[Tutorial] Gdzie poprawnie wrzucać Title Update (tylko RGH)

Poradniki i artykuły

Re: [Tutorial] Gdzie poprawnie wrzucać Title Update (tylko RGH)

Postprzez dobrechrupki2 » 12 maja 2016, o 06:39

Załóżmy że Media ID gry różni się od Media ID DLC, wtedy DLC zadziała z grą? Wtedy pobieram TU pobieram pod Media ID gry czy dodatku?
nxe2god jest programem w FSD w konsoli czy to program na PC'ta? I jeszcze mam pytanko bo znalazłem na forum informacje że Pen Drive FAT32 obsługuje pliki do max 4gb. Czy to prawda? Jeśli tak to jak odpalę grę ważącą 8gb?
User

Postprzez morf81 » 12 maja 2016, o 14:52

Title zawsze pobierasz pod media gry. To prawda ze rgh obsługuje tylko fat32, ale jak zripujesz obraz iso to żaden plik nie przekroczy 3-4gb przeważnie mają po kilkaset mega jedynie zawartość content to pliki po 1,5 do 2 gb.
Administrator
Autor tematu

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1991

Postprzez dobrechrupki2 » 13 cze 2016, o 11:23

Ciągle nie mogę sobie poradzić z Black Opsem 1. MediaID mojej gry to : 0AEB2159 i pobieram do niej najnowsze TU czyli Update: 11. I gra się nie uruchamia. Co może być przyczyną? Dodam, że gra jest na pen drive, DLC są wrzucone na dysk tam gdzie należy (00000002), TU też wrzucone do 000B0000. TU aktywowane w FSD. Może powinienem pobrać inny Update do TU? tylko który bo jest ich aż 11 i nie wiem który czym się różni.

Z Black Opsem 2 poradziłem sobie bez problemu z DLC (na dodatek DLC działają mi z pen driva a gra z płyty)
User

Postprzez sito76 » 25 cze 2016, o 12:13

Przepuść przez XM360 powinno ci odblokować kłódki
User

Konsola: Xbox 360 slim 250gb. Trinity RGH 2 L.T 3.0
Podziękowania: 6

Poprzednia strona

Powrót do Poradniki/Tutoriale

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość