RPG DRAGON AGE INQUISITION JTAG/RGH ►BEZ HDD◄►[XEX][PL][RF]◄

Gotowe ripy gier pod JTAG i RGH

Re: Dragon Age: Inquisition PL [RGH/GOD]

Postprzez PeCetoLog » 5 mar 2016, o 15:47

Obrazek
Release Date: 2014-11-18 ; GOD size MB: 13996 ; MediaID=45410997 ; Info: Do rozpakowania użyj 7Zip 15.12 / WinRAR 5.40 ;
--------------------------------------------------------------------------------------
Dragon Age: Inquisition PL [RGH/GOD]
INFO: [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
; [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] ; [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] ; [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] ; [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] ; [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] ; napisy PL ; [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]Obrazek ;
Linki: rapidu, 1fichier ; (klik lewy - fiszka / klik prawy, kopiuj adres wprowadza linki do Jdownloadera2) ; linki open - użyj strony [Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki] ;
--------------------------------------------------------------------------------------
Extra Info: Osoby potrzebujące wersji noHDD, postępując wg info z pierwszego postu otrzymają poprawnie działającą kopię "no Hdd".
In GOD (containers) We Trust
Ekspert

Konsola: Jasper JTAG/ Trinity RGH
Podziękowania: 778

Re: DRAGON AGE INQUISITION JTAG/RGH ►BEZ HDD◄►[XEX][PL][RF]◄

Postprzez verbanski » 29 gru 2016, o 12:44

mam pytanie bo zastanawiam się czy zaczynać grać w te gre jeśli nie przeszedłem poprzedniej części, Czy zorientuje się w fabule w Inkwizycji czy będę raczej zagubiony i nie będe wiedział oco chodzi :))
A więc tak czy ktoś grał tylko w tą najnowszą część i może sie wypowiedzieć czy idzie nadążyć z fabułą jeśli się nie grało w poprzednie części ?
User

Re: DRAGON AGE INQUISITION JTAG/RGH ►BEZ HDD◄►[XEX][PL][RF]◄

Postprzez przemo41 » 29 gru 2016, o 22:56

verbanski napisał(a):mam pytanie bo zastanawiam się czy zaczynać grać w te gre jeśli nie przeszedłem poprzedniej części, Czy zorientuje się w fabule w Inkwizycji czy będę raczej zagubiony i nie będe wiedział oco chodzi :))
A więc tak czy ktoś grał tylko w tą najnowszą część i może sie wypowiedzieć czy idzie nadążyć z fabułą jeśli się nie grało w poprzednie części ?

Jedynka wiadomo zaczyna historie, która dzieje się w Ferelden.
Dwójka nie kontynuuje fabuły jedynki, dzieje się w podobnym czasie, ale nie nawiązuje do jedynki i dzieje się w innym miejscu.
Trójka kontynuuje fabułę jedynki, dzieje się 10 lat po wydarzeniach z jedynki.

Jak zaczniesz od INQUISITION to w sumie i tak się połapiesz w fabule, ale zacznij od Dragon Age Origins czyli jedynki bo jak dla mnie najlepsza część serii. :)
User

Konsola: XBOX 360 E 500GB + RGH
Podziękowania: 20

Poprzednia strona

Powrót do XBOX360 JTAG/RGH Ripy gier Download

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość