State of Decay : Breakdown XBOX360 DLC

Dział w którym znajdziesz dodatki DLC do Swoich ulubionych gier.

State of Decay : Breakdown XBOX360 DLC

Postprzez XBOX » 1 gru 2013, o 15:15

Obrazek

„Zbudowaliśmy dodatek zgodnie z prośbami fanów. Ludzie chcieli mniej fabuły, więcej przetrwania (i przez dłuższy okres) oraz większego poziomu trudności.”

„Startujemy w dobrze znanym świecie, ale bez fabuły. A gdy oczyścimy już okolicę z wszystkich surowców lub po prostu jesteśmy znudzeni, możemy wskoczyć do samochodu, załadować prowiant, zabrać innych ocalałych i ruszyć do następnej »doliny«” - tłumaczy Sanya Weathers ze studia Undead Labs.

„Znajdziemy tam odnowione surowce... i większy poziom trudności. Więcej zombie, trudniejsze zombie, mniej zasobów. Nasz pojazd pojawi się teraz w losowym miejscu na mapie, będziemy musieli go naprawić i zaopatrzyć, zanim ruszymy dalej.”

Przygotowano także kolejne osiągnięcia, listy najlepszych wyników i specjalnych ocalałych - herosów.

„Herosi mają specjalne statystyki i elitarne bronie. Bazują na postaciach, w które nie można było się wcielić w oryginalnej wersji, jak Judge Lawton. Gdy odblokujemy herosa, będzie już zawsze dostępny wśród ocalałych przy każdym kolejnym starcie rozgrywki (a na starcie można wybrać jednego herosa do pomocy). Ale osoby znajdowane na kolejnych poziomach są już losowe.”

„To całkiem proste” - zapewnia Weathers. „Ale znacznie zwiększa możliwości podczas powtarzania rozgrywki. Nie udało nam się przejść dalej niż do ósmego poziomu, ale przygotowaliśmy ich więcej, ponieważ zdajemy sobie sprawę, do czego zdolni są gracze...”

[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
Administrator

Konsola: XBOX360 FAT/JASPER/RGH/LT3.0/120GB/KINECT
Podziękowania: 3115

Re: State of Decay : Breakdown XBOX360 DLC

Postprzez phoenixgts » 2 gru 2013, o 09:38

Please upload game + dlc + title update. thanx
User

Konsola: xbox 360 slim

Postprzez Shiliat » 2 gru 2013, o 20:57

Gdzie to wkleić ? Czy trzeba grę zaczynać od nowa czy można od bieżącego apisu zacząć szukać samochodu :) Tyle nowości i dlc ma aż tyle bo aż 4 MB ?
Zapomniałeś dodać że wymagane najnowsze TU, jqe360, xbuc

Kod: Zaznacz cały
Żeby zobaczyć linki, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Kod: Zaznacz cały
Żeby zobaczyć linki, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Jak chce włączyć Breakdown to wywala " ta funkcja jest tymczasowo niedostepna. Spróbuj ponownie później. Kod statusu: d0000034. mam tu 4 xm360 odblokowane wszstko
User

Konsola: slim
Podziękowania: 1

Postprzez morf81 » 2 gru 2013, o 23:42

Shiliat napisał(a):
Jak chce włączyć Breakdown to wywala " ta funkcja jest tymczasowo niedostepna. Spróbuj ponownie później. Kod statusu: d0000034. mam tu 4 xm360 odblokowane wszstko

A opcja "fakelive" próbowałeś ?
Administrator

Konsola: Xbox One Slim, Xbox 360 Slim
Podziękowania: 1991

Postprzez Shiliat » 3 gru 2013, o 00:17

Tak ustawiałem na fakelive = True i fakelive = False i żadnego efektu
User

Postprzez Shiliat » 3 gru 2013, o 14:20

EDIT: Niektórym działa dlc jak się wrzuci go do 00000002 a niektórym do 000B0000 Oczywiście te foldery w folderze gry. Mi działa jak dodałem do 00000002.
User

Postprzez Adaskoz90 » 19 gru 2013, o 19:48

Ja mam inny problem. Tzn nie wyświetla mi się żaden błąd itp itd. W x360 niby dodatek jest odblokowany. Ale jak wchodzę do gry to go nie ma... Ściągnięty mam TU3 stąd
Spoiler:

Help. Dodam że sama gra działa normalnie
User

Konsola: xbox 360 4gb slim

Postprzez Yoamfrosty » 2 maja 2015, o 20:44

Proszę o reupload
User

Podziękowania: 6

Postprzez damianslota » 11 sie 2017, o 15:08

Proszę o reupload :)
User

Konsola: xbox 360 rgh freestyle 3

Powrót do XBOX360 JTAG/RGH Dodatkowa Zawartość

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości