TŁA DO AURORA by CYNA

Dział w którym znajdziesz Homebrew dla Swojej Konsoli.

TŁA DO AURORA by CYNA

Postprzez adrianXcyna » 9 lis 2014, o 04:33

Instrukcja:
Kod: Zaznacz cały
Żeby zobaczyć linki, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Kod: Zaznacz cały
Żeby zobaczyć linki, musisz się zarejestrować lub zalogować.

[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Ostatnio edytowano 23 lis 2015, o 13:33 przez adrianXcyna, łącznie edytowano 15 razy
Grafik

Konsola: Slim Trinity RGH 1TB HDD 500GB M$
Podziękowania: 374

Re: TŁA DO AURORA 0.3b by CYNA

Postprzez x360 » 9 lis 2014, o 05:47

cannabis :D dobre masz podejcie :P
x360

Re: Odp: TŁA DO AURORA 0.3b by CYNA

Postprzez iPINGWIN » 9 lis 2014, o 08:16

Dorobisz z Far Cry 4 ??

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
Przyjaciel

Konsola: PC
Podziękowania: 122

Postprzez Yarman » 9 lis 2014, o 08:55

Powalajace skorki, zmienione tlo, jakby nie bylo mozliwosci wklejenia jakiegokolwiek obrazka o nazwie background do glownego folderu z Aurora.
Tak to jest jak sie nie czyta co autorzy dodali do ich dashboardu, a potrm chce sie zablysnac zmiana jednego pliczku...
User

Podziękowania: 15

Postprzez adrianXcyna » 9 lis 2014, o 14:05

Yarman napisał(a):Powalajace skorki, zmienione tlo, jakby nie bylo mozliwosci wklejenia jakiegokolwiek obrazka o nazwie background do glownego folderu z Aurora.
Tak to jest jak sie nie czyta co autorzy dodali do ich dashboardu, a potrm chce sie zablysnac zmiana jednego pliczku...

Jak nazwa "Tła" mówi - jest to tylko zmienione tło i nie jakikolwiek obrazek bo zrobiony tak żeby jakoś w tym dashu wyglądał. Jak masz problem to nie pobieraj. O tym, że wystarczy 1 plik już się dowiedziałem więc proszę bez zbędnej ironii bo nie muszę chyba wszystkiego wiedzieć a Tobie jak jest ciężko 80mb pobrać to współczuję internetu
Grafik
Autor tematu

Konsola: Slim Trinity RGH 1TB HDD 500GB M$
Podziękowania: 374

Postprzez Yarman » 9 lis 2014, o 15:24

Nie mam z tym żadnego problemu, po prostu napisałem, że jak dla mnie jest to strata czasu i dla ciebie i dla osób chcących zmienić sobie tło...
User

Postprzez djploki » 9 lis 2014, o 15:44

Yarman napisał(a):Nie mam z tym żadnego problemu, po prostu napisałem, że jak dla mnie jest to strata czasu i dla ciebie i dla osób chcących zmienić sobie tło...

Yarman nie marudź.

Zrób coś swojego a my wtedy pobierzemy,ocenimy i ewentualnie się pośmiejemy.
User

Konsola: Xbox360
Podziękowania: 18

Postprzez scania105 » 9 lis 2014, o 15:44

Yarman napisał(a):Nie mam z tym żadnego problemu, po prostu napisałem, że jak dla mnie jest to strata czasu i dla ciebie i dla osób chcących zmienić sobie tło...

Stratą czasu jest czytanie Twoich wypowiedzi. Niech chłopak kombinuje, zmotywuje go to do dalszych usprawnień.
Mi się bardzo podoba. adrian997cyna dobra robota
Ekspert

Konsola: Slim 4GB Corona V2 RGH (X360 RUN) // PS4
Podziękowania: 322

Postprzez Yarman » 9 lis 2014, o 18:19

Tak, z chęcią mogę zrobić coś w tym stylu w ciągu 5 minut, rzeczywiście dużo pracy, zęby rozpakować skórkę i podmienić jeden obrazek zamiast po prostu wkleić go do głównego folderu z Aurorą.
2 zdania ode mnie beż żadnego obrażania i już pół forum się zlatuje "qrwować" nad tym co napisałem
Ja nie czuję potrzeby zbierania atencji udając kogoś super obeznanego w temacie, tak naprawdę robiąc coś banalnego i to w inny sposób niż się powinno...
Nic o gościu nie napisałem złego, tylko powiedziałem co na ten temat sądzę, a wy już na mnie najeżdzacie, żałosne :lol:
User

Postprzez djploki » 9 lis 2014, o 18:31

Yarman napisał(a):Tak, z chęcią mogę zrobić coś w tym stylu w ciągu 5 minut, rzeczywiście dużo pracy, zęby rozpakować skórkę i podmienić jeden obrazek zamiast po prostu wkleić go do głównego folderu z Aurorą.
2 zdania ode mnie beż żadnego obrażania i już pół forum się zlatuje "qrwować" nad tym co napisałem
Ja nie czuję potrzeby zbierania atencji udając kogoś super obeznanego w temacie, tak naprawdę robiąc coś banalnego i to w inny sposób niż się powinno...
Nic o gościu nie napisałem złego, tylko powiedziałem co na ten temat sądzę, a wy już na mnie najeżdzacie, żałosne :lol:

Ale nikt Cię nie najeżdża. Czekamy aż wrzucisz coś od siebie.
User

Konsola: Xbox360
Podziękowania: 18

Następna strona

Powrót do XBOX360 JTAG/RGH Tematy/Programy/Mody

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość