NFS - Z możliwością naklejania naklejek (czy coś w ten deseń )

Tu znajdziesz informacje o grach na konsolę Xbox 360, jak i podzielisz się swoimi opiniami na ich temat

NFS - Z możliwością naklejania naklejek (czy coś w ten deseń )

Postprzez Szewioreg » 24 mar 2016, o 20:44

Witam szukam Need For Speeda na xboxa360 Z możliwością naklejania naklejek (czy coś w ten deseń ) , np. w tym najnowszym sa jakies pakiety wlepek, nalepek do naklejania. Czy w starszych da się naklejać jakieś nalepy typu numery itp ?
Jeżeli tak to proszę o info :D
Jeżeli pomogłem kliknij łapkę - :)

"Logika zaprowadzi Cię z punktu A do B
Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie" ~Albert Einstein
Żywy
Przyjaciel

Konsola: X360 Slim rgh 1tb | PS4 1tb
Podziękowania: 50

Re: NFS - Z możliwością naklejania naklejek (czy coś w ten deseń )

Postprzez GrzechU93 » 24 mar 2016, o 22:46

Need for Speed Most Wanted ten z 2002 chyba ma coś takiego (dawno nie grałem :D), ale napewno w NFS Underground / Underground 2
User

Konsola: xbox 360 slim lt. 3.0 + RGH, HDD 750Gb
Podziękowania: 4

Postprzez adrianXcyna » 25 mar 2016, o 11:32

Underground / Underground 2 / Most Wanted 2005 - da się oklejać auta ale nie da się przesuwać/ skalować naklejek. Masz gotowe winyle.
Carbon/ ProStreet/ / Undercover - Tutaj możesz przesuwać winyle skalować, obracać itp.
Most Wanted 2012 - Tutaj masz gotowe wzory na cały samochód. Możesz zastosować jeden i nie da sie tego edytować ani nic do niego dodać.

Jeśli chcesz stworzyć coś zaawansowanego z mnóstwem detali na ogromnej liczbie samochodów
i nie zależy Ci na filmowej fabule to polecam serię Forza Motorsport/ Horizon - tutaj w edytorze winyli nie będziesz się nudził : )
Grafik

Konsola: Slim Trinity RGH 1TB HDD 500GB M$
Podziękowania: 374

Postprzez Szewioreg » 28 mar 2016, o 17:24

adrianXcyna napisał(a):Underground / Underground 2 / Most Wanted 2005 - da się oklejać auta ale nie da się przesuwać/ skalować naklejek. Masz gotowe winyle.
Carbon/ ProStreet/ / Undercover - Tutaj możesz przesuwać winyle skalować, obracać itp.
Most Wanted 2012 - Tutaj masz gotowe wzory na cały samochód. Możesz zastosować jeden i nie da sie tego edytować ani nic do niego dodać.

Jeśli chcesz stworzyć coś zaawansowanego z mnóstwem detali na ogromnej liczbie samochodów
i nie zależy Ci na filmowej fabule to polecam serię Forza Motorsport/ Horizon - tutaj w edytorze winyli nie będziesz się nudził : )

Dzięki bardzo za tak obszerny opis.
Chyba zainstaluje forze :D horizon 2 (grałem u kumpla i mnie kusiło hehe ) W Horizon 2 też jest tyle winyli ?
Jeżeli pomogłem kliknij łapkę - :)

"Logika zaprowadzi Cię z punktu A do B
Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie" ~Albert Einstein
Żywy
Przyjaciel
Autor tematu

Konsola: X360 Slim rgh 1tb | PS4 1tb
Podziękowania: 50

Postprzez Olette » 28 mar 2016, o 21:02

Szewioreg napisał(a): W Horizon 2 też jest tyle winyli ?

Tak, a na dodatek możesz tworzyć swoje. ;)
Olette

Powrót do Dyskusje o grach

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość