[TUTORIAL] WGRYWANIE DODATKÓW DLC DO GIER

Poradniki i artykuły

Re: [TUTORIAL] WGRYWANIE DODATKÓW DLC DO GIER

Postprzez Gliszczu » 14 kwi 2015, o 15:47

Witam, czy moglby ktos dokonczyc sposob 2 ? Tzn wrzucilem DLC poprzez ten program, te pliki sa na dysku ale nie dzialaja w grze. Pisaliscie, ze trzeba sciagnac najnowszy TU, zeby to zadzialalo ? Forze pierwszy raz odpalalem kilka dni temu z oryginalnej plyty jeszcze przed przerobieniem konsoli na RGH. Tej plyty juz nie mam. Probojac sciagnac TU poprze Moje gry -> Forza 4 -> opcje i download TU konsola sie tak jakby zawiesza, nie moge zrobic nic poza wcisnieciem srodkowego guzika. Nie wyszukuje zadnego dostepnego TU i jedyne co sie zmienia to temperatura i godzina. Konsola jest podlczona do internetu prze WI-FI. Jakies opcje ?

Edit//
Czy jestem w stanie sprawdzic MEDIA ID mojej forzy ? Wtedy bym sprobowal wgrac TU recznie przez Content Manager, a nie z pozycji konsoli .

Edit///
Jakims cudem jeden pakiet DLC zaczal dzialac. Wszystkie pozostale byly wrzucone w identyczny sposob, nawet jednoczesnie. Moze to byc spowodowane tym, ze do pakietu ktory zadzialal TU bylo aktualne? Dodam, ze nie dzialal on od razu, ale po godzinie około.
User

Postprzez x360 » 14 kwi 2015, o 18:35

Po kolei...
→Masz FSD?
→Posiadasz konto na [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] jeśli tak to czy hasło i login masz wpisany w konsoli???
→Możesz spróbować pobrać Tu za pomocą Aurory (alternatywa FSD)
→Niektóre dodatki wymagają odblokowania na konsoli zrobisz to za pomocą XM360
→Uruchom forze i naciśnij Guide w prawym dolnym rogu powinna być Twoje media id
→Podaj ścieżkę gdzie wrzuciłeś te dodatki???
→Czasami by dodatek działał, musisz osiągnąć jakiś poziom/ czas gry itd...
→Sprawdź czy w DashLaunchu masz włączoną/Wyłączoną opcję livestrong
x360

Postprzez Gliszczu » 14 kwi 2015, o 18:49

mam FSD.
Konta nie miałem, teraz zalozylem. Gdzie mam to na konsoli wpisac ?
Nie chcialbym bawic sie w Aurory, bo konsole mam przerobiona dopiero drugi dzien i jeszcze tego nie ogarniam.
Dodatki wrzucilem w Hdd1/content/000000000000000000000/4d530910/000002 . Tzn tak wrzucil program 360 content manager.
DashLaunch jest w ustawieniach konsoli ?
User

Postprzez x360 » 14 kwi 2015, o 18:57

Ustawienia →ustawienia generalne→i zakładka JQE360.com dawnej unity tak się nazywało
dashaluncha masz gdzieś na dysku... Musisz poszukać za pomocą menadżera plików w FSD...
x360

Postprzez Gliszczu » 14 kwi 2015, o 19:21

Jak wpisuje tam dane do Xboxunity to zapisuje sie tylko Login. Haslo za kazdym razem jak wychodze z ustawien znika. Zaznaczam opcje " podlacz konsole do konta jqff360.com"
User

Postprzez x360 » 14 kwi 2015, o 19:25

tak ma być u mnie tez hasło jest niewidoczne... Wyskakuje informacja, że pomyślnie zalogowano do Unity???
I teraz spróbuj pobrać TU i sprawdź ten livestrong...
x360

Postprzez Gliszczu » 14 kwi 2015, o 19:40

Niewyskoczyla taka informacja, haslo na pewno jest dobrze wpisane i login. Wpisywalem kilkukrotnie. MediaID mi nie wyswietla, nie zaleznie czy wcisne Guide podczas wczytywania gry, juz na wczytanej, na okladce itd. Dashlauncha szukalem w tych plikach, ale jedyne co znalazlem to pliki takie jak dash.exe bodajze, po odpaleniu ktorego wysietlal blad ze taka gra nie istnieje. Znalazlem tez pliki ktore mialy w nazwie dash i inna koncowke, ale dashlauncher nigdzie nie bylo....
User

Postprzez matikesi » 8 cze 2015, o 18:01

Pytanie nr 1: Jeśli mam 26 dodatków do tej samej gry to wystarczy że raz pobiorę TU?

Pytanie nr 2: W content/0000000000000000/tutaj muszę stworzyć folder o takiej samej numeracji jak moja gra do które chcę wgrać dlc?/00000002/
User

Postprzez gruniu » 11 cze 2015, o 23:00

mi nie pobiera TU
robie wszystko zgodnie z opisem, ale w momencie wywolania menedzer aktualizacji TU mam czarna ramke, z tlem gry i dziala tylko srodkowy glowny klawisz X

ps
w ktorym dlc do cod black ops II, sa zawarte dodatkowe mapy do multiplayera?
User

Konsola: xbox360 slim

Postprzez gruniu » 13 cze 2015, o 08:02

mam wylaczone

pobralem TU recznie, wgralem wedlug opisu i dalej lipa
po wybraniu napedu: onboard lub hdd1, nic sie nie pojawia i nic nie moge zrobic
tylko wczytac fsd od nowa

Edit:

uruchomilem dlc za pomoca ContentManager
ale zadne dlc nie posiada dodatkowych map do multiplayera, albo ja nie wiem jak to uruchomic

te wieksze dlc maja blad ze strefa czasowa
te mniejsze nic nie wnosza, przynjamniej dla mnie[/quote]
User

Konsola: xbox360 slim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poradniki/Tutoriale

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość