SYSTEM LINK - Play

Dział dla Grających OnLine

SYSTEM LINK - Play

Postprzez kondzik82 » 14 sty 2017, o 20:25

Witam.
Udało się komuś połączyć z system link w playu ?
Mam internet w play, UPnP włączone, przekierowanie portów włączone. Widze loby ale w grach nic nie pokazuje.
Pisałem do play żeby odblokowali porty, tęgie głowy playa odpisali:
Szanowny Panie,

Na wstępie chciałem serdecznie podziękować za przesłane przez Pana zgłoszenie.

Chciałbym wyjaśnić, że w usłudze Play Online wszystkie porty przychodzące są zablokowane z względu na zabezpieczenia sieci.

Wynika to z polityki bezpieczeństwa Play, mającej na celu uchronienie użytkowników numerów DATA przed niepożądanym zużyciem transferu danych wynikającym z połączeń pochodzących z sieci WEB.

Na usługach sieci Play nie jest możliwe utworzenie serwera usług. Oznacza to, żerouter nie może świadczyć portów dla ruchu przychodzącego. Aby uzyskać takie zastosowanie na naszych kartach SIM konieczne jest skorzystanie z dodatkowego, zewnętrznego serwera pośredniczącego w połączeniu.

W takim wypadku usługa łączyłby się przez wirtualną sieć (VPN) do zewnętrznego serwera i komunikacja odbywałaby się jak z usługi klienckiej (względem urządzeń sieciowych Play). Dopiero ten serwer pośredniczący, przez tunel VPN serwowałby dostęp do usługi z zewnętrznych zapytań. Istnieją darmowe serwisy pośrednictwa w ruchu sieciowym, które z powodzeniem i zachowaniem polityki prywatności mogą być użyte do takich zastosowań.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Obsługą Klienta za pośrednictwem portalu Play 24 ([Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]). Jesteśmy także do dyspozycji pod numerem 790 500 500 z telefonu innego operatora lub stacjonarnego lub *500 z telefonu Play.

Ponieważ osobiście zajmowałem się Pana sprawą, będę wdzięczny, jeśli Pan pozytywnie oceni moją pracę.

Jakieś pomysły żeby się połączyć ?
User

Konsola: Xbox360 RGH Trinity 500GB Aurora 0.6b
Podziękowania: 14

Re: SYSTEM LINK - Play

Postprzez Zinyx » 15 sty 2017, o 00:35

Konto masz na xboxunity ??
CODa BO2 sciagnij i zobacz tam zawsze jest koś... jaka gra w ogole kolego ? w co pykasz?
Jeśli widzisz nie działające linki, pisz śmiało na PW to zrobię reup
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
(((d-_-b))) UK Hardcore (((d-_-b)))
Moderator

Konsola: Jasper 120GB RGH 1.2 + LT3.0
Podziękowania: 220

Postprzez kondzik82 » 15 sty 2017, o 00:55

Właśnie chciałem w CODa BO2 z ludzmi pograć. :-) Konto mam. TU 18 jest. Widzę lobby, użytkowników, normalnie dołączam do pokoju np. Public Room 1 a gdy biorę po tym już w grze System Link - Dołącz do gry to tam jest pusto. Odswieżanie i wychodzenie, wchodzenie nic nie daje. Nic się nie pojawia. W opcjach gry COD - Informacje o systemie jest Typ Nat: Ograniczony. Internet na abonament ale też próbowałem z play na karte i to samo. Udostępnianie internetu (Hot Spot) z telefonu też to samo tak jak z routera. Próbowałem też na FSD i nic. (Teraz Auroa 0.6b) Próbowałem też zmieniać sieć z LTE na 3G i nadal porażka.
User
Autor tematu

Postprzez Zinyx » 15 sty 2017, o 22:50

Wiesz co, tez NAT ograniczony mam ale szmyrga mi .... Masz do kogo zajrzeć z telekomuny ? TP- Orange
Jeśli widzisz nie działające linki, pisz śmiało na PW to zrobię reup
(((d-_-b))) UK Hardcore (((d-_-b)))
Moderator

Konsola: Jasper 120GB RGH 1.2 + LT3.0
Podziękowania: 220

Postprzez kondzik82 » 16 sty 2017, o 20:09

Kupiłem startówke Plusa i sprawdzę czy działa na tym ale aktualnie [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] nie działa.
W tym poście http://xbox360iso.pl/viewtopic.php?f=18&t=11968 @Piotrek13223 pisał że mu na 3G działa no z tym że to stary post. Bym wysłał wiadomoś do @Piotrek13223 czy to jeszcze aktualne ale ostatnie logowanie ma 7 sie 2016 więc wiadomości mogę się nie doczekać.

A tu [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] jest strona która może się komuś przydać jak chce sprawdzić czy jakaś strona nie działa tylko u kogoś.

W Plusie działa ! :troll_dance A jak to zrobić opisałem tutaj: http://xbox360iso.pl/viewtopic.php?f=18&t=12908
User
Autor tematu

Postprzez raafuls » 27 maja 2017, o 18:49

jakies postepy z play bo staram sie odpalic i nie działa ??:(
User

Konsola: x360

Powrót do Xlink Kai, XBslink, Xbox Live, LINK

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości