Uszkodzona konsola

Dyskusje o sprzęcie kompatybilnym z konsolą XBOX 360

Uszkodzona konsola

Postprzez Raiz3n » 26 wrz 2016, o 16:56

Witam, posiadam xboxa 360 w wersji arcade. Kilka dni temu po włączeniu wyskoczył komunikat o aktualizacji, po tym jak zaktualizowało system, zaczeło wywalać błędy o przeczyszczeniu płyty. Po którymś resecie xbox przestał się właczać, początkowa animacja zacina w połowie a dźwięk leci dalej. Konsola nie reaguje na włączenie z przyciskiem synchronizacji, nie ma rrod. Wyczytałem że musze wykonać xclamp fix, niestety nie wiem na czym on polega, chodzi tylko o wykręcenie dystansów z radiatora i użycie innych śrub? Czy ktoś może podać dokładne wymiary tych śrub? Chciałem zawieść konsole do serwisu ale krzykneli 250zł za sam reballing, bez demontażu i montażu heh. Widziałem poradnik że można przygrzać troszke konsole i powinno pochodzić troche, niestety nie znalałem żadnego poradnika po polsku, ktos jest w stanie pomóc? Kiedyś karte graficzną piekłem w piekarniku ale nie zależało mi na niej i byłem gotów na poświęcenie, udało się ale z xboxem wolałbym jednak postąpić troszke delikatniej.
User

Konsola: Premium

Powrót do XBOX 360 Sprzęt

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość