Dashlaunch V3.16

Dział w którym znajdziesz Homebrew dla Swojej Konsoli.

Dashlaunch V3.16

Postprzez morf81 » 29 gru 2015, o 04:42

Dashlaunch V3.16
Obrazek
-support of the 17489 kernel
-updated spanish translation

Kod: Zaznacz cały
Żeby zobaczyć linki, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Administrator

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1989

Re: Dashlaunch V3.16

Postprzez Patryk2795 » 2 lut 2016, o 18:51

Witam
Wydaje mi się, że przejrzałem już wszystkie możliwie zrozumiałe lub też trochę mniej dla mnie poradniki co do aktualizacji Dasha.
Jestem zielony więc opiszę problem szczegółowo od A do Z:

Ustawienia systemu--->Ustawienia Konsoli--->Dane systemowe: "Bieżące ustawienie
Interfejs główny: 2.0.17349.0 (przypuszczam, że to wersja Dasha)

Ściągnięty już Dashlaunch V 3.16 i ulokowany na moim Pendrive, podpinam pod konsolę i wchodzę na FSD--->Menedżer Plików
Tutaj z kolei przenoszę Folder z pendrive'a(dash) na OnBoardMU (w tej chwili mam tam także kilka plików, foldery: FSD, content i dash_launch_v3.14)
Kiedy już przeniosłem ściągnięty stąd folder z dashem, wchodzę do środka :) i dalej folder "Installer", a tam klikam na default.xex i w tym momencie zaczynają się schody.
Ścieżki, Zachowanie i inne opcje ustalałem po swojemu, potem wielokrotnie na wiele innych sposobów ściągniętych z youtube. Przesuwając stronę raz za pomocą RB wyświetla mi tabelę z nagłówkiem "Zapisz\Wczytaj plik launch.ini"
Zjeżdżam do Hdd po czym wciskam...? No właśnie. Wciskałem raz A (Załaduj do pliku launch.ini, innym razem X (Zapisz do pliku launch.ini) no i wyskakuje informacja, że Ustawienia zostały zapisane do Hdd:\launch.ini

W wielu poradnikach słyszałem, że w tym momencie konsola sama restartuję się - u mnie nic takiego nie następuje. Wychodzę za pomocą Przycisku B i powraca mi do FSD. Potem Przełączam z Guide na NXE i wyskakuje komunikat, że jest dostępna aktualizacja systemu za pomocą usługi Xbox Live. Akceptuję. Aktualizacja trwa, pasek przerywa w 4/5 swojej długości z błędem KOD STATUSU: 43C5 - 4451 - 1380 - 2446 - C810 - 1004

z FSD---->Credits:
Dash Version: 3.0b Rev775
Kernel Version: 2.0.17349.0

Co robię nie tak? :)
User

Konsola: 360 SlimShady RGH

Postprzez PeCetoLog » 2 lut 2016, o 19:54

Przeczytałem i nie rozumiem.
Napisz co chcesz zrobić?? Czy masz HDD wewnętrzny/zewnętrzny.
Jeśli nie masz HDD wewnętrznego tylko OnboardMu: (lub coś w ten deseń) to launch.ini zapisz tam lub na USB:, nie na hdd (bo nie masz)
Rozumiem, że ustawiasz sobie jakieś ustawienia w launch.ini przez dashlaunch (usuń 3.14)
Jeśli chcesz uaktualnić avatary to pobierz je z neta dla swojej wersji konsoli [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Wchodząc na live (?? teoretycznie blokuje to Dashlaunch) ściągasz wersję 17489 bo taka jest aktualna i następuje crash.
Jak nie będziesz uważał to pozbędziesz się RGH.
In GOD (containers) We Trust
Ekspert

Konsola: Jasper JTAG/ Trinity RGH
Podziękowania: 792

Postprzez Patryk2795 » 2 lut 2016, o 22:32

Dysk dokupiony 250GB (jest w środku więc domniemam, że wewnętrzny) :)

chodzi mi o aktualizacje Dash Launch
User

Postprzez PeCetoLog » 2 lut 2016, o 22:46

Przy pierwszym uruchomieniu jak masz niższą wersję to pyta czy zainstalować aktualizację, a potem aktualizację patchy.
2 razy potwierdzasz i to wszystko, zainstalowane.
Jak masz dysk wewnętrzny to wywal FSD z OnboardMu: na HDD (albo przeinstaluj nowe), bo z czasem się przepełni i będzie zamulać.
Nawet profile przerzuć na HDD (profile to katalogi E....numer w folderze content, obok 0000000000000000), też do content.
Jeśli nie masz avatara (tylko szarą postać) to przeinstaluj Avatary z linka z posta wcześniejszego, zerknij, gdzieś jest tutorial w tym temacie.
Ekspert

Postprzez Patryk2795 » 2 lut 2016, o 23:04

Przeniosę to tak jak powiedziałeś. Cieszę się, że mimo wszystko udało Ci się mnie zrozumieć.
Nie potrafię zaktualizować Dasha do 3.16, bo wyskakuje mi kod błędu taki jak pisałem wcześniej dlatego nie będę usuwał 3.14 przed 'wgraniem' 3.16

Co do avatarów:
kiedy postępuję według poradnika w filmie, pod linkiem który tu udostępniłeś to coś jest nie tak
Kiedy podpinam pendrive z folderem $SystemUpdate (avatary) to Xbox nie wykrywa aktualizacji automatycznie tak jak na filmiku
User

Postprzez PeCetoLog » 2 lut 2016, o 23:32

Chyba jednak z dashlaunchem się nie rozumiemy.
Uruchom installer\default.xex. Na pierwszym ekranie popatrz na górę, info o zainstalowanej wersji [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Dobra to zrobione ??
Teraz Avatary, to na video dotyczy zwykłego xboxa.
Dla RGH procedura wygląda następująco.
USB format na FAT32, kopiuj $systemupdate i zamień literkę s na $ czyli usb:\$$ystemupdate.
Uruchom konsolę z podpiętym usb. Jeśli odpala się FSD to spróbuj przejść na NXE.
Jeśli jednak nie wystartuje z automatu, to wejdź file managerem do tego katalogu i uruchom klikając dashnui.xex.
UWAGA: dwa razy sprawdź wersję systemu w konsoli, jak masz 17349 to instaluj $systemupdate 17349
Ekspert

Postprzez Patryk2795 » 3 lut 2016, o 00:51

DashLaunch z OneBoardMU wskazuje "DashLaunch V3.15 (574)

DashLaunch, który właśnie stąd ściągnąłem, przerzuciłem na pendrive'a, po czym podpiąłem do konsoli i odpaliłem Installer/default.xex wskazuje "DashLaunch V3.16 (578)

Przerzucić 578 i usunąć 574?
User

Postprzez PeCetoLog » 3 lut 2016, o 11:20

Dokładnie usuń katalog Dashlaunch 3.14, wklej tam katalog 3.16
(albo zrób katalog na dysku twardym hdd:\HomeBrew gdzie będziesz trzymał potrzebne oprogramowanie RGH )
Ekspert

Postprzez Patryk2795 » 3 lut 2016, o 15:40

Wystarczy tylko jedno przenieść, a drugie usunąć i nic więcej? Nic nie grozi mojej konsoli? :)
User

Następna strona

Powrót do XBOX360 JTAG/RGH Tematy/Programy/Mody

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość