[Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach

Poradniki i artykuły

Re: [Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach

Postprzez morf81 » 10 lis 2016, o 23:46

Za czasów LT opc miałem zawsze wyłączone i prędkość tylko 2,4
Używałem tylko Verbatim no i regularne czyszczenie historii nagrywania, zamknięte wszystkie programy w tle, w miarę czysty system operacyjny, na czas nagrywania nic nie robiłem na kompie.
TomeczQ81 napisał(a):czy to forum jeszcze żyje?

Staram się zaglądać jak najczęściej ;)
Nagrywanie nax360 to dość ciężki temat.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1991

Re: [Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach

Postprzez PeCetoLog » 11 lis 2016, o 00:01

TomeczQ81 napisał(a):czy to forum jeszcze żyje?

Zażartuję, jutro święto.
No mój lekarz ostatniego kontaktu stwierdził, że nie wszystkie odruchy organizmu świadczą o życiu, niektóre to drgawki pośmiertelne (nie wiem co to znaczy).
Ale uspokoił mnie, że skoro rano wstałem i poszedłem po (cenzura) "rozcieńczalnik ftalowy ogólnego stosowania w pojemności 0,7 litra w celach konsumpcyjnych"
to znaczy:
po pierwsze chyba żyję, po drugie nie jestem zombie. Więc w tych okolicznościach przyrody, pozdrawiam.
Na pytania kolegi nie jestem w stanie odpowiedzieć, mam RGH więc nie wiem "o co kaman"
Sorry za off top.
In GOD (containers) We Trust
Ekspert

Konsola: Jasper JTAG/ Trinity RGH
Podziękowania: 899

Postprzez TomeczQ81 » 21 lis 2016, o 00:11

morf81 napisał(a):Za czasów LT opc miałem zawsze wyłączone i prędkość tylko 2,4
Używałem tylko Verbatim no i regularne czyszczenie historii nagrywania, zamknięte wszystkie programy w tle, w miarę czysty system operacyjny, na czas nagrywania nic nie robiłem na kompie.

ja też zawsze nagrywam prędkością 2,4
czasami na verbatimach ale najczęściej na patinumach
i dlatego moje pytanie czy włączanie i wyłączanie OPC trzeba zmienić
wraz ze zmianą nośnika? czy wraz ze zmianą prędkości?
A przy okazji jak się czyści historię nagrywania?
User

Konsola: Slim MW3 Limited Edition Dual NAND LT3.0 + RGH 1TB

Postprzez bzyku25 » 2 mar 2017, o 21:53

Najlepszy poradnik , jaki znalazłem w necie. Mimo, że sprzed paru lat to i tak wiecznie młody :)
User

Poprzednia strona

Powrót do Poradniki/Tutoriale

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość