zmieniac i tuningowac sprzet. PC okleilem folia initujaca karbon, swojego sgs2 z czarnego zrobilem bialego :p teraz czas na konsole i jednego pada (drugi nowy to szkoda).

Pierwsza dawka zapowiadanych modyfikacji wizualnych:
Podczas malowania (Kubuś Power) Obrazek
Obrazek

efekt końcowy (pad po prawicy jest to oryginalny czarny pad)
Obrazek
Ostatnio edytowano 12 gru 2014, o 17:52 przez cycek1989, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Inżynier
Przyjaciel

Postprzez filo301 » 11 gru 2014, o 21:39

Fotki nie działają.
User

Konsola: jasper/kronos rgh2.0 500GB
Podziękowania: 4

Postprzez cycek1989 » 12 gru 2014, o 17:53

już działają. Musiałem zmienić serwis hostujący bo zapodaj nie działa
Obrazek
Inżynier
Przyjaciel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do XBOX 360 Sprzęt

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość