RPG DRAGON AGE INQUISITION JTAG/RGH ►BEZ HDD◄►[XEX][PL][RF]◄

Gotowe ripy gier pod JTAG i RGH

Re: DRAGON AGE INQUISITION JTAG/RGH ►BEZ HDD◄►[XEX][PL][RF]◄

Postprzez wasa » 31 mar 2015, o 18:14

Witam. ;)
Mam pytanie gdzie mogę znaleźć najnowsze TU?? ??

PS.Już znalazłem
User

Postprzez Invi » 5 kwi 2015, o 17:27

Nie posiadam dysku wewnętrznego. Postępowałem zgodnie z instrukcją i pod odpaleniu konsola się wyłącza. Jakieś porady?
User

Postprzez Invi » 6 kwi 2015, o 21:14

Widocznie coś pokićkałem, bo ponowna instalacja pomogła. Dzięki :)
User

Postprzez KwiateK8 » 20 kwi 2015, o 08:17

Wydaje mi się, że zrobiłem wszystko według poradnika, jednak gdy uruchamiam grę to jest czarny ekran i w dolnym rogu ikonka wczytywania i nic nie idzie dalej. Wie ktoś dlaczego?
User

Konsola: XBOX 360 Slim

Postprzez Gamer'89 » 20 kwi 2015, o 20:05

A jak długo czekałeś, KwiatekK8? Czasami loadingi w tej grze potrafią trwać dobrą chwilę. Na jakiej wersji grasz - normalnej, czy "dla leniwych"?
User

Podziękowania: 6

Postprzez KwiateK8 » 21 kwi 2015, o 06:56

Normalna wersja, wszystko jak w instrukcji (przynajmniej tak myślę), i lipa. Czekałem chyba 10 min, później coś pokombinowałem to wołał i instalkę..

Po problemie, gra działa i na razie nie wywala
User

Konsola: XBOX 360 Slim

Postprzez besquitu » 26 sie 2015, o 10:17

Witam ja mam pytanie.. Czy jeśli wgrałem content (z dvd1) na dysk wewn. do hdd1/content a gre (dvd2) również na dysk wewn. gdzie mam wszystkie gry to dobrze zrobiłem? Gra niba działa, ale grafika mi coś nie pasuje..
User

Postprzez AlbDan » 26 sie 2015, o 10:21

besquitu napisał(a):Witam ja mam pytanie.. Czy jeśli wgrałem content (z dvd1) na dysk wewn. do hdd1/content a gre (dvd2) również na dysk wewn. gdzie mam wszystkie gry to dobrze zrobiłem? Gra niba działa, ale grafika mi coś nie pasuje..

Powinno być dobrze.
Przyjaciel

Konsola: xbox 360 slim E RGH 2.0
Podziękowania: 435

Postprzez besquitu » 26 sie 2015, o 11:06

AlbDan napisał(a):
besquitu napisał(a):Witam ja mam pytanie.. Czy jeśli wgrałem content (z dvd1) na dysk wewn. do hdd1/content a gre (dvd2) również na dysk wewn. gdzie mam wszystkie gry to dobrze zrobiłem? Gra niba działa, ale grafika mi coś nie pasuje..

Powinno być dobrze.

Dodam że pobrane pliki przerobilem do xex i nic wiecej nie robilem tzn. nie uzywalem programu horizon,nie usuwalem tego pliku splash.. po prostu pobralem<przerobilem<wgralem na dysk wewn :D
User

Postprzez AlbDan » 26 sie 2015, o 11:14

besquitu napisał(a):
AlbDan napisał(a):

Powinno być dobrze.

Dodam że pobrane pliki przerobilem do xex i nic wiecej nie robilem tzn. nie uzywalem programu horizon,nie usuwalem tego pliku splash.. po prostu pobralem<przerobilem<wgralem na dysk wewn :D

Jak tak wrzuciłeś to powinno być dobrze. Przeczytaj wszystko na początku a wszystkiego się dowiesz.
Przyjaciel

Konsola: xbox 360 slim E RGH 2.0
Podziękowania: 435

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do XBOX360 JTAG/RGH Ripy gier Download

Kto przegląda temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość