Kto kolwiek widział , kto kolwiek wie ?????

Rozmowy na różne tematy

Kto kolwiek widział , kto kolwiek wie ?????

Postprzez Marvel » 5 sie 2017, o 16:05

kurczę panowie i panie. Szukam od kilku grubych dni poszlak odnośnie czegoś takiego jak emulacja MAME a raczej gier dedykowanych na ten system. Chodzi o typowo gry ARCADE salonowe. Jeszcze do niedawna myślałem że czasy gier salonowych w Polsce mineły do momentu aż sam nie zobaczyłem w pobliskim centrum rozrywki że gry na automaty wciąż wychodzą a co niektóre tytuły to istne PEREŁKI typu ALIENS ARMAGEDON , TERMINATOR SALVATION ARCADE , THE WALKING DEAD ARCADE , JURASSIC WORLD ARCADE , TRANSFORMERS ARCADE!!!! wszystkie te tytuły i wiele wiele innych są typowymi salonówkami typu RAILL SHOOTERS i moje pytanie do was czy istnieją ajkieś wersje czy też emulatory współczesne Arcadowe które by pozwoliły idpalić takie gry bo nigdzie tego znalesć nie jestem w stanie. Żyjemy w czasach gdzie generalnie wszystkie gry są konwertowane przerabiane ripowane lub też uruchamiane przez emulatory natomiast nie jestem wstanie doszukać się tych tytułów z możliwością odpalenia na PC co aż ciężko mi w to uwierzyć aby gry te były tylko i wyłącznie dostępne w salonach gier ,,, Poniżj przykład gier o które mi chodzi....

S.T.A.R.S
Zasłużony

Konsola: PC,PS4,X360RGH,PSP,R.PI 3
Podziękowania: 410

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość