[Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach

Poradniki i artykuły

Re: [Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach

Postprzez dawciow16 » 24 maja 2015, o 16:01

Dziś kupiłem ihas 124-19b juz niby przerobiona ale czy jesli od nowa wgram FW jw opisane to czy sie nic nie powinno zepsuć ?
User

Konsola: elite

Re: [Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach

Postprzez dawciow16 » 24 maja 2015, o 16:52

Właśnie coś nie nagrało mi dobrze wyskakuje mi cos takiego Obrazek. Ja już blady jestem. :(
User

Postprzez dawciow16 » 24 maja 2015, o 17:39

Uruchamia sie ale wyskakuje bład zeby zeby przestrzec płyte ściereczka itp.
User

Postprzez dawciow16 » 24 maja 2015, o 17:54

Czyscilem nie raz. I nic nie pomaga
User

Postprzez lukas_NN » 25 cze 2015, o 11:47

Mam problem (?) z MGS HD Colection. W ABGX wyświetla mi na czerwono "region cod :0x0000FDFF" NTSC/J (excludes CHINA).
Gry nie wypalałem więc nie wiem czy będzie działać, rozumiem, że chodzi o zły region. Jest na to sposób ?
User

Konsola: Jasper

Postprzez lukas_NN » 25 cze 2015, o 12:39

Czyli nie ma konsol z LT3.0 które obsługują i PAL i NTSC ?
Da się to jakoś sprawdzić? Mam czarnego jaspera więc to elite chyba

Jestem zielony z tymi Xboxami, miałem wcześniej PS3, które swoją drogą dla mnie było o wiele lepsza konsolą (tytuły eksluzywne cud miód)
User

Konsola: Jasper

Postprzez iwasaq » 8 lip 2015, o 13:40

Witam zrobiłem wszystko tak jak napisałeś, po wszystkim chyba nagrywarka została "wykastrowana". Nie czyta nawet oryginalnych płyt. Nagrywarka LiteOn Atapi IHAS124. Wielkie dzięki :spokojestes
User

Postprzez iwasaq » 8 lip 2015, o 17:46

Robiłem wszystko według instrukcji, pobierałem to co było nakazane oraz ustawiałem podane ustawienia i kierowałem się tylko i wyłącznie instrukcją. Kiedy doszedłem do ostatecznego "Napęd jest gotowy do nagrywania gier. Dzięki wgranemu FW nie musimy..." i tak dalej i tak dalej, wtedy włączająć Img Burn było już pozamiatane i nie można było nagrywać. W lewym dolnym rogu ów programu widnieje napis "Device Not Ready (Medium Not Present). Nagrywarka jest widoczna.

Obrazek

Tak wygląda program kiedy w napędzie jest pusta płytka DVD + R DL
User

Postprzez IceG » 8 lip 2015, o 21:37

iwasaq napisał(a):Robiłem wszystko według instrukcji, pobierałem to co było nakazane oraz ustawiałem podane ustawienia i kierowałem się tylko i wyłącznie instrukcją. Kiedy doszedłem do ostatecznego "Napęd jest gotowy do nagrywania gier. Dzięki wgranemu FW nie musimy..." i tak dalej i tak dalej, wtedy włączająć Img Burn było już pozamiatane i nie można było nagrywać. W lewym dolnym rogu ów programu widnieje napis "Device Not Ready (Medium Not Present). Nagrywarka jest widoczna.

[ [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] ]

Tak wygląda program kiedy w napędzie jest pusta płytka DVD + R DL

Zawsze można wgrać inne FW, jeżeli raz się wgrało i nie działa trzeba spróbować raz jeszcze. W linku poniżej oryginalne FW Burner Maxx, wgrywasz plik oczywiście z folderu iHAS124B-AL0S.
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]

Od siebie dodam że wiele razy flashowałem napęd i nie miałem problemów z odczytem płyt. Popróbuj do skutku. Może być też tak że laser się wysłużył i co by nie zrobić już płyt nie odczyta i konieczna będzie wymiana.. ale to dopiero po próbach na innym FW / innym komputerze.
Obrazek
Obrazek
Ekspert
Autor tematu

Konsola: Slim LT3.0 / 320GB / KINECT | iHas B/EU+S18LBK
Podziękowania: 578

Postprzez pablo16tzp » 13 lip 2015, o 23:07

@IceG
Hejo :)
Postanowiłem ogarnąć parę gier i mam mały problem z ABGX. W logu z gry Lego Marverl wyskakuje takie coś na żółto

Starting Verification
Looking for C4574A4EF8567C6C.ini in the online verified database
There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database
Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination
Verification failed

Mógłbyś mi wytłumaczyć co to jest i jak to naprawić ? Bo z tego co mi wiadomo wszystko musi być w programie na zielono.

Edit.
W Rayman Legends to samo wyskoczyło, a np w Need For Speed Most Wanted już wszystko na zielono
User

Konsola: Xbox 360 L.T 3.0
Podziękowania: 13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poradniki/Tutoriale

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość