[Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach

Poradniki i artykuły

Re: [Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach

Postprzez rewolt » 18 sie 2015, o 18:51

Witam,

Dopiero niedawno dołączyłem do zabawy z wypalaniem płytek, tak nawiasem IceG naprawdę świetny poradnik :)) NFS Hot Pursuit bez problemu ale z dwoma gierkami męczę się okrutnie Dirt 3 i Forza Horizon 2, uruchamiają się, ale w pewnym momencie wyskakuje ta nieszczęsna ściereczka... Próbowałem już na różnych płytak, ale wydaje mi się że problem leży w nagrywarce. Nie mylę się?
Nagrywam na laptopie, nagrywarka zewnętrzna LiteOn slimtype eSAU108 3 USB Device
User

Re: [Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach

Postprzez rewolt » 19 sie 2015, o 03:40

Niestety nie, ani jedna, ani druga ;/ A możesz podpowiedzieć jak to zrobić?
Nagrywarka może być? Będzie coś z niej?
User

Postprzez IceG » 19 sie 2015, o 06:20

rewolt napisał(a):Niestety nie, ani jedna, ani druga ;/ A możesz podpowiedzieć jak to zrobić?
Nagrywarka może być? Będzie coś z niej?

Cześć
Jak wyczyścić pamięć podręczną poniżej:
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]

Jeżeli gry się nie instalują to raczej nic z tego nie będzie i trzeba zmienić nagrywarkę na jakąś stacjonarną, choćby LiteOn-a w rewizji EU, a tą laptopową można zostawić do gier XGD2 o ile je nagrywa poprawnie.
Obrazek
Obrazek
Ekspert
Autor tematu

Konsola: Slim LT3.0 / 320GB / KINECT | iHas B/EU+S18LBK
Podziękowania: 578

Postprzez rewolt » 19 sie 2015, o 16:56

Dzięki, zobaczę jeszcze z tą pamięcią a jak nie to trzeba będzie poszukać innej nagrywarki. Jaką byś polecał? Tak aby dawała największe prawdopodobieństwo poprawnie nagranej płyty XGD3 8,13GB (marka, model).

Ta nagrywarka co do tej pory nagrywałem to nie jest laptopowa wbudowana, tylko zewnętrzna podłączane przez USB :)
User

Postprzez darus0955 » 13 wrz 2015, o 10:20

Witam mam ihasa 124b i wgrany fw pod verbatimy, teraz mam niestety ok 25 płyt emtec i nigdzie nie mogę znaleźć do nich fw a bez tego każdą płytę mi pali, jak ktoś ma fw pod emtec to bardzo bym prosił o link lub pomoc jak samemu zrobić fw.

Płyty emtec Disc ID: RICOHJPN-D01-67
User

Konsola: xbox 360
Podziękowania: 3

Postprzez wojtas1972 » 17 kwi 2016, o 12:59

Mam pytanie ,aktualizowałem ostatnio Windowsa 10 i nie mogę uruchomić BurnerMAX Payload Tool a wcześniej działał ........
User

Konsola: Xbox360 S

Postprzez TomeczQ81 » 21 paź 2016, o 22:20

IceG napisał(a):
daniel100 napisał(a):Dzięki a przy nagrywaniu płyt Platinum perform OPC before write ma być wyłączone?

Jak nagrywarka pozwoli Ci na prędkość 2,4x to bez OPC, jak 4x to z OPC włączonym.

Czyli nie ma znaczenia czy nagrywam na Verbatimach czy na platinumach
jeśli prędkością 2,4x to OPC wyłączone
a jeśli prędkością 4x to OPC włączone
dobrze to rozumiem?
User

Konsola: Slim MW3 Limited Edition Dual NAND LT3.0 + RGH 1TB

Postprzez morf81 » 22 paź 2016, o 19:06

Jak jest możliwość to tylko verbatim i 2,4x
Administrator

Konsola: Xbox One Slim 2TB
Podziękowania: 1982

Postprzez TomeczQ81 » 22 paź 2016, o 22:36

morf81 napisał(a):Jak jest możliwość to tylko verbatim i 2,4x

nie bardzo rozumiem odpowiedź
więc zapytam inaczej
nagrywam Ihasem 124-19 B z wgranym Burner Maxem i fw
iHAS-124B-AL0S-WSZYSTKIE-CMC_MBI_MKM_RICOH_RITEK_UMEDISC_x2.4_speedpatched.bin
nagrywam zawsze prędkością 2,4x
zwykle na Platinumach (bo u mnie chodzą najlepiej)
ale sporadycznie nagrywam płyty dla kumpla
a on potrzebuje na Verbatimach
więc jak ma być ustawione OPC dla płyt Platinum nag. pręd. 2,4x ?
a jak ma być ustawione OPC dla płyt Verbatim nag. pręd. 2,4x ?
User

Postprzez TomeczQ81 » 10 lis 2016, o 23:30

czy to forum jeszcze żyje?
User

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poradniki/Tutoriale

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość