XBOX ONE X - NOWĄ KONSOLĄ MICROSOFTU [ ZAPOWIEDŹ ]

Aktualności na temat konsoli XBOX One.

Re: XBOX ONE X - NOWĄ KONSOLĄ MICROSOFTU [ ZAPOWIEDŹ ]

Postprzez Marvel » 13 cze 2017, o 17:36

JaDCorbeN napisał(a):Jednym dużym plusem gier wydawanych na konsole jest fakt: idziesz, kupujesz, wkładasz do konsolki i grasz.
Przy PC wygląda to trochę inaczej: idziesz, patrzysz czy pójdzie na Twoim sprzęcie, nie pójdzie - idziesz dokupić nowe części, wracasz kupujesz grę, grzebiesz w ustawieniach aby poszło na max, rzucasz grą o ścianę bo jednak jeszcze powinieneś wymienić hdd lub coś innego :)
W sklepie kiedyś mówiło się - pędź teraz z kompem do domu bo zanim dojdziesz to się zestarzeje :D

Niestety taka jest niewygodna prawda. Konsola to wygoda i generacje powinny się utrzymywać 10 lat moim zdaniem a nie jak to się spekuluje teraz co 3-4 lata zmiana konsoli bo to jakiś absurd. też wychodzę z założenia że komputery są i były najlepsze. Ale jest obecnie trochę pier**le**a z ustawieniami na PC jesli chodzi o gry tego się nie da ukryć. Już nawet za bardzo nie jest warto kupować XBOX ONE od kiedy Microsoft wypuszcza EXCLUSIVY z XBOX ONE na PC ( GEAR OF WAR 4 , FORZA HORIZON 3 itp ). bolączką odnośnie PC jest to że trzeba dość często zmieniać podzespoły i nie ukrywajmy aby posiadać obecnie sprzęt który nam na maxie zapewni wydajność przez najbliższe 5 lat graniczy z kwotą 5-7 tysięcy złotych. Dobry procesor I7 graniczy w kwocie 1500zł-2000zł , Grafika GF GTX 1080TI 12 GB około 3200 zł, RAM minimum 16 DDR4 ,Dysk SSD 240 GB , Dysk HDD 2 TB , Zasilacz 800W , i dobra obudowa z dobrym chłodzeniem wychodzi minimum 6-7 tysięcy :) Dlatego fakt konsole są wygodniejsze ale obecnie mocno ograniczone w stosunku do tych samych gier co są na PC. Ostatnio porównywałem ASSASSINS CREED SYNDICATE no i jest spore obniżenie jakości gry na PS4 Slim. Casami wręcz razi pojawianie się na przodzie i wczytywanie tekstur czego kurwa cholernie nie nawiedzę w 2017 roku !! Nie mniej jednak czekam na premierę XoneX to na prezentacjach zawsze to wygląda bosko i rewelacyjnie ale nie zawsze jest tak jak już dany produkt ma premierę . Cena za XoneX 2000 tys zł +/- też nie wydaje mi się Duża zważywszy że PS4 PRO oscyluje w granicy 1700zł a jest lub też będzie o około 30-40 % gorszy wydajnościowo od Nadchodzącego XoneX . Się okaże w praniu dopiero i przytoczę tu takie pewne powiedzonko mistrza Ezio Auditore Da Firenze "

Cytat : " NIC NIE JEST PRAWDZIWE , WSZYSTKO JEST DOZWOLONE " :)

Pełne 4K wsparcie gier z XBOX350 i XBOX do tego solidne RGH i masa , MASA nowych gier na tą platformę to chyba marzenie każdego super zajebiście zarabiającego obywatela naszego kraju na poziomie mega wysokiej stawki ( 2000 tys zł Brutto ) . Ja nigdy nie byłem fanem piractwa ale prawda jest bolesna gra kosztuje u nas równowartość 60 $ czy 60 Euro podczas kiedy to zarabiamy 4 razy mniej niż przeciętny Niemiec , Anglik , Szkot , Duńczyk , Holender itd itd. W takiej sytuacji RGH jest zbawieniem dla wielu. Ja sam osobiście przyznam że pobieram sporo nowych tytułów czy to było w przypadku XBOX360 czy PC chociaż by po to aby zorientować się czy daną grę warto kupić bo nie ukrywajmy że 220-260 zł za nowy tytuł AAA to mała fortuna i absurd cena. Każdy wie że jeśli komuś gra naprawdę przypadnie do gustu to kupi ją chociaż by dla Multi Playera. Nie nawiedzę też mikro płatności , czasy kiedy za dobre gry płaciło się abonament były zdecydowanie lepsze a niżeli gry obecne z mikropłatnościami które niszczą wręcz wszystko tak jak to było z LINEAGE 2 gdzie świetny tytuł MMO ( konkurent WOWA ) stał się grą PAY 2 WIN żenada po prostu . Mieć przywilej nad innymi bo ma się kasę to dla mnie coś naprawdę nie na miejscu no ale takie mamy czasy i realia. młodemu pokoleniu graczy to pasuje bo dostajesz niby produkt za darmo ale aby posiąść cała możliwą zawartość DLC lub dodatków musisz zapłacić 5 razy tyle niż gry GOTY czy Edycje kompletne Ehhhh . Dlatego tęskni mi się za czasami kiedy Kupowało się grę jako 100% pełny produkt :)
S.T.A.R.S
Zasłużony

Konsola: PC,PS4,X360RGH,PSP,R.PI 3
Podziękowania: 410

Postprzez kroffka » 14 cze 2017, o 08:24

Marvel napisał(a):
JaDCorbeN napisał(a):Jednym dużym plusem gier wydawanych na konsole jest fakt: idziesz, kupujesz, wkładasz do konsolki i grasz.
Przy PC wygląda to trochę inaczej: idziesz, patrzysz czy pójdzie na Twoim sprzęcie, nie pójdzie - idziesz dokupić nowe części, wracasz kupujesz grę, grzebiesz w ustawieniach aby poszło na max, rzucasz grą o ścianę bo jednak jeszcze powinieneś wymienić hdd lub coś innego :)
W sklepie kiedyś mówiło się - pędź teraz z kompem do domu bo zanim dojdziesz to się zestarzeje :D

Niestety taka jest niewygodna prawda. Konsola to wygoda i generacje powinny się utrzymywać 10 lat moim zdaniem a nie jak to się spekuluje teraz co 3-4 lata zmiana konsoli bo to jakiś absurd. też wychodzę z założenia że komputery są i były najlepsze. Ale jest obecnie trochę pier**le**a z ustawieniami na PC jesli chodzi o gry tego się nie da ukryć. Już nawet za bardzo nie jest warto kupować XBOX ONE od kiedy Microsoft wypuszcza EXCLUSIVY z XBOX ONE na PC ( GEAR OF WAR 4 , FORZA HORIZON 3 itp ). bolączką odnośnie PC jest to że trzeba dość często zmieniać podzespoły i nie ukrywajmy aby posiadać obecnie sprzęt który nam na maxie zapewni wydajność przez najbliższe 5 lat graniczy z kwotą 5-7 tysięcy złotych. Dobry procesor I7 graniczy w kwocie 1500zł-2000zł , Grafika GF GTX 1080TI 12 GB około 3200 zł, RAM minimum 16 DDR4 ,Dysk SSD 240 GB , Dysk HDD 2 TB , Zasilacz 800W , i dobra obudowa z dobrym chłodzeniem wychodzi minimum 6-7 tysięcy :) Dlatego fakt konsole są wygodniejsze ale obecnie mocno ograniczone w stosunku do tych samych gier co są na PC. Ostatnio porównywałem ASSASSINS CREED SYNDICATE no i jest spore obniżenie jakości gry na PS4 Slim. Casami wręcz razi pojawianie się na przodzie i wczytywanie tekstur czego kurwa cholernie nie nawiedzę w 2017 roku !! Nie mniej jednak czekam na premierę XoneX to na prezentacjach zawsze to wygląda bosko i rewelacyjnie ale nie zawsze jest tak jak już dany produkt ma premierę . Cena za XoneX 2000 tys zł +/- też nie wydaje mi się Duża zważywszy że PS4 PRO oscyluje w granicy 1700zł a jest lub też będzie o około 30-40 % gorszy wydajnościowo od Nadchodzącego XoneX . Się okaże w praniu dopiero i przytoczę tu takie pewne powiedzonko mistrza Ezio Auditore Da Firenze "

Cytat : " NIC NIE JEST PRAWDZIWE , WSZYSTKO JEST DOZWOLONE " :)

Pełne 4K wsparcie gier z XBOX350 i XBOX do tego solidne RGH i masa , MASA nowych gier na tą platformę to chyba marzenie każdego super zajebiście zarabiającego obywatela naszego kraju na poziomie mega wysokiej stawki ( 2000 tys zł Brutto ) . Ja nigdy nie byłem fanem piractwa ale prawda jest bolesna gra kosztuje u nas równowartość 60 $ czy 60 Euro podczas kiedy to zarabiamy 4 razy mniej niż przeciętny Niemiec , Anglik , Szkot , Duńczyk , Holender itd itd. W takiej sytuacji RGH jest zbawieniem dla wielu. Ja sam osobiście przyznam że pobieram sporo nowych tytułów czy to było w przypadku XBOX360 czy PC chociaż by po to aby zorientować się czy daną grę warto kupić bo nie ukrywajmy że 220-260 zł za nowy tytuł AAA to mała fortuna i absurd cena. Każdy wie że jeśli komuś gra naprawdę przypadnie do gustu to kupi ją chociaż by dla Multi Playera. Nie nawiedzę też mikro płatności , czasy kiedy za dobre gry płaciło się abonament były zdecydowanie lepsze a niżeli gry obecne z mikropłatnościami które niszczą wręcz wszystko tak jak to było z LINEAGE 2 gdzie świetny tytuł MMO ( konkurent WOWA ) stał się grą PAY 2 WIN żenada po prostu . Mieć przywilej nad innymi bo ma się kasę to dla mnie coś naprawdę nie na miejscu no ale takie mamy czasy i realia. młodemu pokoleniu graczy to pasuje bo dostajesz niby produkt za darmo ale aby posiąść cała możliwą zawartość DLC lub dodatków musisz zapłacić 5 razy tyle niż gry GOTY czy Edycje kompletne Ehhhh . Dlatego tęskni mi się za czasami kiedy Kupowało się grę jako 100% pełny produkt :)

Masz wiele racji w stwierdzeniu że coraz więcej gier staje się PAY 2 WIN. Autorzy implementują mikrotransakcje (np. AC Unity i Syndicate). A jeżeli chodzi o PC to na takim zestawie za 7000-8000 zł pociągniesz z 5-6 lat, więc patrząc na czas w jakim będziesz go używał to nie jest straszna kwota. Zaznaczając, że na takim zestawie pograsz w 4K na wysokich/ultra ustawieniach. Kolejną rzeczą jest to, że na PC można nie tylko grać, a konsola jest stworzona praktycznie tylko do tego ;)
Widzisz niedziałające linki? Napisz PW
Pomogłem Podziękuj
XBOX 360 SLIM 1TB
XBOX ONE 500GB
PS4 1TB
PS4 PRO 1TB
PS2 SLIM
Moderator

Konsola: Xbox 360 Slim 1TB + Kinect
Podziękowania: 31

Postprzez JaDCorbeN » 14 cze 2017, o 21:23

Dlatego właśnie mam podział: PC do pracy, konsola do grania :) i jakoś daje radę <cwaniak>
A dyskusja co jest lepsze PC czy konsola toczy się od dawna i toczyć się będzie jeszcze długo podobnie jak co było pierwsze jako czy kura :D
Przecież to tak naprawdę dwa różne sprzęty i nie ma co ich porównywać :)
Obrazek
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]

Regeneracja płyt XBOX!
XBOXserwis.pl
Moderator

Konsola: XBOX SLIM RGH 2.0
Podziękowania: 100

Postprzez Zinyx » 14 cze 2017, o 21:47

Jeszcze TV w 4K dokupić następna piątka :wow plus z 600zł za prąd co miecha... i z 5 klawiatur wiadomo "nerwy"
Jeśli widzisz nie działające linki, pisz śmiało na PW to zrobię reup
(((d-_-b))) UK Hardcore (((d-_-b)))
Moderator

Konsola: Jasper 120GB RGH 1.2 + LT3.0
Podziękowania: 219

Postprzez kroffka » 15 cze 2017, o 06:39

Wydaje mi się, że i tak pomimo wszystko PC jest tańszym rozwiązaniem jeżeli chcemy uzyskać podobną oprawę graficzną jak na konsoli ;)
Sam posiadam konsole i PC, na konsoli gram tylko w exclusiwy a na PC w resztę.
Pomogłem Podziękuj
XBOX 360 SLIM 1TB
XBOX ONE 500GB
PS4 1TB
PS4 PRO 1TB
PS2 SLIM
Moderator

Postprzez JaDCorbeN » 15 cze 2017, o 10:59

TV 4K mam, jakoś dużo razy większego rachunku za prąd nie zauważyłem, ale gra się superowo :D
A co do grania na PC głupi bym się czuł - jakbym dalej był w pracy :D
Obrazek

Regeneracja płyt XBOX!
XBOXserwis.pl
Moderator

Konsola: XBOX SLIM RGH 2.0
Podziękowania: 100

Postprzez Marvel » 15 cze 2017, o 13:48

Zinyx napisał(a):Jeszcze TV w 4K dokupić następna piątka :wow plus z 600zł za prąd co miecha... i z 5 klawiatur wiadomo "nerwy"

Ja mam SONY 4K 50" i TV i konsola wręcz jest włączona codziennie :) Już nie wspomnę o Kompie z zasilaczem 650W który działa 24/7 i więcej niż 200 zł za prąd co 2 miesiące nie płace wiec bez przesady :) Sprzęty tego typu elektrowniami jeszcze nie są.
S.T.A.R.S
Zasłużony
Autor tematu

Postprzez kroffka » 15 cze 2017, o 15:15

Współczesne sprzęty nie pobierają jakiś horrendalnych ilość prądu. Więc wydaje mi się, że czy gramy na pc czy na konsoli to będziemy płacić podobne rachunki za prąd.
Pomogłem Podziękuj
XBOX 360 SLIM 1TB
XBOX ONE 500GB
PS4 1TB
PS4 PRO 1TB
PS2 SLIM
Moderator

Postprzez Marvel » 16 cze 2017, o 14:11

Konsola ciągnie mniej prądu niż PC natomiast Duży TV ciągnie więcej prądu niż 24-27' Monitor :P więc tak jak kroffka mówi tak jest :)
S.T.A.R.S
Zasłużony
Autor tematu

Postprzez Arivi » 30 cze 2017, o 16:07

Wiadomo już może czy odpalanie gier w 4k będzie automatyczne? Bo szczerze, wołałbym przykładowo odpalić grę typu Ark Survival Evolved w słabszej rozdzielczości i mieć stałe 60 fps, niż mieć 4k i 5 fpsów.
User

Podziękowania: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości