Dział w którym znajdziesz Homebrew dla Swojej Konsoli.

Re: Avatary dla JTAG/RGH

Postprzez htr84 » 6 maja 2014, o 10:58

wszystko ładnie i pięknie ale może jakas aktualizacja do nowych gier podro
User

Konsola: xbox 360

Postprzez zmysl84 » 3 cze 2014, o 21:32

A programy Modio, Horizon, Le Fluffie? Nie pokazują itemów po przeciągnięciu ich do programu? Spróbuj.
Wydaje mi się, że któryś z tych na pewno pokazuje.
X360 Slim 4GB RGH + M$ 250GB + Transcend 750GB + Kinect + Wireless Speed Wheel + XFPS 360
50" LED TV 3D TX-50AS650E + WD Elements 2,5TB
FSD3 rev58 PL / Aurora 0.5b / DL 3.11 PL / XexMenu 1.1 / 16547
CUSTOM COVERS by zmysl84
Ekspert

Konsola: Xbox360 Slim 4GB RGH (Corona v4)
Podziękowania: 282

Postprzez tomek02703 » 28 cze 2014, o 07:08

nie wiem dlaczego ale jak polacze przerobione account z powrotem do profilu to potem nie chce mi go wczytać :/ i oooootoooo moja super prozba !!!!!!!!!
jesli ktos ma dostep do XBL prosze niech zrobi avatara ktorego zaluguje do LIVE, zgra ten profil na kompa i wzuci na NP:chomikuj lub inny UP to kazdy bedzie mogl
sobiee sciagnac profil do ktorego jest juz przypisany XUID i nie bedzie sie trzeba z tym bawic.

przynajmniej ja widze do tego takie rozwiazanie jesli jest to nie mozliwe :facepalm przepraszam za zawracanie dupy :D
jestem jeszcze troszke zielony w tym temacie :P
Pozdrawiam !
GrYLu XD
User

Konsola: xbox 360 slim 2TB RGH

Postprzez tomek02703 » 28 cze 2014, o 21:13

ok dzięki z góry spróbuje i dam znać
GrYLu XD
User

Postprzez tomek02703 » 28 cze 2014, o 21:25

Wielkie DZIĘKI !!!!! ziooomeczki :) w tutorialu po angielsku pomijałem punkt "Decrypt Account" :facepalm
dzięki jeszcze raz :D
GrYLu XD
User

Postprzez speedwalk » 3 sty 2015, o 10:57

Dlaczego Le Fluffie nie widzi pendriva? Format w PC i konfiguracja w konsoli zrobiona. Sprawdzałem na 3 penach i nic.
User

Postprzez andrzej2212 » 13 lut 2015, o 00:55

Nie chciałem zawracać d.py lamerskimi pytaniami, ale nie ogarnąłem. Po przerzuceniu FSD z USB na HDD nie mogę edytować Avatara. Po ponownym odpaleniu z USB wszystko działa. Próbowałem z przenoszeniem profilu, po wcześniejszym ustawieniu Avatara pod USB ale po przeniesieniu i ponownym ustawieniu bootowania z HDD Avatar znowu jest szary :( . Czy jest jakiś prosty sposób na naprawienie tego? (podejrzewam, że może przy bootowaniu z HDD nie ma XUID), czy trzeba wszystko odczyniać Horizonem? Myślałem, że jeżeli skopiuje cały FSD z USB na HDD, a zmienie tylko launch.ini, to wystarczy, a tu ni chuchu.
User

Podziękowania: 1

Postprzez andrzej2212 » 13 lut 2015, o 08:12

Dysk nowy WD 1TB blue, sformatowany z poziomu konsoli, już używałem go z konsolą, przeszedłem jedną gierkę, ale żeby nie zepsuć sobie profilu, to nie grzebałem przed jej ukończeniem, a teraz wróciłem do problemu. W swojej desperacji sformatowałem go od nowa, wrzuciłem czyste FSD i dalej to samo - nie mogę edytować Avatara. Gdzie jest ta opcja opcję "fakelive", i jak to uaktywnić? bo nie wiem, czy mam włączone ;) (i ewentualnie, wynikałoby, że na FSD z USB jest to już włączone). Co do launch.ini, to oczywiście edytuję (podmieniam) dla każdej lokalizacji (USB, HDD) :). Kiedy startuję z USB, to wchodzę z oryginalnego dasha w edycję Avatara i mam dostępne te wszystkie podstawowe postaci (20 stron) i ich ustawienia, natomiast z HDD ta opcja jest nieaktywna. Chodzi tylko o to, jak to włączyć, bo postać sobie utworzę od nowa.
User

Postprzez andrzej2212 » 13 lut 2015, o 09:22

OK. Dzięki. Po powrocie do domu pokombinuję i porównam. A tak a`propos do czego są potrzebne sterowniki kinect przy braku powyższego?
User

Postprzez x360 » 13 lut 2015, o 17:00

Bez sterowników Kinecta nie masz możliwości edycji Awatara...
x360

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do XBOX360 JTAG/RGH Tematy/Programy/Mody

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość