Xbox Live Gold pomoc

Dział dla Grających OnLine

Xbox Live Gold pomoc

Postprzez Bulina1988 » 4 paź 2015, o 10:52

Witam wszystkich bardzo serdecznie :).
Mam kilka pytań dotyczących tego konta mianowicie chodzi mi o to ze :
Konsola jest przerobiona na LT 3.0 gry nagrywam nagrywarka ihasa rewizja B , czy jak wykupie konto Live i będę chciał pograć przez sieć to nie dostanę jakiegoś bana czy coś takiego ???.
Ostatnio napotkałem się z jakimś darmowym kontem na próbę na miesiąc . Dodam ze konsola jest używana . Krotko myśląc aktywowałem niby miesięczna probe ale gdy chce pograć online wyskakuje mi .Twój profil gracza nie ma wystarczających uprawnień do skorzystania z tej funkcji :). Dzięki bardzo wszystkim za odpowiedzi . Pozdro miłej niedzieli.
User

Konsola: xbox 360

Re: Xbox Live Gold pomoc

Postprzez morf81 » 4 paź 2015, o 11:23

Bulina1988 napisał(a):Witam wszystkich bardzo serdecznie :).
Mam kilka pytań dotyczących tego konta mianowicie chodzi mi o to ze :
Konsola jest przerobiona na LT 3.0 gry nagrywam nagrywarka ihasa rewizja B , czy jak wykupie konto Live i będę chciał pograć przez sieć to nie dostanę jakiegoś bana czy coś takiego ???.
Ostatnio napotkałem się z jakimś darmowym kontem na próbę na miesiąc . Dodam ze konsola jest używana . Krotko myśląc aktywowałem niby miesięczna probe ale gdy chce pograć online wyskakuje mi .Twój profil gracza nie ma wystarczających uprawnień do skorzystania z tej funkcji :). Dzięki bardzo wszystkim za odpowiedzi . Pozdro miłej niedzieli.

Jesteś pierwszym właścicielem tej konsolki z lt ? Jeśli nie to jest prawdopodobne, że została wcześniej oflagowana.
Co do samej gry i łączenia się z live przy lt3.0 to śmiało możesz grać pod warunkiem ,że płyta jest nagrana 100% poprawnie czyli kopia 1 : 1
Prawdopodobieństwo załapania bana przy przeróbce zawsze jest jednak przy lt3.0 i poprawnej kopii gry jest to znikome.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1989

Re: Xbox Live Gold pomoc

Postprzez Bulina1988 » 4 paź 2015, o 11:42

Nie nie jestem pierwszym właścicielem . To podejrzewam że ten ktoś już to wykorzystał te darmowe konto .Czy istnieje jakiś sposób by zobaczyć czy konsola jest oflagowana ?. Mianowicie jesli dostał bym bana co sie stanie z taka konsola jest do wyrzucenia ?.
User
Autor tematu

Konsola: xbox 360

Re: Odp: Xbox Live Gold pomoc

Postprzez iPINGWIN » 4 paź 2015, o 11:48